-
Marko Čermák
(1940)
Soutok Sázavy s Vltavou
Položka č.: 1044Vyvolávací cena: 700 CZK (30 €)
Plánované ukončení: 24. 05. 2024 11:08
tiskovina, mapa, 45 x 61,5 cm, signováno autorem, studium na Vysoké škole pedagogické v Praze
Aktuální cena: 700 CZK (30 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Marko Čermák
(1940)
Horní Berounka, vodácko-tábornická mapa
Položka č.: 1045Vyvolávací cena: 700 CZK (30 €)
Plánované ukončení: 24. 05. 2024 11:09
tiskovina, mapa, 43,7 x 61 cm, signováno autorem, studium na Vysoké škole pedagogické v Praze
Aktuální cena: 700 CZK (30 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Marko Čermák
(1940)
Střední Berounka, vodácko-tábornická mapa
Položka č.: 1046Vyvolávací cena: 700 CZK (30 €)
Plánované ukončení: 24. 05. 2024 11:10
tiskovina, mapa, 43,5 x 65,5 cm, signováno autorem, studium na Vysoké škole pedagogické v Praze
Aktuální cena: 700 CZK (30 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Marko Čermák
(1940)
Karlštejnsko
Položka č.: 1047Vyvolávací cena: 700 CZK (30 €)
Plánované ukončení: 24. 05. 2024 11:11
tiskovina, mapa, 44 x 60,5 cm, signováno autorem, studium na Vysoké škole pedagogické v Praze
Aktuální cena: 700 CZK (30 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Giovanni Giocomo de Rossi
(1627-1692)
Veduta - Řím ponte Milvio
Položka č.: 1048Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)
Plánované ukončení: 24. 05. 2024 11:12
mědirytina, 34,5 x 49 cm, značeno PD v desce Gio. Iacomo Rossi le stampa in Roma alla pace co Priu del S. P, při okrajích mírně pomuchlaný papír, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Karel Postl
(1769-1818)
Pohled na Karlův most
Položka č.: 1049Vyvolávací cena: 11.000 CZK (459 €)
Plánované ukončení: 24. 05. 2024 11:13
kolorovaný mědiryt, 28,5 x 43,5 cm, rám, značeno PD v desce Gestochenvon C. Postl; LD Gezeichnet von L. Janscha, grafika zašlá, u horního okraje a vlevo dole stopa po bělobě, rám zašlý, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 11.000 CZK (459 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Neznámý autor
Des Königreichs Böheim (Kreise Bunlau und Leitmeritz nro. 97)
Položka č.: 1050Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)
Plánované ukončení: 24. 05. 2024 11:14
kolorovaná mědirytina, 22,5 x 30,7 cm, ušpiněný papír, na levém okraji papír poškozen, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 1.500 CZK (63 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Neznámý autor
Des Königsreichs Böheim (Kreise Chrudim Tchaslau und Kurzim Nro. 99.
Položka č.: 1051Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)
Plánované ukončení: 24. 05. 2024 11:15
kolorovaná mědirytina, 23,5 x 33,5 cm, zašlý papír, u levého okraje papír lehce ušpiněn a perforován, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 1.500 CZK (63 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Neznámý autor
Des Königsreichs Böheim (Kreise Saatz, Rakonitz und Ellen Bogen mit dem Distrikte Egger und der Hauptstadt Prag Nro. 96.)
Položka č.: 1052Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)
Plánované ukončení: 24. 05. 2024 11:16
kolorovaná mědirytina, 21 x 34,5 cm, zašlý papír, u horního a spodního okraje několik tmavších obtisků od prstů, na levém okraji papíru perforace, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 1.500 CZK (63 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Neznámý autor
Die Markschaft Maehren Nro. 114.
Položka č.: 1053Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)
Plánované ukončení: 24. 05. 2024 11:17
kolorovaná mědirytina, 20,5 x 31 cm, zašlý papír s obtisky prstů na okrajích, dvě šmouhy od barvy v přímo v tisku, u levého dolního rohu papír perforován, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 1.500 CZK (63 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Neznámý autor
Avstria / Archidv Catvs Auctore / Wolfgango Lazio
Položka č.: 1054Vyvolávací cena: 4.000 CZK (167 €)
Plánované ukončení: 24. 05. 2024 11:18
kolorovaná mědirytina, 37 x 53,5 cm, zažloutlý a ušpiněný papír, uprostřed přeloženo, pravý dolní a horní roh papíru pokrčený, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 4.000 CZK (167 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Johannes Janssonius
(1588-1664)
Albis (Fluvius Germaniae celebris) A Fontibus ad Ostia
Položka č.: 1055Vyvolávací cena: 4.000 CZK (167 €)
Plánované ukončení: 24. 05. 2024 11:19
kolorovaná mědirytina, 40,5 x 49,7 cm, uprostřed přeloženo, zažloutlý papír, na dvou místech u okraje natržený papír, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 4.000 CZK (167 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Neznámý autor
Die Statt Eger am Wasser Eger
Položka č.: 1056Vyvolávací cena: 2.000 CZK (84 €)
Plánované ukončení: 24. 05. 2024 11:20
dřevoryt, 28,9 x 35,5 cm, zažloutlý papír, uprostřed přeložený; místy papír pokrčený nebo poškozený, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 2.000 CZK (84 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Johann Michael Probst
(1757-1809)
Angliae Scotiae et Hiberniae
Položka č.: 1057Vyvolávací cena: 2.000 CZK (84 €)
Plánované ukončení: 24. 05. 2024 11:21
kolorovaná mědirytina, 47,5 x 55,5 cm, uprostřed přeloženo, zejména v horní části poškozeno, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 2.000 CZK (84 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Sebastian Münster
(1488-1552)
Praga 1574
Položka č.: 1058Vyvolávací cena: 3.500 CZK (146 €)
Plánované ukončení: 24. 05. 2024 11:22
kolorovaný dřevoryt, 1574, 25,7 x 16,5 cm, rám, Sebastian Munster (1489 - 1552) patřil mezi nejuznávanější kartografy šestnáctého století. Jeho hlavním dílem byla Kosmografie, která byla publikována v šesti jazycích v období mezi lety 1544 a 1578. Později byla revidována a znovu vydána Sebastianem…
Aktuální cena: 3.500 CZK (146 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Dušan Pálka
(1942-2011)
Inzerát
Položka č.: 1059Vyvolávací cena: 800 CZK (34 €)
Plánované ukončení: 24. 05. 2024 11:23
tuš, tužka, papír, 24,3 x 33 cm, dole text: Vážený pane Hromádko, děkuji za Vaši odpověď na můj inzerát v rubrice Seznámení. Vaše foto mi posílat nemusíte, protože o mužskejch jsem ztratila iluze už dávno..., podél pravého horního rohu ohnutý papír, při krajích ohmataný papír, na papíře pár drobnýc…
Aktuální cena: 800 CZK (34 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Dušan Pálka
(1942-2011)
Mikuláš s čertem a andělem
Položka č.: 1060Vyvolávací cena: 700 CZK (30 €)
Plánované ukončení: 24. 05. 2024 11:24
tuš, tužka, papír, 24,3 x 33 cm, dole text: Jakýpak děkuju! To bylo na dobírku!, od pravého dolního rohu k levému hornímu rohu politý papír, na pravé straně mimo kresbu ušpiněno, ohmataný papír, levý dolní růžek ohnutý, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, fotograf, kreslíř, karikaturista
Aktuální cena: 700 CZK (30 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Dušan Pálka
(1942-2011)
Ve službě nepiju
Položka č.: 1061Vyvolávací cena: 800 CZK (34 €)
Plánované ukončení: 24. 05. 2024 11:25
tuš, tužka, papír, 21 x 29,7 cm, dole text: Děkuju, ve službě nepiju., podél pravého dolního okraje lehounce ohnutý papír, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, fotograf, kreslíř, karikaturista
Aktuální cena: 800 CZK (34 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jiří Kalousek
(1925-1986)
Tábor
Položka č.: 1062Vyvolávací cena: 1.200 CZK (50 €)
Plánované ukončení: 24. 05. 2024 11:26
tuš, papír, 24 x 15,9 cm, papír na několika místech ušpiněný a odřený, levý horní roh ohnutý, na papíře tiskařské značky, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák prof. F. Muziky a A. Pelce
Aktuální cena: 1.200 CZK (50 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jiří Kalousek
(1925-1986)
Já snad vyletím z kůže
Položka č.: 1063Vyvolávací cena: 1.300 CZK (55 €)
Plánované ukončení: 24. 05. 2024 11:27
lavírovaná tuš, uhel, papír, 24,1 x 32,7 cm, mírně zašlý papír, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák prof. F. Muziky a A. Pelce
Aktuální cena: 1.300 CZK (55 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Vladimír Jiránek
(1938-2012)
Zázrak
Položka č.: 1064Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)
Plánované ukončení: 24. 05. 2024 11:28
fix, papír, 21 x 28,8 cm, monogr. PD J., rám, dole napsáno: Je opravdu zázrak, Marie, že jsme zůstali normální., papír mírně ušpiněn, rám zašlý, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, studium na FF UK v Praze, člen skupiny Polylegran
Aktuální cena: 1.500 CZK (63 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Vladimír Jiránek
(1938-2012 )
Nový začátek
Položka č.: 1065Vyvolávací cena: 2.000 CZK (84 €)
Plánované ukončení: 24. 05. 2024 11:29
fix, papír, 20, 9 x 30 cm, sign. PD Ji, rám, rám zašlý, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, studium na FF UK v Praze, člen skupiny Polylegran
Aktuální cena: 2.000 CZK (84 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Vladimír Jiránek
(1938-2012 )
Intelektuální život
Položka č.: 1066Vyvolávací cena: 2.000 CZK (84 €)
Plánované ukončení: 24. 05. 2024 11:30
fix, papír, 16,6 x 23 cm, sign. PD Ji, rám, rám zašlý, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, studium na FF UK v Praze, člen skupiny Polylegran
Aktuální cena: 2.000 CZK (84 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jan Blahoslav Novotný
(1917-1983)
Vladimír Slavínský
Položka č.: 1067Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
Plánované ukončení: 24. 05. 2024 11:31
tuš, papír, 1940, 31,2 x 20,8 cm, sign. PD Honza, dole text: Kam se hrabe Astaire na Slavínského!, na zadní straně autorovy technické poznámky, při okrajích mírně zašpiněný papír, Antikvariát Dlážděná, studium na Škole uměleckých řemesel v Brně a ČVUT v Praze
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Vladimír Renčín
(1941)
Skica pro kreslený vtip
Položka č.: 1068Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)
Plánované ukončení: 24. 05. 2024 11:32
tuš, papír, 18 x 28,6 cm, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Vladimír Renčín
(1941)
Skica pro kreslený vtip II.
Položka č.: 1069Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)
Plánované ukončení: 24. 05. 2024 11:33
tuš, papír, 18 x 28,6/12,8 x 24,2/13,5 x 21,3 cm, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Vladimír Renčín
(1941)
Skica pro kreslený vtip III.
Položka č.: 1070Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)
Plánované ukončení: 24. 05. 2024 11:34
tuš, papír, 18 x 28,6/12,8 x 24,2/13,5 x 21,3 cm, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Andrej Bělocvětov
(1923-1997)
Maličkosti
Položka č.: 1071Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
Plánované ukončení: 24. 05. 2024 11:35
tuš, papír, 21 x 29,6 cm, monogramováno LD AB, dole text: Furt jsem mu říkal, že maličkosti nestojí za to. Dlouho to trvá a pak se to najednou s ostudou vysype!, Antikvariát Dlážděná, žák J. Solara na Státní grafické škole v Praze, prof. V. Rady a E. Mináře na AVU tamtéž, člen skupiny Máj
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Andrej Bělocvětov
(1923-1997)
Usměrněná atraktivnost
Položka č.: 1072Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)
Plánované ukončení: 24. 05. 2024 11:36
tuš, papír, 20,8 x 28,5 cm, zahnědlý papír v levém okraji, Antikvariát Dlážděná, žák J. Solara na Státní grafické škole v Praze, prof. V. Rady a E. Mináře na AVU tamtéž, člen skupiny Máj
Aktuální cena: 250 CZK (11 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Pavel Kantorek
(1942)
Mlsný pavouk
Položka č.: 1073Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)
Plánované ukončení: 24. 05. 2024 11:37
tužka, papír, 21 x 29,4 cm, Mladý svět r. 1969, mírně pokrčený papír, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO