• Kamila Ženatá

    Pohled na hřebčín

    Položka č.: 637

    Vyvolávací cena: 400 CZK (16 €)

    Plánované ukončení: 14. 04. 2020 20:36

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Dimitrij Kadrnožka

    Barevné skvrny

    Položka č.: 638

    Vyvolávací cena: 600 CZK (24 €)

    Plánované ukončení: 14. 04. 2020 20:37

    litografie, 1982, 65,3 x 49,5 cm, sign. PD Kadrnožka 82, č. 3/50, Antikvariát Ostrovní, žák A. Strnadela na VŠUP v Praze a F. Tröstera na AMU tamtéž, člen Jednoty umělců výtvarných

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

  • Tomáš Bím

    Hadice

    Položka č.: 1

    Vyvolávací cena: 1.100 CZK (44 €)

    Plánované ukončení: 23. 04. 2020 20:00

    litografie, 13,3 x 11 cm, sign. PD Bím, č. 172/200, antiqari.at Radhošťská, studium na Odborném učilišti polygrafickém v Praze, poté soukromé studium

    Aktuální cena: 1.100 CZK (44 €)

  • Tomáš Bím

    Červená pramice

    Položka č.: 2

    Vyvolávací cena: 5.900 CZK (236 €)

    Plánované ukončení: 23. 04. 2020 20:01

    Aktuální cena: 5.900 CZK (236 €)

  • Tomáš Bím

    Ďáblovy koule

    Položka č.: 3

    Vyvolávací cena: 9.500 CZK (380 €)

    Plánované ukončení: 23. 04. 2020 20:02

    litografie, 2004, 37,5 x 48 cm, sign. DU Tomáš Bím 04, č. 1/69, studium na Odborném učilišti polygrafickém v Praze, poté soukromé studium

    Aktuální cena: 9.500 CZK (380 €)

  • Tomáš Bím

    I. Ryby & Chips

    Položka č.: 4

    Plánované ukončení: 23. 04. 2020 20:03

    litografie, 2014, 48,5 x 37,5 cm, sign. DU Tomáš Bím 14, č. 24/32, studium na Odborném učilišti polygrafickém v Praze, poté soukromé studium

  • Tomáš Bím

    Babeta

    Položka č.: 5

    Plánované ukončení: 23. 04. 2020 20:04

    litografie, 2012, 60 x 43 cm, sign. DU Tomáš Bím 12, č. 30/65, studium na Odborném učilišti polygrafickém v Praze, poté soukromé studium

  • Tomáš Bím

    Flaška

    Položka č.: 6

    Plánované ukončení: 23. 04. 2020 20:05

    litografie, 2005, 48 x 37 cm, sign. DU Tomáš Bím 05, č. 25/90, studium na Odborném učilišti polygrafickém v Praze, poté soukromé studium

  • Tomáš Bím

    Mochomůrky

    Položka č.: 7

    Plánované ukončení: 23. 04. 2020 20:06

    litografie, 2014, 48,5 x 38 cm, sign. DU Tomáš Bím 14, č. 38/100, studium na Odborném učilišti polygrafickém v Praze, poté soukromé studium

  • Tomáš Bím

    Depo

    Položka č.: 8

    Plánované ukončení: 23. 04. 2020 20:07

    litografie, 2008, 37,5 x 48 cm, sign. DU Tomáš Bím 08, č. 79/90, studium na Odborném učilišti polygrafickém v Praze, poté soukromé studium

  • Tomáš Bím

    Ryby

    Položka č.: 9

    Vyvolávací cena: 4.000 CZK (160 €)

    Plánované ukončení: 23. 04. 2020 20:08

    litografie, 2018, 32,5 x 37,5 cm, sign. DU Tomáš Bím 18, studium na Odborném učilišti polygrafickém v Praze, poté soukromé studium

    Aktuální cena: 4.000 CZK (160 €)

  • Tomáš Bím

    Reserve

    Položka č.: 10

    Vyvolávací cena: 11.800 CZK (472 €)

    Plánované ukončení: 23. 04. 2020 20:09

    litografie, 2006, 64,5 x 48 cm, sign. DU Tomáš Bím 06, č. 77/85, studium na Odborném učilišti polygrafickém v Praze, poté soukromé studium

    Aktuální cena: 11.800 CZK (472 €)

  • Tomáš Bím

    Zátiší s kartami

    Položka č.: 11

    Vyvolávací cena: 6.500 CZK (260 €)

    Plánované ukončení: 23. 04. 2020 20:10

    litografie, 2018, 65 x 48,5 cm, sign. DU Tomáš Bím 18, studium na Odborném učilišti polygrafickém v Praze, poté soukromé studium

    Aktuální cena: 6.500 CZK (260 €)

  • Tomáš Bím

    Položka č.: 12

    Vyvolávací cena: 10.600 CZK (424 €)

    Plánované ukončení: 23. 04. 2020 20:11

    litografie, 1994, 65,5 x 49 cm, sign. DU Tomáš Bím 94, č. 16/65, studium na Odborném učilišti polygrafickém v Praze, poté soukromé studium

    Aktuální cena: 10.600 CZK (424 €)

  • Tomáš Bím

    II. Ryby & Chips

    Položka č.: 13

    Plánované ukončení: 23. 04. 2020 20:12

    litografie, 2014, 37 x 48 cm, sign. DU Tomáš Bím 14, č. 39/100, studium na Odborném učilišti polygrafickém v Praze, poté soukromé studium

  • Tomáš Bím

    Bazén

    Položka č.: 14

    Plánované ukončení: 23. 04. 2020 20:13

    litografie, 2010, 48 x 37 cm, sign. DU Tomáš Bím 010, č. 21/45, studium na Odborném učilišti polygrafickém v Praze, poté soukromé studium

  • K. Berner

    Thomáš Bím: Malerei und Grafik

    Položka č.: 15

    Vyvolávací cena: 200 CZK (8 €)

    Plánované ukončení: 23. 04. 2020 20:14

    tisk, plakát, 1989, 59 x 42 cm, plakát k výstavě v Kunstverein Salzgitter E.V., 5.-26. 11. 1989, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

    Poslední dražitel: ID5**7 Historie příhozu

  • Tomáš Bím

    Lehátko

    Položka č.: 16

    Vyvolávací cena: 4.200 CZK (168 €)

    Plánované ukončení: 23. 04. 2020 20:15

    litografie, 54 x 38 cm, sign. PD Tomáš Bím, použito jako pozvánka na výstavu Tomáš Bím, okresní muzeum Plzeň, studium na Odborném učilišti polygrafickém v Praze, poté soukromé studium

    Aktuální cena: 4.200 CZK (168 €)

  • Tomáš Bím

    Tuba

    Položka č.: 17

    Vyvolávací cena: 8.000 CZK (320 €)

    Plánované ukončení: 23. 04. 2020 20:16

    litografie, 1992, 64 x 48 cm, sign. DU Tomáš Bím 92, rám, č. 45/140, studium na Odborném učilišti polygrafickém v Praze, poté soukromé studium

    Aktuální cena: 8.000 CZK (320 €)

  • Vítězslav Fleissig

    (1892-1955?)

    Ex Eroticis Kara Verginella

    Položka č.: 1

    Vyvolávací cena: 150 CZK (6 €)

    Plánované ukončení: 16. 04. 2020 14:00

    lept, 1950, 8,2 x 5,7 cm, značeno LD v desce VF 1950, lehce zažloutlý papír, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 350 CZK (14 €)

    Poslední dražitel: ID5**2 Historie příhozu

  • Vítězslav Fleissig

    (1892-1955?)

    Ex Eroticis Amalia

    Položka č.: 2

    Plánované ukončení: 16. 04. 2020 14:01

    lept, 1950, 8,2 x 5,7 cm, značeno PD v desce VF 1950, lehce zašpiněný papír, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 350 CZK (14 €)

  • Vítězslav Fleissig

    (1892-1955?)

    Ex Eroticis Licietta S.

    Položka č.: 3

    Plánované ukončení: 16. 04. 2020 14:02

    lept, 1950, 8,2 x 5,7 cm, značeno LD v desce VF 1950, lehce zašpiněný papír, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 350 CZK (14 €)

  • Vítězslav Fleissig

    (1892-1955?)

    Ex Eroticis L.F

    Položka č.: 4

    Plánované ukončení: 16. 04. 2020 14:03

    Aktuální cena: 350 CZK (14 €)

  • Vítězslav Fleissig

    (1892-1955?)

    Ex Eroticis Calina

    Položka č.: 5

    Plánované ukončení: 16. 04. 2020 14:04

    Aktuální cena: 350 CZK (14 €)

  • Vítězslav Fleissig

    (1892-1955?)

    Iluzionista

    Položka č.: 6

    Plánované ukončení: 16. 04. 2020 14:05

    3x tužka, 1x tisk, 1947, 2x návrh na PF Otakar Zeman (tužka, polokarton 20,5 x 15,5; tužka, pauzovací papír 13,5 x 10,5), 2x návrh na vizitku (tužka, papír 12,7 x 15; tisk 8,5 x 11,2), Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

  • Vítězslav Fleissig

    (1892-1955?)

    Veselé Vánoce a Nový rok přeje Karel Juza

    Položka č.: 7

    Plánované ukončení: 16. 04. 2020 14:06

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Vítězslav Fleissig

    (1892-1955?)

    Veselé Vánoce a Nový rok přeje Antonín Zvěřina

    Položka č.: 8

    Vyvolávací cena: 500 CZK (20 €)

    Plánované ukončení: 16. 04. 2020 14:07

    3x tužka, papír, 3x návrh na vánoční přání, pauzovaní papír 15 x 11,5; tužka, papír 15,5 x 11; 22,5 x 15,3, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Vítězslav Fleissig

    (1892-1955?)

    Čaroděj nad knihou

    Položka č.: 9

    Vyvolávací cena: 900 CZK (36 €)

    Plánované ukončení: 16. 04. 2020 14:08

    Aktuální cena: 900 CZK (36 €)

  • Vítězslav Fleissig

    (1892-1955?)

    Králíček

    Položka č.: 10

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    Plánované ukončení: 16. 04. 2020 14:09

    tuš, běloba, papír, 16 x 13 cm, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Vítězslav Fleissig

    (1892-1955?)

    Karty a kouzelnická hůlka

    Položka č.: 11

    Plánované ukončení: 16. 04. 2020 14:10

    tuš, polokarton, 14 x 12 cm, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)