• Jan C. Vondrouš

    (1884-1970)

    Ex libris Rosťa Dostál

    Položka č.: 231165

    Vyvolávací cena: 250 CZK (10 €)

    Plánované ukončení: 15. 10. 2019 18:20

    lept, 1943, 9,3 x 4,8 cm, značeno v desce Vondrouš, antiqari.at Radhošťská, žák prof. F. Jonese, E. M. Warda a G. W. Maynarda v USA

    Aktuální cena: 250 CZK (10 €)

  • Jiří Švengsbír

    (1921-1983)

    Antické torzo (Knihy umění B. peterka)

    Položka č.: 231212

    Vyvolávací cena: 100 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 15. 10. 2019 18:22

    ocelorytina, 4 x 2 cm, značeno v desce JAŠ, antiqari.at Radhošťská, žák prof. A. Strnadela na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar, UB a skupiny Grafis

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Jaroslav Valečka

    (1972)

    Měsíčná noc

    Položka č.: 232604

    Vyvolávací cena: 800 CZK (32 €)

    Plánované ukončení: 15. 10. 2019 18:24

    litografie, 26 x 42 cm, sign. PD J. Valečka, č. 13/100, antiqari.at Radhošťská, žák prof. J. Sopka a J. Hendrycha na AVU v Praze, studium na Vestlandes Kunstakademi v Bergenu, Staatliche Kunstakademie v Karlsruhe, Royal academy Rotterdam

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

  • J. Kincl

    Chalupa

    Položka č.: 232702

    Plánované ukončení: 15. 10. 2019 18:26

    olej, sololit, 38,5 x 28 cm, sign. PD JKincl, rám, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

  • J. Kincl

    Položka č.: 232703

    Plánované ukončení: 15. 10. 2019 18:28

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

  • T. Šrámek

    Zima

    Položka č.: 232704

    Plánované ukončení: 15. 10. 2019 18:30

    olej, karton, 1939, 40 x 54 cm, sign. LD T. Šrámek 39, rám, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

  • L. Příhoda

    Podzimní krajina

    Položka č.: 232705

    Plánované ukončení: 15. 10. 2019 18:32

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

    Kleopatra

    Položka č.: 232706

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (40 €)

    Plánované ukončení: 15. 10. 2019 18:34

    Aktuální cena: 1.000 CZK (40 €)

    Kupky

    Položka č.: 232723

    Plánované ukončení: 15. 10. 2019 18:36

    olej, karton , 33 x 52,5 cm, rám, antiqari.at Radhošťská

    Tanečnice

    Položka č.: 232726

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    Plánované ukončení: 15. 10. 2019 18:38

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • M.D. Gyuris

    Starci

    Položka č.: 232728

    Vyvolávací cena: 600 CZK (24 €)

    Plánované ukončení: 15. 10. 2019 18:40

    litografie, 75 x 42 cm, sign. PD M. D. Gyuris, rám, na rámu oděrky, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

    Dívka - inspirováno Alfonsem Muchou

    Položka č.: 232729

    Plánované ukončení: 15. 10. 2019 18:42

    sádra, 55,5 x 24,5 cm, poškozeno, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

    Brána do Krumlovského zámku

    Položka č.: 232735

    Plánované ukončení: 15. 10. 2019 18:44

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

    Katedrála Panny Marie v Antverpách

    Položka č.: 232747

    Plánované ukončení: 15. 10. 2019 18:46

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Petr Dillinger

    (1899-1954)

    U řeky

    Položka č.: 232748

    Plánované ukončení: 15. 10. 2019 18:48

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

  • Bohumil Krátký

    (1913-2005)

    Cesta krajinou

    Položka č.: 232749

    Vyvolávací cena: 400 CZK (16 €)

    Plánované ukončení: 15. 10. 2019 18:50

    litografie, 21,5 x 45 cm, sign. PD B. Krátký, č. 48/50, antiqari.at Radhošťská, studoval u prof. J. Konůpka, J. Solara na Státní grafické škole v Praze, večerní kurzy na UMPRUM v Praze a v grafické speciálce u prof. Pukla na AVU v Praze; člen SČUG Hollar a čestný člen SSPE

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Karel Minář

    (1901-1973)

    Oráči

    Položka č.: 232750

    Plánované ukončení: 15. 10. 2019 18:52

    litografie, 34 x 49 cm, sign. PD Karel Minář, po okrajích zbytky lepenky, na několika místech při okraji natrženo - nezasahuje do tisku, mírně zažloutlý papír, antiqari.at Radhošťská, žák prof. M. Pirnera, J. Obrovského, V. Bukovace, člen jednoty umělců výtvarných v Praze, SČUG Hollar, SVUM Hodonín

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Bohumil Krátký

    (1913-2005)

    Postava s holubicí

    Položka č.: 232752

    Vyvolávací cena: 350 CZK (14 €)

    Plánované ukončení: 15. 10. 2019 18:54

    serigrafie, 20 x 9,6 cm, sign. PD B. Krátký, č. 43/50, antiqari.at Radhošťská, studoval u prof. J. Konůpka, J. Solara na Státní grafické škole v Praze, večerní kurzy na UMPRUM v Praze a v grafické speciálce u prof. Pukla na AVU v Praze; člen SČUG Hollar a čestný člen SSPE

    Aktuální cena: 350 CZK (14 €)

    Ptáčci

    Položka č.: 232753

    Plánované ukončení: 15. 10. 2019 18:56

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Stanislav Hlinovský

    (1924-1994)

    Kupky sena

    Položka č.: 232773

    Plánované ukončení: 15. 10. 2019 18:58

    litografie, 1964, 13,5 x 9 cm, sign. PD Hlinovský, antiqari.at Radhošťská, žák prof. SChenka a Hejného

    Aktuální cena: 250 CZK (10 €)

  • Stanislav Hlinovský

    (1924-1994)

    Můstek (P.F. 1963)

    Položka č.: 232774

    Plánované ukončení: 15. 10. 2019 19:00

    suchá jehla, 1962, 10,5 x 8,3 cm, sign. PD Hlinovský, pod horním okrajem nalomený papír, antiqari.at Radhošťská, žák prof. SChenka a Hejného

    Aktuální cena: 250 CZK (10 €)

  • F. Dobruský

    Podled na Malou Stranu

    Položka č.: 232892

    Plánované ukončení: 15. 10. 2019 19:02

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

  • Jiří Vach

    Karlův most

    Položka č.: 232896

    Vyvolávací cena: 150 CZK (6 €)

    Plánované ukončení: 15. 10. 2019 19:04

    lept, 13,8 x 22,5 cm, sign. PD J. Vach, autorský tisk, antiqari.at Radhošťská, člen svazu výtvarníků a sdružení výtvarníků Karlova mostu

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

  • J. Horn

    Chrám sv. Mikuláše

    Položka č.: 232920

    Plánované ukončení: 15. 10. 2019 19:06

    dřevoryt, 7 x 4,5 cm, PD značeno ve štočku JH, z cyklu Praga Caput, lehce zažloutlý papír, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • J. Horn

    Pražská Loreta

    Položka č.: 232921

    Plánované ukončení: 15. 10. 2019 19:08

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

    Výhled na Prahu (Ex libris R. M. Lewiová)

    Položka č.: 232925

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    Plánované ukončení: 15. 10. 2019 19:10

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

  • Petr Novotný

    Pohled ze Seminářské zahrady

    Položka č.: 232930

    Plánované ukončení: 15. 10. 2019 19:12

    suchá jehla, 1983, 25 x 12 cm, sign. DU Novotný 83, DU věnování: Pí Krejčové upřímně autor, při okrajích pokrčený papír, antiqari.at Radhošťská, studium na SOŠV v Praze a na AVU tamtéž

    Aktuální cena: 250 CZK (10 €)

  • Gustav Maran

    (1886-1983)

    Stará Praha - Staro-Nová synagoga a židovská radnice

    Položka č.: 232945

    Plánované ukončení: 15. 10. 2019 19:14

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Gustav Maran

    (1886-1983)

    Stará Praha - Část Podskalí s klášterem na Slovanech

    Položka č.: 232946

    Plánované ukončení: 15. 10. 2019 19:16

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Jaroslav Skrbek

    (1888-1954)

    Staroměstské náměstí

    Položka č.: 232964

    Plánované ukončení: 15. 10. 2019 19:18

    lept, 1921, 31,5 x 23,5 cm, sign. PD Jaroslav Skrbek 1921, rám, zažloutlý, politý papír, na papíře skvrny, na rámu oděrky, antiqari.at Radhošťská, studium na VŠUP v Praze, poté žák M. Pirnera a M. Švabinského na AVU v Praze

    Aktuální cena: 250 CZK (10 €)