• Karel Chaba

    (1925-2009)

    Lampa

    Položka č.: 237855

    Vyvolávací cena: 500 CZK (20 €)

    Plánované ukončení: 10. 12. 2019 21:40

    litografie, 16 x 13 cm, sign. PD Karel Chaba, DU text: účastníkům valného shromáždění spolku českých bibliofilů v Praze 16. dubna 1994 věnuje předseda František Dvořák, vlastnoruční podpis Františka Dvořáka, antiqari.at Radhošťská, soukromé studium

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

    Poslední dražitel: ID5**3 Historie příhozu

  • Vrátný?

    Položka č.: 237857

    Vyvolávací cena: 2.200 CZK (88 €)

    Plánované ukončení: 10. 12. 2019 21:42

    olej, plátno, 39,3 x 48,3 cm, sign. PD, při okraji zašpiněno, drobně natržené plátno, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 2.200 CZK (88 €)

  • Ivan Pavle

    Anděl

    Položka č.: 237858

    Vyvolávací cena: 600 CZK (24 €)

    Plánované ukončení: 10. 12. 2019 21:44

    serigrafie, 1991, 30,8 x 25,6 cm, sign. PD Pavle 91, č. 86/90, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

    Poslední dražitel: ID4**7 Historie příhozu

  • Ján Keleman

    Posunky a v nich diery

    Položka č.: 237859

    Plánované ukončení: 10. 12. 2019 21:46

    litografie, 1985, 40 x 29 cm, sign. PD Keleman 89, č. 10/46, papír na levém horním rohu lehce pokrčen, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

  • Ján Keleman

    Ktosi vpredu bez nás

    Položka č.: 237860

    Plánované ukončení: 10. 12. 2019 21:48

    lept, 1989, 35,5 x 26 cm, sign. PD Keleman 89, č. 14/30, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

  • Arnošt Zabloudil Sobotek

    (1895)

    Zasněžená krajina / Předměstí

    Položka č.: 237901

    Plánované ukončení: 10. 12. 2019 21:50

    kvaš, papír, 15 x 18,5 cm, sign. LD A. Zabloudil Sobotek, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Jiří Anderle

    Chlapec s košíkem

    Položka č.: 237902

    Vyvolávací cena: 3.600 CZK (144 €)

    Plánované ukončení: 10. 12. 2019 21:52

    digitální tisk, 54 x 40 cm, sign. PD Jiří Anderle, rám, na rámu oděrky, antiqari.at Radhošťská, žák prof. Pelce a V. Silovského na VŠUP a AVU v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 3.600 CZK (144 €)

  • Jana Reinerová

    Getsemantská zahrada (Jeruzalém)

    Položka č.: 237910

    Vyvolávací cena: 4.400 CZK (176 €)

    Plánované ukončení: 10. 12. 2019 21:54

    litografie, 37,5 x 32,2 cm, sign. DU Jana Reinerová, č. 21/100, papír na dolním a pravém okraji lehce pokrčen, antiqari.at Radhošťská, žákyně prof. Sutera a Stanulise na École des Beaux Arts v Ženevě

    Aktuální cena: 4.400 CZK (176 €)

  • Pavel Roučka

    Postavy

    Položka č.: 237912

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (40 €)

    Plánované ukončení: 10. 12. 2019 21:56

    Aktuální cena: 1.000 CZK (40 €)

  • Joža Úprka?

    Holčička s kloboukem

    Položka č.: 237927

    Plánované ukončení: 10. 12. 2019 21:58

    barevný dřevoryt, 26 x 18 cm, papír na horním okraji jen velmi nepatrně pokrčen, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Adolf Kašpar

    (1877-1934)

    Na střeše

    Položka č.: 237929

    Vyvolávací cena: 800 CZK (32 €)

    Plánované ukončení: 10. 12. 2019 22:00

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

    Podmořský svět

    Položka č.: 237930

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    Plánované ukončení: 10. 12. 2019 22:02

    lept, 19,5 x 12,5 cm, sign. PD , antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Jiří Krištof

    Portrét ženy

    Položka č.: 237931

    Plánované ukončení: 10. 12. 2019 22:04

    fotografie, 28 x 17,9 cm, sign. PD Krištof Jiří, nalepeno na papíru, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

  • Ladislav Steininger

    Mřížková kompozice

    Položka č.: 237932

    Plánované ukončení: 10. 12. 2019 22:06

    serigrafie, 1990, 30,5 x 27 cm, sign. PD Ladislav Steihinger 1990, č. 81/230, antiqari.at Radhošťská

  • Přemysl Rolčík

    (1922-1989)

    Jarní housle

    Položka č.: 237933

    Vyvolávací cena: 400 CZK (16 €)

    Plánované ukončení: 10. 12. 2019 22:08

    lept, 17,2 x 8,7 cm, sign. DU Rolčík, č. 0/5, antiqari.at Radhošťská, studium na Škole umění ve Zlíně, žák prof. J. Baucha a A. Pelce na VŠUP v Praze

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Přemysl Rolčík

    (1922-1989)

    Letní housle

    Položka č.: 237934

    Plánované ukončení: 10. 12. 2019 22:10

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Přemysl Rolčík

    (1922-1989)

    Zimní housle

    Položka č.: 237935

    Plánované ukončení: 10. 12. 2019 22:12

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Boris Soukup

    (1932-1984)

    Portrét muže

    Položka č.: 237936

    Vyvolávací cena: 200 CZK (8 €)

    Plánované ukončení: 10. 12. 2019 22:14

    lept, 24 x 15,2 cm, sign. PD B. Soukup, č. 3/15, zašlý papír, antiqari.at Radhošťská, žák prof. J. Beneše na VŠUP v Praze a A. Pelce na AVU tamtéž

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

    Pohled na vesnici

    Položka č.: 237937

    Plánované ukončení: 10. 12. 2019 22:16

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Jan Souček

    (1941-2008)

    Skály

    Položka č.: 237938

    Plánované ukončení: 10. 12. 2019 22:18

    lept, 1971, 14 x 19 cm, monogr. PD J. S. 71, papírová pasparta, a.t. , antiqari.at Radhošťská, žák prof. S. Libenského na SUPŠ sklářské v Železném Brodě, poté prof. Hoffmeistera na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

    Březen za kamna vlezem

    Položka č.: 237939

    Plánované ukončení: 10. 12. 2019 22:20

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Helena Vendová

    (1963)

    Dutina stromu

    Položka č.: 237940

    Plánované ukončení: 10. 12. 2019 22:22

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Milan Bauer

    Hudební skříňka

    Položka č.: 237942

    Vyvolávací cena: 900 CZK (36 €)

    Plánované ukončení: 10. 12. 2019 22:24

    lept, 21,5 x 18,2 cm, sign. PD Bauer Milan , č. 12/60, antiqari.at Radhošťská, studium na střední průmyslové škole keramické

    Aktuální cena: 900 CZK (36 €)

    Rytíř

    Položka č.: 237943

    Plánované ukončení: 10. 12. 2019 22:26

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

    Růže

    Položka č.: 237944

    Plánované ukončení: 10. 12. 2019 22:28

    lept, akvarel, 1997, 32,5 x 28,5 cm, vzadu sign. , č 15/20, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Bohumil Krs

    (1890-1962)

    Muž u plotny

    Položka č.: 237945

    Plánované ukončení: 10. 12. 2019 22:30

    tužka, papír, 23 x 17 cm, sign. LD B. Krs, antiqari.at Radhošťská, žák prof. E. Dítěte na UMPRUM v Praze, ve speciálce prof. F. Kysely

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Jan Konůpek

    Husovo kázání

    Položka č.: 237946

    Plánované ukončení: 10. 12. 2019 22:32

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

  • Karel Šebek

    (1941-1995)

    Z profilu

    Položka č.: 237947

    Plánované ukončení: 10. 12. 2019 22:34

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Alena Antonová

    Herodes

    Položka č.: 237948

    Plánované ukončení: 10. 12. 2019 22:36

    lept, 1991, 21 x 16,7 cm, sign. PD A. Antonová 91, č. 46/60, antiqari.at Radhošťská, žákyně prof. Filly a A. Strnadela na VŠUP v Praze, členka SČUG Hollar a Sdružení pražských malířů

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

  • Josef Černý

    (1915-1996)

    Stroje

    Položka č.: 237949

    Vyvolávací cena: 700 CZK (28 €)

    Plánované ukončení: 10. 12. 2019 22:38

    kolorovaná suchá jehla, 1982, 15 x 21,2 cm, sign. PD J. Černý, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 700 CZK (28 €)