Tognotti
U vody
Položka č.: 869Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
Plánované ukončení: 14. 06. 2024 18:11
olej, dřevo, 22 x 31,8 cm, sign. LD Tognotti, rám, Zašpiněné, oprýskaná a rozpitá barva, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)