Ferdinand Engelmüller
(1867-1924)
Pražské střechy
Položka č.: 447Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)
DRAŽBA UKONČENA: 15. 12. 2023 09:58
litografie, 25,3 x 36,5 cm, sign. PD Engemüller, rám, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Mařáka na AVU v Praze, člen SVU Mánes, JUV a Union international des Beaux - Arts et Lettres v Paříži
Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)