Václav Bláha st.
(1922)žák K. Svolinského, člen SČUG Hollar a skupiny Radar; knižní grafik, ilustrátor; studoval na VŠUP v Praze; za grafické úpravy a knižní ilustrace získal řadu ocenění v soutěžích Nejkrásnější kniha roku, ceny nakladatelství Odeon (edice Plameny); uspořádal 7 samostatných výstav, zúčastnil se všech expozicí Bienále užité grafiky v Brně (Slovník českých a slovenských výtvarných umělců 1950 - 1997, Výtvarné centrum Chagall Ostrava 1998)
Václav Bláha st.
(1922-2021)
Terč
Položka č.: 59Vyvolávací cena: 7.000 CZK (292 €)
DRAŽBA UKONČENA: 07. 12. 2023 19:58
akvarel, papír, 27,5 x 28,5 cm, sign. DU V. Bláha, žák K. Svolinského na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar a skupiny Radar
Aktuální cena: 7.000 CZK (292 €)
Václav Bláha st.
(1922-2021)
Trojúhelník
Položka č.: 58Vyvolávací cena: 7.800 CZK (325 €)
DRAŽBA UKONČENA: 07. 12. 2023 19:57
akvarel, papír, 44 x 33 cm, sign. DU V. Bláha, žák K. Svolinského na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar a skupiny Radar
Aktuální cena: 7.800 CZK (325 €)