-
Honoré Daumier
(1808-1879)
Jste slavný? Ne nejste!
Položka č.: 352Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)
DRAŽBA UKONČENA: 23. 02. 2023 15:00
litografie, 16 x 22,4 cm, PD značeno na kameni h. D., volný list, z časopisu Le Charivari, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)
Poslední dražitel: ID8**1 Historie příhozu
-
Honoré Daumier
(1808-1879)
2000 franků
Položka č.: 348Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)
DRAŽBA UKONČENA: 23. 02. 2023 15:00
litografie, 18,3 x 20,2 cm, DU značeno na kameni h. D., volný list, z časopisu Le Charivari, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)
Poslední dražitel: ID8**1 Historie příhozu
-
Honoré Daumier
(1808-1879)
Vzpomínky
Položka č.: 347Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)
DRAŽBA UKONČENA: 23. 02. 2023 15:00
litografie, 20,5 x 19,5 cm, PD značeno na kameni h. D., volný list, z časopisu Le Charivari, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Honoré Daumier
(1808-1879)
Lítost
Položka č.: 346Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)
DRAŽBA UKONČENA: 23. 02. 2023 15:00
litografie, 20,4 x 22,2 cm, LD značeno na kameni h. D., volný list, z časopisu Le Charivari, drobné skvrny na papíře, přeložený papír, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)
Poslední dražitel: ID8**1 Historie příhozu
-
Honoré Daumier
(1808-1879)
Cokoli chceš
Položka č.: 276786Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
DRAŽBA UKONČENA: 13. 06. 2024 15:32
litografie, 24 x 22 cm, LD značeno na kameni h. D., volný list, z časopisu Le Charivari, skvrny na papíře, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Poslední dražitel: ID7**5 Historie příhozu
-
Honoré Daumier
(1808-1879)
Cokoli chceš
Položka č.: 276785Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
DRAŽBA UKONČENA: 13. 06. 2024 15:30
litografie, 25 x 21 cm, LD značeno na kameni h. D., volný list, z časopisu Le Charivari, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Poslední dražitel: ID5**8 Historie příhozu
-
Honoré Daumier
(1808-1879)
Cokoli chceš
Položka č.: 276782Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
DRAŽBA UKONČENA: 13. 06. 2024 15:26
litografie, 26 x 21 cm, PD značeno na kameni h. D., volný list, z časopisu Le Charivari, skvrna na papíře, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Poslední dražitel: ID5**8 Historie příhozu
-
Honoré Daumier
(1808-1879)
Cokoli chceš
Položka č.: 276780Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
DRAŽBA UKONČENA: 13. 06. 2024 15:22
litografie, 26 x 21 cm, LD značeno na kameni h. D., volný list, z časopisu Le Charivari, drobné skvrny na papíře, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Poslední dražitel: ID5**8 Historie příhozu
-
Honoré Daumier
(1808-1879)
Paříž v roce 1848
Položka č.: 276775Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
DRAŽBA UKONČENA: 13. 06. 2024 15:16
litografie, 25,5 x 20 cm, LD značeno na kameni h. D., volný list, z časopisu Le Charivari, drobné skvrny na papíře, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Poslední dražitel: ID5**8 Historie příhozu
-
Honoré Daumier
(1808-1879)
Cizinci v Paříži
Položka č.: 276772Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
DRAŽBA UKONČENA: 13. 06. 2024 15:12
litografie, 24 x 19 cm, PD značeno na kameni h. D., volný list, z časopisu Le Charivari, skvrny na papíře, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Poslední dražitel: ID5**8 Historie příhozu
-
Honoré Daumier
(1808-1879)
Na útesu
Položka č.: 276768Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
DRAŽBA UKONČENA: 13. 06. 2024 15:08
litografie, 22 x 19 cm, LD značeno na kameni h. D., volný list, z časopisu Le Charivari, drobné skvrny na papíře, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Poslední dražitel: ID7**5 Historie příhozu
-
Honoré Daumier
(1808-1879)
Výlet do Číny
Položka č.: 276759Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
DRAŽBA UKONČENA: 13. 06. 2024 14:56
litografie, 24 x 19 cm, LD značeno na kameni h. D., drobné skvrny na papíře, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Poslední dražitel: ID5**8 Historie příhozu
-
Honoré Daumier
(1808-1879)
Na loďce
Položka č.: 276757Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
DRAŽBA UKONČENA: 13. 06. 2024 14:54
litografie, 20 x 24,5 cm, LD značeno na kameni h. D., volný list, z časopisu Le Charivari, drobné skvrny na papíře, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Poslední dražitel: ID5**8 Historie příhozu
-
Honoré Daumier
(1808-1879)
Pařížští bohémové
Položka č.: 276753Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
DRAŽBA UKONČENA: 13. 06. 2024 14:52
litografie, 25 x 18,5 cm, LD značeno na kameni h. D., volný list, z časopisu Le Charivari, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Poslední dražitel: ID5**8 Historie příhozu
-
Honoré Daumier
(1808-1879)
Pařížští bohémové
Položka č.: 276734Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
DRAŽBA UKONČENA: 13. 06. 2024 14:32
litografie, 24,5 x 19 cm, LD značeno na kameni h. D., volný list, z časopisu Le Charivari, drobné skvrny na papíře, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Poslední dražitel: ID5**8 Historie příhozu
-
Honoré Daumier
(1808-1879)
Pařížské typy
Položka č.: 276730Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
DRAŽBA UKONČENA: 13. 06. 2024 14:28
litografie, 20 x 24 cm, LD značeno na kameni h. D., volný list, z časopisu Le Charivari, drobné skvrny na papíře, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Poslední dražitel: ID7**5 Historie příhozu
-
Honoré Daumier
(1808-1879)
Manželské mravy
Položka č.: 273823Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
DRAŽBA UKONČENA: 13. 06. 2024 14:24
litografie, 20,5 x 21,5 cm, PD značeno na kameni h. D., volný list, z časopisu Le Charivari, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Poslední dražitel: ID5**8 Historie příhozu
-
Honoré Daumier
(1808-1879)
Cokoli chceš
Položka č.: 276787Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
DRAŽBA UKONČENA: 28. 08. 2023 15:34
litografie, 24 x 21 cm, PD značeno na kameni h. D., volný list, z časopisu Le Charivari, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Poslední dražitel: ID5**8 Historie příhozu
-
Honoré Daumier
(1808-1879)
Cokoli chceš
Položka č.: 276778Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
DRAŽBA UKONČENA: 28. 08. 2023 15:18
litografie, 26,5 x 22 cm, LD značeno na kameni h. D., volný list, z časopisu Le Charivari, drobné skvrny na papíře, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Poslední dražitel: ID5**8 Historie příhozu
-
Honoré Daumier
(1808-1879)
Cizinci v Paříži
Položka č.: 276773Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
DRAŽBA UKONČENA: 28. 08. 2023 15:10
litografie, 24 x 19 cm, PD značeno na kameni h. D., volný list, z časopisu Le Charivari, skvrny na papíře, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Poslední dražitel: ID5**8 Historie příhozu
-
Honoré Daumier
(1808-1879)
Pařížské emoce
Položka č.: 276758Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
DRAŽBA UKONČENA: 28. 08. 2023 14:50
litografie, 23 x 19 cm, LD značeno na kameni h. D., volný list, z časopisu Le Charivari, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Poslední dražitel: ID5**8 Historie příhozu
-
Honoré Daumier
(1808-1879)
Pařížské emoce
Položka č.: 276756Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
DRAŽBA UKONČENA: 28. 08. 2023 14:46
litografie, 24 x 19 cm, LD značeno na kameni h. D., volný list, z časopisu Le Charivari, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Poslední dražitel: ID1**0 Historie příhozu
-
Honoré Daumier
(1808-1879)
Pařížané
Položka č.: 276754Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
DRAŽBA UKONČENA: 28. 08. 2023 14:44
litografie, 24 x 20 cm, LD značeno na kameni h. D., volný list, z časopisu Le Charivari, drobné skvrny na papíře, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Poslední dražitel: ID5**8 Historie příhozu
-
Honoré Daumier
(1808-1879)
Filantropové dne
Položka č.: 276747Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
DRAŽBA UKONČENA: 28. 08. 2023 14:32
litografie, 25 x 19,5 cm, PD značeno na kameni h. D., volný list, z časopisu Le Charivari, drobné skvrny na papíře, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Poslední dražitel: ID5**8 Historie příhozu
-
Honoré Daumier
(1808-1879)
Strašák
Položka č.: 276742Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
DRAŽBA UKONČENA: 28. 08. 2023 14:26
litografie, 26 x 22 cm, DU značeno na kameni h. D., volný list, z časopisu Le Charivari, drobné skvrny na papíře, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Poslední dražitel: ID5**8 Historie příhozu
-
Honoré Daumier
(1808-1879)
Tátové
Položka č.: 276738Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
DRAŽBA UKONČENA: 28. 08. 2023 14:20
litografie, 25 x 21 cm, LD značeno na kameni h. D., volný list, z časopisu Le Charivari, drobné skvrny na papíře, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Poslední dražitel: ID5**8 Historie příhozu
-
Honoré Daumier
(1808-1879)
Pařížské typy
Položka č.: 276729Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
DRAŽBA UKONČENA: 28. 08. 2023 14:10
litografie, 20 x 26 cm, LD značeno na kameni h. D., volný list, z časopisu Le Charivari, drobné skvrny na papíře, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Poslední dražitel: ID5**8 Historie příhozu
-
Honoré Daumier
(1808-1879)
U baru
Položka č.: 273825Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
DRAŽBA UKONČENA: 28. 08. 2023 14:06
litografie, 19 x 25 cm, LD značeno na kameni h. D., volný list, z časopisu Le Charivari, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Poslední dražitel: ID4**2 Historie příhozu
-
Honoré Daumier
(1808-1879)
Klapka
Položka č.: 273820Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
DRAŽBA UKONČENA: 28. 08. 2023 14:00
litografie, 24,7 x 20 cm, LD značeno na kameni h. D., volný list, z časopisu Le Charivari, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Poslední dražitel: ID5**8 Historie příhozu
-
Honoré Daumier
(1808-1879)
Cokoli chceš
Položka č.: 276783Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
DRAŽBA UKONČENA: 01. 08. 2023 15:52
litografie, 25 x 22 cm, LD značeno na kameni h. D., volný list, z časopisu Le Charivari, skvrna na papíře, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Poslední dražitel: ID5**8 Historie příhozu