Josef Mánes
(1820-1871)
A. J. Vrťátko: Perly české
No.: 161Auction price: 2.000 CZK (84 €)
AUCTION IS TERMINATED: 23. 05. 2024 15:00
kniha, 16 x 12 cm, vazba dle návrhu Josefa Mánese, ve frontispisu oceloryt s vyobrazením císaře Františka Josefa a císařovny Alžběty, kreslil Brandeis, ryl Rybička, vyd. Sbor Musea království České, Praha, 1855, pův. clpl. vazba s ornamentální a zlacenou ražbou na předních i zadních deskách podle ná…
Current price: 2.000 CZK (84 €)
Josef Mánes
(1820-1871)
Zemi milované... (Mánesův odkaz národu)
No.: 523Auction price: 700 CZK (30 €)
Current price: 700 CZK (30 €)
Josef Mánes
(1820-1871)
Večer
No.: 278145Auction price: 100 CZK (5 €)
AUCTION IS TERMINATED: 12. 09. 2023 18:47
světlotisk, 24,5 x 27 cm, značeno DU Josef Mánes, vodní skvrna na papíře, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 100 CZK (5 €)
Last auctioneer: ID6**9 History of bids