Jiří Winter Neprakta
(1924-2011)
Žraloci
Položka č.: 1091Vyvolávací cena: 900 CZK (38 €)
Plánované ukončení: 24. 05. 2024 11:55
Aktuální cena: 900 CZK (38 €)
Jiří Winter Neprakta
(1924-2011)
Podmořský výjev
Položka č.: 1092Vyvolávací cena: 900 CZK (38 €)
Plánované ukončení: 24. 05. 2024 11:56
Aktuální cena: 900 CZK (38 €)
Jiří Winter Neprakta
(1924-2011)
Otec s dcerou
Položka č.: 1093Vyvolávací cena: 900 CZK (38 €)
Plánované ukončení: 24. 05. 2024 11:57
Aktuální cena: 900 CZK (38 €)
Evžen Seyček
(1917-2009)
U lékaře
Položka č.: 1094Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)
Plánované ukončení: 24. 05. 2024 11:58
akvarel, tuš, papír, 29, 8 x 21 cm, sign. PD ES, dole text: Pravda není jen ve víně, ale i v játrech. Ta vaše říkají, že už máte dopito…., na zadní staně autorské razítko, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 250 CZK (11 €)
Evžen Seyček
(1917-2009)
Manželská krize
Položka č.: 1095Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)
Plánované ukončení: 24. 05. 2024 11:59
tuš, papír, 29, 6 x 20, 8 cm, sign. PD ES, dole text: Nejlepší řešení vaší manželské krize vidím v tom, když ji nebudete řešit..!, na zadní straně autorské razítko, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 250 CZK (11 €)
Evžen Seyček
(1917-2009)
Patent
Položka č.: 1096Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)
Plánované ukončení: 24. 05. 2024 12:00
Aktuální cena: 250 CZK (11 €)
Evžen Seyček
(1917-2009)
Balónky
Položka č.: 1097Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)
Plánované ukončení: 24. 05. 2024 12:01
Aktuální cena: 250 CZK (11 €)
Evžen Seyček
(1917-2009)
Rukavice
Položka č.: 1098Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)
Plánované ukončení: 24. 05. 2024 12:02
akvarel, tuš, papír, 29, 8 x 20 cm, dole text: -kdepak dámo, teď plavky nemáme. Ale zkuste si schválně tyhlety lyžařské rukavice!, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 250 CZK (11 €)
Evžen Seyček
(1917-2009)
Námořník
Položka č.: 1099Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)
Plánované ukončení: 24. 05. 2024 12:03
tuš, papír, 26, 9 x 20, 9 cm, sign. LD ES, dole text: Nebojte se, u mně nebudete nikdy úplně na suchu…!, zezadu autorské razítko, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 250 CZK (11 €)
Evžen Seyček
(1917-2009)
Prádlo
Položka č.: 1100Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)
Plánované ukončení: 24. 05. 2024 12:04
akvarel, tuš, papír, 28, 4 x 20, 8 cm, dole text:To musíš překážet zrovna když mám velké prádlo? Seber se a vypadni někam do kavárny!, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 250 CZK (11 €)
Evžen Seyček
(1917-2009)
Stavba
Položka č.: 1101Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)
Plánované ukončení: 24. 05. 2024 12:05
akvarel, tuš, papír, 25 x 21 cm, sign. LD ES, dole text: Koukám, že jste tady pořád... No - teď jsem domarodil a od zejtřka mám zdravotní dovolenou., Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 250 CZK (11 €)
Evžen Seyček
(1917-2009)
Knihy
Položka č.: 1102Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)
Plánované ukončení: 24. 05. 2024 12:06
tuš, papír, 29, 5 x 21 cm, sign. PD ES, dole text: A náhradní díly jsou?, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 250 CZK (11 €)
Evžen Seyček
(1917-2009)
Kouzelník
Položka č.: 1103Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)
Plánované ukončení: 24. 05. 2024 12:07
tuš, ppapír, 29, 6 x 21 cm, sign. PD ES, dole text: Meče se mu přejedly, tak polyká oheň., Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 250 CZK (11 €)
Evžen Seyček
(1917-2009)
U holiče
Položka č.: 1104Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)
Plánované ukončení: 24. 05. 2024 12:08
akvarel, tuš, papír, 30 x 22, 2 cm, dole text: Copak jsem ti neříkal, že to mýdlo je už mírové jakosti?!, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 250 CZK (11 €)
Evžen Seyček
(1917-2009)
Večerníček
Položka č.: 1105Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)
Plánované ukončení: 24. 05. 2024 12:09
Aktuální cena: 250 CZK (11 €)
Evžen Seyček
(1917-2009)
Pračka
Položka č.: 1106Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)
Plánované ukončení: 24. 05. 2024 12:10
Aktuální cena: 250 CZK (11 €)
Evžen Seyček
(1917-2009)
Rande
Položka č.: 1107Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)
Plánované ukončení: 24. 05. 2024 12:11
Aktuální cena: 250 CZK (11 €)
Evžen Seyček
(1917-2009)
Oprava obuvi
Položka č.: 1108Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)
Plánované ukončení: 24. 05. 2024 12:12
Aktuální cena: 250 CZK (11 €)
Evžen Seyček
(1917-2009)
Chalupa
Položka č.: 1109Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)
Plánované ukončení: 24. 05. 2024 12:13
Aktuální cena: 250 CZK (11 €)
Evžen Seyček
(1917-2009)
Čápi
Položka č.: 1110Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)
Plánované ukončení: 24. 05. 2024 12:14
Aktuální cena: 250 CZK (11 €)
Evžen Seyček
(1917-2009)
Návštěva
Položka č.: 1111Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)
Plánované ukončení: 24. 05. 2024 12:15
akvarel, tuš, papír, 19, 5 x 17, 8 cm, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 250 CZK (11 €)
Evžen Seyček
(1917-2009)
Kůň
Položka č.: 1112Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)
Plánované ukončení: 24. 05. 2024 12:16
akvarel, tuš, papír, 29, 9 x 20, 8 cm, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 250 CZK (11 €)
Evžen Seyček
(1917-2009)
Fernandel
Položka č.: 1113Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)
Plánované ukončení: 24. 05. 2024 12:17
Aktuální cena: 150 CZK (7 €)
Evžen Seyček
(1917-2009)
Bohuš Rendl
Položka č.: 1114Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)
Plánované ukončení: 24. 05. 2024 12:18
tuš, papír, 16 x 14 cm, mongr. PD ES, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 150 CZK (7 €)
Evžen Seyček
(1917-2009)
Miloš Nesvatba
Položka č.: 1115Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)
Plánované ukončení: 24. 05. 2024 12:19
tuš, papír, 14,2 x 13 cm, mongr. PD ES, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 150 CZK (7 €)
Evžen Seyček
(1917-2009)
Jean Gabin
Položka č.: 1116Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)
Plánované ukončení: 24. 05. 2024 12:20
tužka, papír, 20,8 x 15 cm, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 150 CZK (7 €)
Evžen Seyček
(1917-2009)
Vladimír Menšík
Položka č.: 1117Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)
Plánované ukončení: 24. 05. 2024 12:21
fix, papír, 19,7 x 15 cm, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 150 CZK (7 €)
Evžen Seyček
(1917-2009)
Miloš Forman
Položka č.: 1118Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)
Plánované ukončení: 24. 05. 2024 12:22
Aktuální cena: 150 CZK (7 €)
Evžen Seyček
(1917-2009)
Miloš Kopecký
Položka č.: 1119Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)
Plánované ukončení: 24. 05. 2024 12:23
tužka, papír, 19,5 x 15 cm, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 150 CZK (7 €)
Evžen Seyček
(1917-2009)
Vlasta Burian
Položka č.: 1120Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)
Plánované ukončení: 24. 05. 2024 12:24
tužka, papír, 21 x 14,8 cm, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 150 CZK (7 €)