• Bohumír Bob Hochman

    Strážce světla

    Položka č.: 282

    Vyvolávací cena: 2.800 CZK (112 €)

    Plánované ukončení: 02. 04. 2020 15:00

    špachtlová technika, akryl, plátno, 2013, 25 x 25 cm, sign. LD Bob H 2013, klínový rám, na zadní straně popsáno autorem a značeno autorským razítkem, petrolová barva v kombinaci s průškraby špachtlovou technikou v kaligrafické podobě povrchově doplněná airbrushovou technikou, Antikvariát Dlážděná, ž…

    Aktuální cena: 2.800 CZK (112 €)

  • Hana Čápová

    Dívka v pruhovaných plavkách

    Položka č.: 281

    Vyvolávací cena: 2.400 CZK (96 €)

    akvarel, papír, 20,5 x 13,5 cm, ilustrace ke knize: Irwin Shaw: Chléb na vodách, Mladá fronta, Praha 1985, Antikvariát Ostrovní, žákyně prof. Mikuly na VŠUP v Praze

    Aktuální cena: 2.400 CZK (96 €)

  • Zdenek Hůla

    Kristus na hoře Olivetské podle Mistra vyšebrodského

    Položka č.: 280

    Vyvolávací cena: 55.000 CZK (2.200 €)

    Aktuální cena: 55.000 CZK (2.200 €)

  • Jiří Karmazín

    Dvojice s koněm

    Položka č.: 279

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (40 €)

    Aktuální cena: 1.000 CZK (40 €)

    Mickey & Boxes

    Položka č.: 278

    Vyvolávací cena: 12.000 CZK (480 €)

    akryl, sololit, 2001, 86 x 120 cm, rám, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 12.000 CZK (480 €)

    5 náklaďáků

    Položka č.: 277

    Vyvolávací cena: 8.000 CZK (320 €)

    akryl, plátno, 74 x 100 cm, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 8.000 CZK (320 €)

    Pozorovatelé

    Položka č.: 276

    akryl, plátno, 70 x 55 cm, Antikvariát Ostrovní

    Sopka - kompozice

    Položka č.: 275

    akryl, plátno, 75 x 95 cm, Antikvariát Ostrovní

    Pelikán s hadem

    Položka č.: 274

    Vyvolávací cena: 6.000 CZK (240 €)

    akryl, plátno, 80 x 70 cm, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 6.000 CZK (240 €)

  • Sylvie Choisnel

    (1963)

    Pes

    Položka č.: 273

    Vyvolávací cena: 4.000 CZK (160 €)

    olej, plátno, 2008, 78 x 57 cm, sign. LD S. Choisnel 2008, rám, práce francouzské akademické malířky a sochařky, žijící od roku 1992 v Praze. Její malířský svět je plný zázraků, humoru, emocí, erotiky a neobyčejných výjevů., Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 4.000 CZK (160 €)

  • Jiří Ježek

    (1983)

    Položka č.: 272

    Vyvolávací cena: 9.000 CZK (360 €)

    olej, plátno, 2007, 40 x 60 cm, PD monogr. J J 07, rám

    Aktuální cena: 9.000 CZK (360 €)

  • Julius Reichel

    (1981)

    Ewer nation

    Položka č.: 271

    Vyvolávací cena: 38.000 CZK (1.520 €)

    akryl, olej, plátno, 2018, 145 x 110 cm, sign. vzadu Julius Reichel, JRB 1492

    Aktuální cena: 38.000 CZK (1.520 €)

  • Helena Konstantinová

    Vrstvy

    Položka č.: 270

    Vyvolávací cena: 1.900 CZK (76 €)

    pastel, papír, 1977, 31,5 x 24 cm, sign. PD Helena Konstantinová 1977, Antikvariát Ostrovní, studium na SOŠV, žákyně prof. K. Svolinského a Z. Sklenáře na VŠUP v Praze

    Aktuální cena: 1.900 CZK (76 €)

  • Valexia (Virginia Alexia Panier)

    (1976)

    Položka č.: 269

    Vyvolávací cena: 2.500 CZK (100 €)

    akryl, plátno, 40,5 x 40,5 cm, sign. LD Valexia, napínací rám, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 2.500 CZK (100 €)

  • Kamila Najbrtová

    (1961)

    Tři

    Položka č.: 268

    Vyvolávací cena: 45.000 CZK (1.800 €)

    akryl, plátno, 2016, 115 x 70 cm, sign. vzadu KAMILA NAJBRTOVÁ 2016, rám, Kamila Najbrtová vytváří iluzi prostoru, usiluje o efekt hologramu. Využitím klasické malby a principů malby na skle či transparentním plátně vytváří díla veskrze originální a díky různému působení světla také proměnlivá

    Aktuální cena: 45.000 CZK (1.800 €)

  • Boris Jirků

    Raní žár (Toskánsko)

    Položka č.: 267

    Vyvolávací cena: 46.000 CZK (1.840 €)

    akryl, kombinovaná technika, sololit, 2018, 51 x 55 cm, sign. PD Boris Jirků 18, rám, žák prof. A. Paderlíka na AVU v Praze, člen SVU Mánes

    Aktuální cena: 46.000 CZK (1.840 €)

  • Ondřej Coufal

    (1979)

    Čtenáři

    Položka č.: 266

    Vyvolávací cena: 28.000 CZK (1.120 €)

    olej, sololit, 1995, 72,5 x 58,5 cm, sign. LD O. Coufal 95, rám

    Aktuální cena: 28.000 CZK (1.120 €)

  • Drahoslav Šolta

    Na samotě u lesa

    Položka č.: 265

    Vyvolávací cena: 11.000 CZK (440 €)

    Aktuální cena: 11.000 CZK (440 €)

  • Jaromír Másler

    Čtyři pusinky

    Položka č.: 264

    Vyvolávací cena: 57.000 CZK (2.280 €)

    4 x akryl, plátno, 2019, 4krát 60 x 60 cm, sign. zezadu J. Másler 2019

    Aktuální cena: 57.000 CZK (2.280 €)

  • Zdena Marie Nováková

    (1939)

    Z Paříže

    Položka č.: 263

    Vyvolávací cena: 7.500 CZK (300 €)

    olej, kombinovaná technika, plátno, 2004, 60 x 45 cm, sign. PD Z. M. Nováková 04, lišta

    Aktuální cena: 7.500 CZK (300 €)

  • Olga Vyleťalová

    Tenké věže

    Položka č.: 262

    Vyvolávací cena: 3.000 CZK (120 €)

    olej, deska, 2017, 24 x 24 cm, sign. PD Vyleťalová, rám, práce slavné české výtvarnice, která proslula zejména svou tvorbou filmových plakátů, oceněných na několika prestižních filmových festivalech; i v malířské tvorbě je patrný vliv surrealismu, na zadní straně popsáno autorkou, Antikvariát Dláždě…

    Aktuální cena: 3.200 CZK (128 €)

    Poslední dražitel: ID5**1 Historie příhozu

  • Petr Poš

    (1944-2015)

    Dívka a krokodýl

    Položka č.: 261

    Vyvolávací cena: 6.500 CZK (260 €)

    tuš, pastel, papír, 1984, 62 x 42,5 cm, sign. DU Petr Poš 84, rám

    Aktuální cena: 6.500 CZK (260 €)

  • Jiří Michálek

    Klaun s trubkou

    Položka č.: 260

    Vyvolávací cena: 3.200 CZK (128 €)

    olej, sololit, 2003, 31 x 25,3 cm, sign. LD Michálek 2003, rám, antiqari.at Radhošťská

  • Milena Dvořáková

    (1944-1992)

    Zvěstování panny Marie

    Položka č.: 259

    Vyvolávací cena: 17.000 CZK (680 €)

    olej, plátno, 65 x 70 cm, na zadní straně značeno autorským razítkem, klínový rám, obraz Zvěstování panny Marie prozrazuje autorčin intimní zájem o zpodobování náboženských témat. Biblický motiv je podán v idealizující jednoduché kresebné linii a tlumené barevnosti, do jisté míry příbuzné duchovní m…

    Aktuální cena: 17.000 CZK (680 €)

  • Milena Dvořáková

    (1944-1992)

    Akt na pohovce

    Položka č.: 258

    olej, plátno, na zadní straně značeno autorským razítkem, klínový rám, práce české grafičky, malířky a ilustrátorky. Vystudovala SPŠG v Praze, Hellichova u prof. Jindřicha Bubeníčka. Soukromě studovala u Ludmily Jiřincové. Věnovala se grafice, ex libris, olejomalbě a ilustracím knih, zvláště pro nak…

  • Karel Demel

    Flétna I

    Položka č.: 257

    lept, 1997, 51 x 32,5 cm, sign. PD K Demel 97, rám, č. 78/130, žák prof. Z. Sklenáře a J. Anderleho na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 3.000 CZK (120 €)

  • Štefan Nejeschleba

    Periferie

    Položka č.: 256

    Vyvolávací cena: 15.000 CZK (600 €)

    Aktuální cena: 15.000 CZK (600 €)

  • Štefan Nejeschleba

    Letní krajina

    Položka č.: 255

  • Štefan Nejeschleba

    Červené střechy

    Položka č.: 254

  • Petr Fiala

    (1969)

    Náruč krajiny

    Položka č.: 253

    Vyvolávací cena: 27.000 CZK (1.080 €)

    akryl, plátno, 2017, 45 x 75 cm, sign. PD Fiala

    Aktuální cena: 27.000 CZK (1.080 €)