• Arno Nauman

    (1887-1959)

    Pasák koz

    Položka č.: 211363

    Vyvolávací cena: 200 CZK (8 €)

    Plánované ukončení: 22. 04. 2020 18:21

    dřevoryt, 1940, 27,1 x 39,8 cm, sign. PD Arno Nauman, 122/200, při okrajích mimo tisk mírně zašpiněný a pokrčený papír, Antikvariát Dlážděná, žák prof. M. Švabinského a F. Ženíška na AVU v Praze, člen SČUG Hollar a SVU Mánes

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Arno Nauman

    (1887-1959)

    Položka č.: 161983

    Vyvolávací cena: 350 CZK (14 €)

    Plánované ukončení: 22. 04. 2020 18:22

    litografie, 29 x 25 cm, sign. PD Arno Nauman, žák prof. M. Švabinského a F. Ženíška na AVU v Praze, člen SČUG Hollar a SVU Mánes

    Aktuální cena: 350 CZK (14 €)

    Ženský akt z profilu

    Položka č.: 189239

    Plánované ukončení: 22. 04. 2020 18:23

    mezzotinta, 44,5 x 24,7 cm, sign. PD nečitelně, na několika místech mírně pokrčený a natržený papír, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

    Čertovka

    Položka č.: 244449

    Vyvolávací cena: 100 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 22. 04. 2020 18:24

    tisk, akvarel, 1996, 23 x 16 cm, sign. PD, mírně zažloutlý papír

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Albert Henry Payne

    (1812-1902)

    Kuřácký klub

    Položka č.: 244491

    Vyvolávací cena: 150 CZK (6 €)

    Plánované ukončení: 22. 04. 2020 18:25

    mědirytina, 13 x 18 cm, značeno LD D. Teniers pinxt. a PD A. H. Payne sc., rám, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

  • Alois Pitrmann

    (1911-1986)

    V lese

    Položka č.: 225097

    Plánované ukončení: 22. 04. 2020 18:26

    litografie, 31 x 45 cm, žák prof. J. Loukoty a J. Obrovského na AVU v Praze, prof. Matějčka a J. Mukařovského na FF UK tamtéž

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

  • Alois Pitrmann

    (1911-1986)

    Snopy na poli

    Položka č.: 211945

    Plánované ukončení: 22. 04. 2020 18:27

    litografie, 1942, 31,5 x 40,5 cm, sign. PD Alois Pitrmann, autorský tisk, DU značeno vodotiskovým razítkem autora a vzadu razítkem autora, žák prof. J. Loukoty a J. Obrovského na AVU v Praze, prof. Matějčka a J. Mukařovského na FF UK tamtéž

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Alois Pitrmann

    (1911-1986)

    Rozsévač

    Položka č.: 211944

    Plánované ukončení: 22. 04. 2020 18:28

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Alois Pitrmann

    (1911-1986)

    Oráč II

    Položka č.: 211943

    Plánované ukončení: 22. 04. 2020 18:29

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Zdeněk Přikryl

    (1928)

    Franz Schubert

    Položka č.: 206706

    Plánované ukončení: 22. 04. 2020 18:30

    dřevoryt na japanu, 26,9 x 23,2 cm, PN v desce Přikryl, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

  • Bohumil Roubalík?

    Portrét Karla Škréty

    Položka č.: 244451

    Plánované ukončení: 22. 04. 2020 18:31

    tužka, papír, 1889, 40,2 x 27,8 cm, sign. PD Roubalík 23/5/89, studie k obrazu, při okrajích pokrčený a natržený papír, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Alois Ludvík Salač

    (1900-1953)

    Dívka s kachnami

    Položka č.: 244512

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    Plánované ukončení: 22. 04. 2020 18:32

    tisk, 15,4 x 20,1 cm, značeno PD Salač, rám, mírně zažloutlý papír, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

  • Vladimír Silovský

    (1891-1974)

    Krajina u Ostravy

    Položka č.: 244459

    Vyvolávací cena: 800 CZK (32 €)

    Plánované ukončení: 22. 04. 2020 18:33

    dřevoryt, 1922, 27,5 x 33,5 cm, sign. PD V Silovský, tištěno na ručním papíře Pannekoek Holland, Antikvariát Dlážděná, studium architektury na ČVUT v Praze, žák prof. K. M. Crnčice na Uměleckoprůmyslové škole v Záhřebu, prof. M. Švabinského na AVU v Praze, člen SVU Mánes, Umělecké besedy, zakládajíc…

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

  • Emil Stumpp

    (1886-1941)

    Položka č.: 194242

    Plánované ukončení: 22. 04. 2020 18:34

    litografie, 1936, 33 x 42 cm, značeno PD na kameni Stumpp 36, při okrajích mimo tisk mírně zašpiněný a natržený papír, Antikvariát Dlážděná, studium v Karlsruhe, Uppsale a v Berlíně

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Emil Stumpp

    (1886-1941)

    Staroměstská mostecká věž

    Položka č.: 194240

    Plánované ukončení: 22. 04. 2020 18:35

    litografie, 1936, 42 x 32,6 cm, značeno PD na kameni Stumpp 36, Antikvariát Dlážděná, studium v Karlsruhe, Uppsale a v Berlíně

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

  • Emil Stumpp

    (1886-1941)

    Staré Město

    Položka č.: 194239

    Plánované ukončení: 22. 04. 2020 18:36

    litografie, 1936, 42 x 33,6 cm, značeno PD na kameni Stumpp 36, při okrajích mimo tisk mírně zašpiněný papír, Antikvariát Dlážděná, studium v Karlsruhe, Uppsale a v Berlíně

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

  • Emil Stumpp

    (1886-1941)

    Prašná brána

    Položka č.: 194238

    Plánované ukončení: 22. 04. 2020 18:37

    litografie, 1936, 41 x 33,2 cm, značeno PD na kameni Stumpp 36, Antikvariát Dlážděná, studium v Karlsruhe, Uppsale a v Berlíně

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

  • Emil Stumpp

    (1886-1941)

    Novotného lávka

    Položka č.: 194237

    Plánované ukončení: 22. 04. 2020 18:38

    litografie, 1936, 41,3 x 33,2 cm, značeno PD na kameni Stumpp 36, Antikvariát Dlážděná, studium v Karlsruhe, Uppsale a v Berlíně

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

  • Emil Stumpp

    (1886-1941)

    Nádvoří Lorety

    Položka č.: 194236

    Plánované ukončení: 22. 04. 2020 18:39

    litografie, 1936, 41,2 x 33 cm, značeno PD na kameni Stumpp 36, Antikvariát Dlážděná, studium v Karlsruhe, Uppsale a v Berlíně

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

  • Emil Stumpp

    (1886-1941)

    Karlův most

    Položka č.: 194234

    Plánované ukončení: 22. 04. 2020 18:40

    litografie, 1936, 41,3 x 33 cm, značeno PD na kameni Stumpp 36, Antikvariát Dlážděná, studium v Karlsruhe, Uppsale a v Berlíně

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

  • Emil Stumpp

    (1886-1941)

    Karlova ulice

    Položka č.: 194233

    Plánované ukončení: 22. 04. 2020 18:41

    litografie, 1936, 41,5 x 33,5 cm, značeno PD na kameni Stumpp 36, Antikvariát Dlážděná, studium v Karlsruhe, Uppsale a v Berlíně

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

  • Ctibor Šťastný

    (1884-1962)

    V lese

    Položka č.: 244488

    Vyvolávací cena: 250 CZK (10 €)

    Plánované ukončení: 22. 04. 2020 18:42

    lept, 7,5 x 12,5 cm, sign. PD Ctibor Šťastný, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 250 CZK (10 €)

  • Ctibor Šťastný

    (1884-1962)

    Řeka Morava v Uherském Hradišti

    Položka č.: 244487

    Plánované ukončení: 22. 04. 2020 18:43

    lept, 7,8 x 11,9 cm, sign. PD Ctibor Šťastný, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Ctibor Šťastný

    (1884-1962)

    Mariánský sloup v Uherském Hradišti

    Položka č.: 244486

    Plánované ukončení: 22. 04. 2020 18:44

    lept, 10,1 x 5 cm, sign. PD Ct. Šťastný 38, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

  • Max Švabinský

    Jaroslav Seifert

    Položka č.: 244501

    Plánované ukončení: 22. 04. 2020 18:45

    litografie, 1958, 13,3 x 8,7 cm, značeno PD M. Švabinský, pasparta, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Karel Vodák

    (1923-2000)

    Věž svatého Víta

    Položka č.: 161432

    Plánované ukončení: 22. 04. 2020 18:46

    litografie, 1949, 35 x 13,3 cm, sign. PD Karel Vodák 49, při okrajích mimo tisk mírně pokrčený a natržený papír

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

  • František Zálešák

    Divadelní scéna

    Položka č.: 204771

    Plánované ukončení: 22. 04. 2020 18:47

    litografie, 1957, 35 x 26,3 cm, sign. DU F. Zálešák 1957, Antikvariát Dlážděná, žák prof. O. Eckerta a A. Strnadela na VŠUP v Praze, člen tvůrčí skupiny Plakát

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • František Zálešák

    Herec

    Položka č.: 163467

    Plánované ukončení: 22. 04. 2020 18:48

    litografie, 1957, 35,5 x 26 cm, sign. DU F. Zálešák 1957, Antikvariát Dlážděná, žák prof. O. Eckerta a A. Strnadela na VŠUP v Praze, člen tvůrčí skupiny Plakát

    Aktuální cena: 250 CZK (10 €)

  • František Zálešák

    Na jevišti II.

    Položka č.: 122125

    Vyvolávací cena: 60 CZK (3 €)

    Plánované ukončení: 22. 04. 2020 18:49

    litografie, 1957, 18 x 26 cm, sign. DU F. Zálešák 1957, Antikvariát Dlážděná, žák prof. O. Eckerta a A. Strnadela na VŠUP v Praze, člen tvůrčí skupiny Plakát

    Aktuální cena: 60 CZK (3 €)

  • František Zálešák

    Na jevišti I.

    Položka č.: 122124

    Vyvolávací cena: 60 CZK (3 €)

    Plánované ukončení: 22. 04. 2020 18:50

    litografie, 1957, 17,6 x 26,2 cm, sign. DU F. Zálešák 1957, Antikvariát Dlážděná, žák prof. O. Eckerta a A. Strnadela na VŠUP v Praze, člen tvůrčí skupiny Plakát

    Aktuální cena: 60 CZK (3 €)