• Lothar Sell

    (1939-2009)

    Odpočinek pod stromem

    Položka č.: 225945

    Vyvolávací cena: 400 CZK (16 €)

    Plánované ukončení: 12. 02. 2020 14:02

    dřevoryt, 1973, 14,8 x 42,3 cm, sign. PD LSell 73, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • František Charvát

    (1885-1947)

    Pohled na kostel

    Položka č.: 226005

    Vyvolávací cena: 1.700 CZK (68 €)

    Plánované ukončení: 12. 02. 2020 14:03

    olej, karton, 23 x 28 cm, sign. PD Charvát, rám, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 1.700 CZK (68 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • V. Novák

    Podzimní krajina

    Položka č.: 226024

    Vyvolávací cena: 2.900 CZK (116 €)

    Plánované ukončení: 12. 02. 2020 14:04

    olej, plátno, 65 x 95 cm, sign. PD V. Novák, rám, zašpiněné, zvlněné plátno, rám poškozen, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 2.900 CZK (116 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Adolf Jelínek Alex

    (1890-1957)

    Starý kůň

    Položka č.: 226107

    Vyvolávací cena: 190 CZK (8 €)

    Plánované ukončení: 12. 02. 2020 14:05

    akvatinta, 9 x 12,4 cm, sign. PD A.J. Alex, Antikvariát Ostrovní, studium na UPŠ v Praze, žák prof. A. Janka na Akademii v Mnichově a prof. M. Švabinského na AVU v Praze, člen SVU Mánes

    Aktuální cena: 190 CZK (8 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Ota Janeček

    (1919-1996)

    Akt

    Položka č.: 226286

    Vyvolávací cena: 600 CZK (24 €)

    Plánované ukončení: 12. 02. 2020 14:06

    linoryt, 19,2 x 10,3 cm, DU razítko Ota Janeček, Antikvariát Ostrovní, žák prof. O. Blažíčka, C. Boudy a K. Pokorného, člen SVU Mánes, SČUG Hollar

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Vladimír Silovský

    (1891-1974)

    Orel

    Položka č.: 226538

    Vyvolávací cena: 500 CZK (20 €)

    Plánované ukončení: 12. 02. 2020 14:07

    suchá jehla, 34,8 x 27,5 cm, sign. PD VSilovský, Antikvariát Ostrovní, studium architektury na ČVUT v Praze, žák prof. K. M. Crnčice na Uměleckoprůmyslové škole v Záhřebu, prof. M. Švabinského na AVU v Praze, člen SVU Mánes, Umělecké besedy, zakládající člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Vladimír Silovský

    (1891-1974)

    Zámek Plumlov

    Položka č.: 226539

    Vyvolávací cena: 500 CZK (20 €)

    Plánované ukončení: 12. 02. 2020 14:08

    suchá jehla, 25,5 x 32 cm, sign. PD VSilovský, drobné skvrny na papíře, Antikvariát Ostrovní, studium architektury na ČVUT v Praze, žák prof. K. M. Crnčice na Uměleckoprůmyslové škole v Záhřebu, prof. M. Švabinského na AVU v Praze, člen SVU Mánes, Umělecké besedy, zakládající člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neurčený autor

    Suzdalský kreml

    Položka č.: 226713

    Vyvolávací cena: 500 CZK (20 €)

    Plánované ukončení: 12. 02. 2020 14:09

    akvarel, papír, 1990, 22,5 x 33,5 cm, sign. PD nečitelně, rám, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neznámý autor

    Vesnice

    Položka č.: 226966

    Vyvolávací cena: 100 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 12. 02. 2020 14:10

    akvarel, papír, 1963, 44,5 x 59 cm, sign. PD nečitelně, rám, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jedlička

    Pohled na Trosky

    Položka č.: 226967

    Vyvolávací cena: 500 CZK (20 €)

    Plánované ukončení: 12. 02. 2020 14:11

    olej, plátno, 29 x 39 cm, sign. PD Jedlička, rám, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jedlička

    Krajina

    Položka č.: 226968

    Vyvolávací cena: 500 CZK (20 €)

    Plánované ukončení: 12. 02. 2020 14:12

    olej, plátno, 28 x 39 cm, sign. PD Jedlička, rám, na rámu oděrky, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jedlička

    Krajina

    Položka č.: 226969

    Vyvolávací cena: 500 CZK (20 €)

    Plánované ukončení: 12. 02. 2020 14:13

    olej, plátno, 28 x 39 cm, sign. PD Jedlička, rám, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jiří Táborský

    Madona s dítětem

    Položka č.: 227399

    Vyvolávací cena: 500 CZK (20 €)

    Plánované ukončení: 12. 02. 2020 14:14

    olej, plátno, 1951, 50 x 60 cm, sign. PD J. Táborský 1951, rám, vzadu věnování: Oldovi z přátelství věnuje Jirka Táborský, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Vladimír Sychra

    (1903-1963)

    Chalupa

    Položka č.: 227572

    Vyvolávací cena: 700 CZK (28 €)

    Plánované ukončení: 12. 02. 2020 14:15

    tužka, papír, 34 x 50 cm, sign. PD V. Sychra, Antikvariát Ostrovní, žák prof. E. Dítěte na UMPRUM v Praze a prof. M. Švabinského na AVU, spoluzakladatel SVU Mánes

    Aktuální cena: 700 CZK (28 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jiří Vach

    Zlatá ulička

    Položka č.: 227772

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    Plánované ukončení: 12. 02. 2020 14:16

    suchá jehla, 21,2 x 15 cm, sign. PD J. Vach, autorský tisk, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Bohumír Jurek

    (1914-1983)

    Hrad Kost

    Položka č.: 227931

    Vyvolávací cena: 1.200 CZK (48 €)

    Plánované ukončení: 12. 02. 2020 14:17

    dřevoryt, 1940, 26,2 x 24,3 cm, sign. PD B. Jurek 40, rám, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 1.200 CZK (48 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neurčený autor

    Atropa bella donna

    Položka č.: 227932

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    Plánované ukončení: 12. 02. 2020 14:18

    mědirytina, 1985, 23,6 x 17,5 cm, sig. PD nečitelně, rám, č. 29/60, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • František Kobliha

    (1877-1962)

    Kytice

    Položka č.: 227942

    Vyvolávací cena: 1.300 CZK (52 €)

    Plánované ukončení: 12. 02. 2020 14:19

    dřevoryt, 29,8 x 23,8 cm, sign. PD FKobliha, Antikvariát Ostrovní, studium na VŠUP v Praze a u F. Ženíška na AVU v Praze, člen sdružení Sursum a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 1.300 CZK (52 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Evžen Trunečka Prostějovský

    (1907-?)

    Hrad Sukoslav u Kostomlat

    Položka č.: 227946

    Vyvolávací cena: 800 CZK (32 €)

    Plánované ukončení: 12. 02. 2020 14:20

    tempera, papír, 1953, 24,5 x 33 cm, sign. PD Trunečka - Prostějovský 53, rám, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • František Salamánek

    (1908-?)

    Snopy

    Položka č.: 227947

    Vyvolávací cena: 500 CZK (20 €)

    Plánované ukončení: 12. 02. 2020 14:21

    olej, karton, 25,5 x 35 cm, sign. LD F. Salamánek, rám, Antikvariát Ostrovní, žák prof. J. Beneše a J. Schussera na VŠUP v Praze, soukromý žák A. Kalvody

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jaroslav Krcal

    (1921-?)

    Pražský hrad

    Položka č.: 227995

    Vyvolávací cena: 90 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 12. 02. 2020 14:22

    litografie, 22,3 x 50,8 cm, sign. DU Jar. Krcal, č. 198/200, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 90 CZK (4 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Antonín Hála

    (1895-1952)

    Dřevoryty

    Položka č.: 228643

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (60 €)

    Plánované ukončení: 12. 02. 2020 14:23

    18x dřevoryt, vše signováno, vydal Bohuslav Durych, Přerov 1929, volné listy v papírových deskách, desky poškozené, Antikvariát Ostrovní, žák prof. M. Švabinského na AVU v Praze

    Aktuální cena: 1.500 CZK (60 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Adolf Jelínek Alex

    (1890-1957)

    Pět leptů

    Položka č.: 228644

    Vyvolávací cena: 2.500 CZK (100 €)

    Plánované ukončení: 12. 02. 2020 14:24

    5x lept, vše signováno, vydal Arthur Novák, Praha 1918, Ex. 32/65, volné listy v kartonových deskách, desky lehce poškozené, Antikvariát Ostrovní, studium na UPŠ v Praze, žák prof. A. Janka na Akademii v Mnichově a prof. M. Švabinského na AVU v Praze, člen SVU Mánes

    Aktuální cena: 2.500 CZK (100 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Různí autoři

    Česká původní grafika II.

    Položka č.: 228647

    Vyvolávací cena: 1.400 CZK (56 €)

    Plánované ukončení: 12. 02. 2020 14:25

    10x grafika, autoři: P. Dillinger - lept, A. Moravec - suchá jehla, V. Mašek - rytina, K. Svolinský - dřevoryt, V. Sychra - dřevoryt, P. Dillinger - linoryt, K. Šěch - dřevoryt, 2x K. Vik - dřevoryt, K. Štěch - lept CHYBÍ, vše signováno, volné listy v kartonových deskách, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 1.400 CZK (56 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Různí autoři

    Česká původní grafika I.

    Položka č.: 228648

    Vyvolávací cena: 1.700 CZK (68 €)

    Plánované ukončení: 12. 02. 2020 14:26

    10x grafika, autoři: V. Mašek - litografie, A. Moravec - dřevoryt, V. Sychra - lept, K. Svolinský - dřevoryt, P. Dillinger - lept, K. Vik - dřevoryt, V. Fiala - rytina, K. Štěch - dřevořez, O. Kerhart - litografie, K. Štika - litografie, vše signováno, volné listy v kartonových deskách, Antikvariát …

    Aktuální cena: 1.700 CZK (68 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Vladimír Komárek

    Zvonky ve váze

    Položka č.: 228652

    Vyvolávací cena: 650 CZK (26 €)

    Plánované ukončení: 12. 02. 2020 14:27

    dřevoryt, 16,5 x 7,9 cm, sign. DU VKomárek, pasparta, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 650 CZK (26 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Přemysl Rolčík

    (1922-1989)

    Studánka II.

    Položka č.: 228653

    Vyvolávací cena: 500 CZK (20 €)

    Plánované ukončení: 12. 02. 2020 14:28

    lept, 24,7 x 25 cm, sign. DU Rolčík, pasparta, č. 3/10, Antikvariát Ostrovní, studium na Škole umění ve Zlíně, žák prof. J. Baucha a A. Pelce na VŠUP v Praze

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Karel Müller

    (1899-1977)

    V uličce

    Položka č.: 228655

    Vyvolávací cena: 250 CZK (10 €)

    Plánované ukončení: 12. 02. 2020 14:29

    litografie, 23 x 14,2 cm, sign. DU Karel Müller, pasparta, zažloutlý papír, Antikvariát Ostrovní, žák prof. M. Švabinského, V. Bukovace a J. Obrovského, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 250 CZK (10 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Monogramista PR

    Kostel

    Položka č.: 228656

    Vyvolávací cena: 150 CZK (6 €)

    Plánované ukončení: 12. 02. 2020 14:30

    akvatinta, 1993, 19,3 x 12 cm, monogr. PD P.R., rám, autorský tisk, zažloutlý papír, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Zdeněk Chotěnovský

    (1929-1993)

    Loď a mořská panna

    Položka č.: 228657

    Vyvolávací cena: 100 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 12. 02. 2020 14:31

    litografie, 1980, 11,5 x 8,4 cm, sign. PD Zd. Chotěnovský 1980, pasparta, č. 124/200, Antikvariát Ostrovní, žák prof. F. Muziky na VŠUP v Praze, zakladatel skupiny Plakát

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

Facebook