• Ant. Hnátek

    Zvlněné moře a skály

    Položka č.: 233325

    Vyvolávací cena: 2.100 CZK (84 €)

    Plánované ukončení: 30. 03. 2020 19:10

    olej, plátno, 44 x 97 cm, sign. LD A. Hnátek, rám, vzadu razítko ČFVU a nalepen štítek galerie Dílo s popisem, na rámu oděrky, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 2.100 CZK (84 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Bohumil Stanislav Urban

    (1903-1997)

    Před Svatým Mikulášem

    Položka č.: 234069

    Vyvolávací cena: 150 CZK (6 €)

    Plánované ukončení: 30. 03. 2020 19:12

    litografie, 19,5 x 12 cm, sign. LD B. S. Urban, antiqari.at Radhošťská, žák prof. J. Obrovského, F. Thieleho, F. Kupky a K. Krattnera na AVU v Praze, studium dějin umění a estetiky na FF UK, zakládající člen a předseda Sdružení výtvarníků v Praze a sdružení Purkyně, člen mezinárodní poroty umělecké …

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jiřina Adamová

    Figurální motiv

    Položka č.: 234070

    Vyvolávací cena: 100 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 30. 03. 2020 19:14

    litografie, 17,5 x 14,5 cm, sign. PD Jiřina Adamová, a. t. , antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

    Poslední dražitel: ID3**9 Historie příhozu

  • Neznámý autor

    Dům v Číně

    Položka č.: 234076

    Vyvolávací cena: 200 CZK (8 €)

    Plánované ukončení: 30. 03. 2020 19:16

    dřevoryt, 19,3 x 23,5 cm, v papíru malá dírka, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • J. B. Bérauger

    Z kavárny Grand Hotel

    Položka č.: 234084

    Vyvolávací cena: 100 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 30. 03. 2020 19:18

    dřevoryt, hedvábný papír, 4,9 x 9,2 cm, nepatrně pokrčený papír, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neznámý autor

    Portrét muže

    Položka č.: 234099

    Vyvolávací cena: 150 CZK (6 €)

    Plánované ukončení: 30. 03. 2020 19:20

    tužka, papír, 30 x 20,5 cm, v rozích zažloutlý papír, horní levý roh lehce pokrčen, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neznámý autor

    Pole u vesnice

    Položka č.: 234100

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    Plánované ukončení: 30. 03. 2020 19:22

    akvarel, papír, 47,5 x 36 cm, přilepeno na papíru, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neznámý autor

    Letní den na vesnici

    Položka č.: 234102

    Vyvolávací cena: 400 CZK (16 €)

    Plánované ukončení: 30. 03. 2020 19:24

    tempera, papír, 33 x 45 cm, na rozích dírky po špendlících, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neznámý autor

    Portrét muže

    Položka č.: 234103

    Vyvolávací cena: 150 CZK (6 €)

    Plánované ukončení: 30. 03. 2020 19:26

    uhel, papír, 46 x 35 cm, vlevo nahoře lehce pokrčený papír, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Josef Florian

    (1873-1941)

    Tetřev

    Položka č.: 234117

    Vyvolávací cena: 400 CZK (16 €)

    Plánované ukončení: 30. 03. 2020 19:28

    kvaš, 1936, 22,5 x 17 cm, sign. PD Josef Florian V 1936, papír u dolního levého okraje pokrčen a natržen, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neurčený autor

    Srnka

    Položka č.: 234118

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    Plánované ukončení: 30. 03. 2020 19:30

    dřrevoryt, 13 x 9 cm, sign. PD ČKA21, zažloutlý papír, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neznámý autor

    Rytíř

    Položka č.: 234119

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    Plánované ukončení: 30. 03. 2020 19:32

    dřevoryt, 7 x 5,4 cm, na papíru nažloutlé tečky, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

    Poslední dražitel: ID6**1 Historie příhozu

  • Neznámý autor

    Na koni

    Položka č.: 234121

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    Plánované ukončení: 30. 03. 2020 19:34

    dřevoryt, 4,3 x 5,5 cm, na papíru nažloutlé tečky, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neznámý autor

    Hlava Jana Křitele

    Položka č.: 234123

    Vyvolávací cena: 100 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 30. 03. 2020 19:36

    dřevoryt, 4,3 x 8,2 cm, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neznámý autor

    Trubač

    Položka č.: 234124

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    Plánované ukončení: 30. 03. 2020 19:38

    dřevoryt, 5,2 x 6,5 cm, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

    Poslední dražitel: ID7**5 Historie příhozu

  • Neurčený autor

    Domek v lese

    Položka č.: 234130

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    Plánované ukončení: 30. 03. 2020 19:40

    uhel, papír, 41 x 29,5 cm, sign. PD, papír ušpiněn, na okrajích místy natržen, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neznámý autor

    Soudce

    Položka č.: 234132

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    Plánované ukončení: 30. 03. 2020 19:42

    linoryt, 1960, 6 x 8 cm, pod grafikou popsáno: From Professor Jiří Siblik von Günter Stille, Hinbaden, den 22. 11. 60, pokrčený papír, uprostřed přeložený, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neznámý autor

    Zřícenina v lesích

    Položka č.: 234134

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    Plánované ukončení: 30. 03. 2020 19:44

    tužka, papír, 33,5 x 26 cm, papír ušpiněn, na rohu pokrčen, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Klinder

    Kladenský cvičák

    Položka č.: 234163

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    Plánované ukončení: 30. 03. 2020 19:46

    olej, plátno, 34 x 45 cm, sign. vzadu Klinder, rám, vzadu popsáno autorem, na rámu drobná poškození, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Salvador Dalí

    (1904-1989)

    El Retrato de mi hermano muerto

    Položka č.: 234293

    Vyvolávací cena: 2.400 CZK (96 €)

    Plánované ukončení: 30. 03. 2020 19:48

    tisk, 29,8 x 39,5 cm, PD značeno v tisku Dalí, č. MDCCXXXIII/MM, na papíře slepotisková značka Dalí edition, při okrajích lehce pokrčený papír, antiqari.at Radhošťská, studium na malířské akademii v Madridu u prof. Morena y Carbonero

    Aktuální cena: 2.400 CZK (96 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Emil Kotrba

    (1912-1983)

    Sv. Jan Křtitel

    Položka č.: 234806

    Vyvolávací cena: 100 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 30. 03. 2020 19:50

    dřevoryt, 1976, 15 x 10,3 cm, sign. PD Emil Kotrba 1976, antiqari.at Radhošťská, žák prof. P. Dillingera a T. F. Šimona na AVU v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Pravoslav Kotík

    (1889-1970)

    Poutník

    Položka č.: 234826

    Vyvolávací cena: 250 CZK (10 €)

    Plánované ukončení: 30. 03. 2020 19:52

    dřevoryt, 7 x 12 cm, lehce zažloutlý, při okrajích pokrčený papír, antiqari.at Radhošťská, žák prof. E. Dítěte, K. V. Maška a J. Schikanedera na UMPRUM v Praze, člen SVU Mánes, Umělecké besedy a Sociální skupiny Ho-Ho-Ko-Ko

    Aktuální cena: 250 CZK (10 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Karel Vik

    (1883-1964)

    Kostnice

    Položka č.: 234835

    Vyvolávací cena: 150 CZK (6 €)

    Plánované ukončení: 30. 03. 2020 19:54

    dřevoryt, 13,3 x 9,3 cm, sign. PD Vik, antiqari.at Radhošťská, studium na odborné tkalcovské škole v Lomnici nad Popelkou, žák prof. R. Ottenfelda na Akademii v Praze, zakládající člen SČUG Hollar, člen Salonu d'Autumne v Paříži, SVU Mánes, řádný člen České akademie věd a umění

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

    Poslední dražitel: ID7**2 Historie příhozu

  • Josef Hodek

    (1888-1973)

    Čtenáři (Ex libris B. B. B.)

    Položka č.: 234836

    Vyvolávací cena: 120 CZK (5 €)

    Plánované ukončení: 30. 03. 2020 19:56

    dřevoryt, 10,5 x 10,5 cm, antiqari.at Radhošťská, soukromý žák J. Hodka (otec), J. Váchala, K. Reisnera a A. de Pian v Praze, člen Spolku výtvarníků plzeňských

    Aktuální cena: 120 CZK (5 €)

    Poslední dražitel: ID5**5 Historie příhozu

  • Michael Florian

    (1911-1984)

    Svatý Petr

    Položka č.: 234874

    Vyvolávací cena: 400 CZK (16 €)

    Plánované ukončení: 30. 03. 2020 19:58

    barevný dřevoryt, 22 x 15,5 cm, u pravého okraje papíru nažloutlá skvrnka, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Michael Florian

    (1911-1984)

    Svatý Petr

    Položka č.: 234876

    Vyvolávací cena: 400 CZK (16 €)

    Plánované ukončení: 30. 03. 2020 20:00

    barevný dřevoryt, 22 x 15,5 cm, značeno PD V. Florian, na levém okraji papíru drobná nahnědlá skvrnka, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jiří Mareš

    (1932-1984)

    Kostelní věž

    Položka č.: 234887

    Vyvolávací cena: 200 CZK (8 €)

    Plánované ukončení: 30. 03. 2020 20:02

    litografie, 1976, 24,5 x 16,5 cm, sign. PD Jiří Mareš 1977, č. 61/120, a.t., papír na pravém okraji zažloutlý, antiqari.at Radhošťská, žák prof. V. Pukla a V. Silovského na AVU v Praze

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

    Poslední dražitel: ID7**2 Historie příhozu

  • Zdeněk Adámek

    Růžové domy

    Položka č.: 234889

    Vyvolávací cena: 250 CZK (10 €)

    Plánované ukončení: 30. 03. 2020 20:04

    linoryt, 1972, 13 x 28 cm, sign. PD Zd. Adámek 72, papír na pravém horním rohu proděraven, lehce pokrčen, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 250 CZK (10 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Zdeněk Adámek

    Domy v zelené

    Položka č.: 234890

    Vyvolávací cena: 250 CZK (10 €)

    Plánované ukončení: 30. 03. 2020 20:06

    linoryt, 1972, 13 x 27 cm, sign. PD Zd. Adámek 72, papír na pravém horném rohu lehce pokrčen, na dolním levém rohu je papír předěraven špendlíkem, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 250 CZK (10 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neurčený autor

    Dům u lesa

    Položka č.: 234898

    Vyvolávací cena: 150 CZK (6 €)

    Plánované ukončení: 30. 03. 2020 20:08

    dřevoryt, 24 x 24,5 cm, monogr. LD M.K., sklo, rám, zažloutlý papír, na rámu oděrky, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

Facebook