Honoré Daumier
(1808-1879)
Paříž v roce 1852
Položka č.: 276776Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
DRAŽBA UKONČENA: 01. 08. 2023 15:38
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Honoré Daumier
(1808-1879)
Cizinci v Paříži
Položka č.: 276771Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
DRAŽBA UKONČENA: 01. 08. 2023 15:28
litografie, 24 x 19 cm, LD značeno na kameni h. D., volný list, z časopisu Le Charivari, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Honoré Daumier
(1808-1879)
Bas bleus
Položka č.: 276770Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
DRAŽBA UKONČENA: 01. 08. 2023 15:26
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Honoré Daumier
(1808-1879)
V knihovně
Položka č.: 276767Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)
DRAŽBA UKONČENA: 01. 08. 2023 15:20
litografie, 22 x 19 cm, PD značeno na kameni h. D., volný list, z časopisu Le Charivari, drobné skvrny na papíře, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 150 CZK (7 €)
Honoré Daumier
(1808-1879)
Výlet do Číny
Položka č.: 276765Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
DRAŽBA UKONČENA: 01. 08. 2023 15:16
litografie, 18 x 24 cm, LD značeno na kameni h. D., volný list, z časopisu Le Charivari, drobné skvrny na papíře, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Honoré Daumier
(1808-1879)
Výlet do Číny
Položka č.: 276762Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
DRAŽBA UKONČENA: 01. 08. 2023 15:10
litografie, 24 x 20 cm, volný list, z časopisu Le Charivari, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Poslední dražitel: ID7**5 Historie příhozu
Honoré Daumier
(1808-1879)
Pařížské emoce
Položka č.: 276755Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
DRAŽBA UKONČENA: 01. 08. 2023 14:56
litografie, 24 x 20 cm, LD značeno na kameni h. D., volný list, z časopisu Le Charivari, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Honoré Daumier
(1808-1879)
Filantropové dne
Položka č.: 276749Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
DRAŽBA UKONČENA: 01. 08. 2023 14:44
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Honoré Daumier
(1808-1879)
Kohout
Položka č.: 276745Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
DRAŽBA UKONČENA: 01. 08. 2023 14:36
litografie, 26 x 22 cm, volný list, z časopisu Le Charivari, drobné skvrny na papíře, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Honoré Daumier
(1808-1879)
Pád
Položka č.: 276743Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
DRAŽBA UKONČENA: 01. 08. 2023 14:32
litografie, 27 x 23 cm, PD značeno na kameni h. D., volný list, z časopisu Le Charivari, drobné skvrny na papíře, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Honoré Daumier
(1808-1879)
Sv. Medard
Položka č.: 276741Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
DRAŽBA UKONČENA: 01. 08. 2023 14:28
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Honoré Daumier
(1808-1879)
Tátové
Položka č.: 276737Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
DRAŽBA UKONČENA: 01. 08. 2023 14:20
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Honoré Daumier
(1808-1879)
Jeden den volna
Položka č.: 276735Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
DRAŽBA UKONČENA: 01. 08. 2023 14:16
litografie, 26,5 x 23 cm, LD značeno na kameni h. D., volný list, z časopisu Le Charivari, drobné skvrny na papíře, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Honoré Daumier
(1808-1879)
Pařížští bohémové
Položka č.: 276733Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
DRAŽBA UKONČENA: 01. 08. 2023 14:12
litografie, 25 x 20 cm, LD značeno na kameni h. D., volný list, z časopisu Le Charivari, drobné skvrny na papíře, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Honoré Daumier
(1808-1879)
Vzorek
Položka č.: 276731Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
DRAŽBA UKONČENA: 01. 08. 2023 14:08
litografie, 18,5 x 24,5 cm, LD značeno na kameni h. D., volný list, z časopisu Le Charivari, drobné skvrny na papíře, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Honoré Daumier
(1808-1879)
Kompliment
Položka č.: 276727Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
DRAŽBA UKONČENA: 01. 08. 2023 14:00
litografie, 25 x 19,5 cm, PD značeno na kameni h. D., Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Honoré Daumier
(1808-1879)
Manželské mravy
Položka č.: 273824Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
DRAŽBA UKONČENA: 08. 06. 2023 15:48
litografie, 25 x 20 cm, PD značeno na kameni h. D., volný list, z časopisu Le Charivari, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)
Honoré Daumier
(1808-1879)
Rozhovor
Položka č.: 273821Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
DRAŽBA UKONČENA: 08. 06. 2023 15:42
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)
Honoré Daumier
(1808-1879)
Manželské mravy
Položka č.: 268041Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
DRAŽBA UKONČENA: 22. 12. 2022 14:56
litografie, 24 x 22 cm, PD značeno na kameni h. D., volný list, z časopisu Le Charivari, drobné skvrny na papíře, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 585 CZK (25 €)
Honoré Daumier
(1808-1879)
Manželské mravy
Položka č.: 268043Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
DRAŽBA UKONČENA: 22. 12. 2022 14:55
litografie, 22,5 x 21 cm, LD značeno na kameni h. D., volný list, z časopisu Le Charivari, drobné skvrny na papíře, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 400 CZK (17 €)
Honoré Daumier
(1808-1879)
Hádka
Položka č.: 268040Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
litografie, 23 x 21 cm, LD značeno na kameni h. D., volný list, z časopisu Le Charivari, drobné skvrny na papíře, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 600 CZK (25 €)
Honoré Daumier
(1808-1879)
Manželské mravy
Položka č.: 268042Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
DRAŽBA UKONČENA: 22. 12. 2022 14:54
litografie, 25 x 23 cm, LD značeno na kameni h. D., volný list, z časopisu Le Charivari, drobné skvrny na papíře, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
Honoré Daumier
(1808-1879)
Položka č.: 268039Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
litografie, 25 x 19,5 cm, LD značeno na kameni h. D., volný list, z časopisu Le Charivari, drobné skvrny na papíře, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 595 CZK (25 €)
Honoré Daumier
(1808-1879)
Manželské mravy
Položka č.: 268044Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
DRAŽBA UKONČENA: 22. 12. 2022 14:53
litografie, 24 x 20,5 cm, LD značeno na kameni h. D., volný list, z časopisu Le Charivari, drobné skvrny na papíře, přeložený papír, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Honoré Daumier
(1808-1879)
Strkanice
Položka č.: 268038Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
DRAŽBA UKONČENA: 22. 12. 2022 14:50
litografie, 21 x 25 cm, LD značeno na kameni h. D., volný list, z časopisu Le Charivari, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Honoré Daumier
(1808-1879)
Porušení důvěry
Položka č.: 268035Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
litografie, 21 x 25,5 cm, LD značeno na kameni h. D., volný list, z časopisu Le Charivari, drobné skvrny na papíře, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
Poslední dražitel: ID8**1 Historie příhozu
Honoré Daumier
(1808-1879)
Vyznání víry
Položka č.: 268037Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
DRAŽBA UKONČENA: 22. 12. 2022 14:46
litografie, 20,5 x 23 cm, PD značeno na kameni h. D., volný list, z časopisu Le Charivari, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Honoré Daumier
(1808-1879)
Koupel
Položka č.: 268036Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
DRAŽBA UKONČENA: 22. 12. 2022 14:45
litografie, 20 x 25 cm, LD značeno na kameni h. D., volný list, z časopisu Le Charivari, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Honoré Daumier
(1808-1879)
Madam Rabourdeau na své první lekci
Položka č.: 268032Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
DRAŽBA UKONČENA: 22. 12. 2022 14:44
litografie, 20 x 23 cm, LD značeno na kameni h. D., volný list, z časopisu Le Charivari, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Honoré Daumier
(1808-1879)
Už tam nejdu!
Položka č.: 268034Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
DRAŽBA UKONČENA: 22. 12. 2022 14:43
litografie, 21 x 26 cm, LD značeno na kameni h. D., volný list, z časopisu Le Charivari, drobné skvrny na papíře, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Poslední dražitel: ID7**1 Historie příhozu