• Pavel Král

    Můj dům, moje louka, můj les

    Položka č.: 233866

    Vyvolávací cena: 21.000 CZK (840 €)

    Plánované ukončení: 16. 05. 2019 19:06

    Aktuální cena: 21.000 CZK (840 €)

  • František Králík

    Dáma v Černém - modrá krajina

    Položka č.: 233867

    Vyvolávací cena: 12.000 CZK (480 €)

    Plánované ukončení: 16. 05. 2019 19:07

    olej, plátno, 2003, 75 x 90 cm, sign. na zadní straně Králík, rám, na zadní straně popsáno autorem, Antikvariát Dlážděná, studium na VŠUP v Praze, člen Středočeského sdružení výtvarníků

    Aktuální cena: 12.000 CZK (480 €)

  • Kateřina Miler

    Krtek tancuje

    Položka č.: 233868

    Vyvolávací cena: 18.000 CZK (720 €)

    Plánované ukončení: 16. 05. 2019 19:08

    kvaš, papír, 7 x 20 cm, PD monogr. ZM, sign. Kateřina Miler

    Aktuální cena: 18.000 CZK (720 €)

  • Karel Oberthor

    Helfenburg

    Položka č.: 233869

    Vyvolávací cena: 11.000 CZK (440 €)

    Plánované ukončení: 16. 05. 2019 19:09

    olej, sololit, 35 x 80 cm, sign. LD K. Oberthor, rám, na zadní straně štítek s popisem, Antikvariát Dlážděná, žák prof. I. Kulce na Ukrajinské akademii a prof. V. Pukla a V. Silovského na AVU v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 11.000 CZK (440 €)

  • Jakub Obrovský

    (1892-1949)

    Ležící akt

    Položka č.: 233870

    Plánované ukončení: 16. 05. 2019 19:10

  • Jiřina Pálková

    Hlava plná jara

    Položka č.: 233871

    Vyvolávací cena: 18.800 CZK (752 €)

    Plánované ukončení: 16. 05. 2019 19:11

    dřevo, papír, plystyren, 1995, v. 35 cm, sign. ze strany J. Pálková 95

    Aktuální cena: 18.800 CZK (752 €)

  • Jan Pražan

    Položka č.: 233872

    Vyvolávací cena: 13.900 CZK (556 €)

    Plánované ukončení: 16. 05. 2019 19:12

    olej, plátno, 2009, 111 x 190 cm, sign. vzadu Pražan 09

    Aktuální cena: 13.900 CZK (556 €)

  • Václav Rožánek

    (1913-1994)

    Modrý stolek s bílou konvicí

    Položka č.: 233873

    Vyvolávací cena: 18.900 CZK (756 €)

    Plánované ukončení: 16. 05. 2019 19:13

    Aktuální cena: 18.900 CZK (756 €)

  • Václav Rožánek

    (1913-1994)

    Položka č.: 233874

    Vyvolávací cena: 14.200 CZK (568 €)

    Plánované ukončení: 16. 05. 2019 19:14

    Aktuální cena: 14.200 CZK (568 €)

  • Václav Rožánek

    (1913-1994)

    Začátek metamorfózy

    Položka č.: 233875

    Vyvolávací cena: 11.500 CZK (460 €)

    Plánované ukončení: 16. 05. 2019 19:15

    Aktuální cena: 11.500 CZK (460 €)

  • Václav Rožánek

    (1913-1994)

    Zatrpklost

    Položka č.: 233876

    Vyvolávací cena: 10.600 CZK (424 €)

    Plánované ukončení: 16. 05. 2019 19:16

    kombinovaná technika, papír, 50 x 35,5 cm, sign. PD Rožánek, soukromý žák prof. J. Velenovského, O. Smutného a E. Filly

    Aktuální cena: 10.600 CZK (424 €)

  • Václav Rožánek

    (1913-1994)

    Rozjímání

    Položka č.: 233877

    Vyvolávací cena: 10.350 CZK (414 €)

    Plánované ukončení: 16. 05. 2019 19:17

    Aktuální cena: 10.350 CZK (414 €)

  • František Říha

    (1910-1986)

    Starý muž

    Položka č.: 233878

    Vyvolávací cena: 16.800 CZK (672 €)

    Plánované ukončení: 16. 05. 2019 19:18

    olej, lepenka, 63 x 42 cm, monogr. LD FR, vzadu autorský štítek s popisem, studium architektury na ČVUT v Praze, žák prof. C. Boudy, K. Lidického a M. Salcmana na PedF UK tamtéž

    Aktuální cena: 16.800 CZK (672 €)

  • František Říha

    (1910-1986)

    Stroj

    Položka č.: 233879

    Vyvolávací cena: 14.400 CZK (576 €)

    Plánované ukončení: 16. 05. 2019 19:19

    olej, lepenka, 35 x 50 cm, sign. PD Fr. Říha, vzadu autorsý štítek s popisem, studium architektury na ČVUT v Praze, žák prof. C. Boudy, K. Lidického a M. Salcmana na PedF UK tamtéž

    Aktuální cena: 14.400 CZK (576 €)

  • František Říha

    (1910-1986)

    Pobřeží

    Položka č.: 233880

    Plánované ukončení: 16. 05. 2019 19:20

    olej, sololit, 61 x 22 cm, sign. LD František Říha, vzadu autorský štítek s popisem, studium architektury na ČVUT v Praze, žák prof. C. Boudy, K. Lidického a M. Salcmana na PedF UK tamtéž

  • Jan Spěváček

    (1973)

    Obojživelník

    Položka č.: 233881

    Vyvolávací cena: 14.000 CZK (560 €)

    Plánované ukončení: 16. 05. 2019 19:21

    olej, plátno, 2011, 50 x 70 cm, sign. vzadu Jan Spěváček, rám, studoval na SPŠ sklářské v Kamenickém Šenově, na Výtvarné škole Václava Hollara v Praze, žák prof. Načeradského na FaVU při VUT v Brně, navštěvoval Kabinet večerní kresby u doc. Daňka tamtéž

    Aktuální cena: 14.000 CZK (560 €)

  • Jakub Stretti

    (1967)

    Hra stínů

    Položka č.: 233882

    Vyvolávací cena: 20.000 CZK (800 €)

    Plánované ukončení: 16. 05. 2019 19:22

    akryl, plátno, 2015, 110 x 90 cm, sign. LD Jakub Stretti 2015, absolvent pražské AVU, žák prof. Františka Hodonského a prof. Karla Malicha

    Aktuální cena: 20.000 CZK (800 €)

  • František Tavík Šimon

    (1877-1942)

    Mi-Careme v Paříži

    Položka č.: 233883

    Vyvolávací cena: 30.000 CZK (1.200 €)

    Plánované ukončení: 16. 05. 2019 19:23

    lept, 1909, 30,5 x 30,5 cm, sign. PD T. F. Šimon, žák prof. M. Pirnera na AVU v Praze, člen SČUG Hollar, SVU Mánes, Société du Salon d'Automne a Salon National des Beaux Arts

    Aktuální cena: 30.000 CZK (1.200 €)

  • František Tavík Šimon

    (1877-1942)

    Cour du dragon, Paříž

    Položka č.: 233884

    Vyvolávací cena: 10.000 CZK (400 €)

    Plánované ukončení: 16. 05. 2019 19:24

    lept, 1922, 31,5 x 27 cm, sign. PD T. F. Šimon, rám, žák prof. M. Pirnera na AVU v Praze, člen SČUG Hollar, SVU Mánes, Société du Salon d'Automne a Salon National des Beaux Arts

    Aktuální cena: 10.000 CZK (400 €)

  • František Tavík Šimon

    (1877-1942)

    Brána v arabské čtvrti v Tangeru

    Položka č.: 233885

    Plánované ukončení: 16. 05. 2019 19:25

    lept, 1912, 45 x 35,5 cm, sign. PD T. F. Šimon, rám, žák prof. M. Pirnera na AVU v Praze, člen SČUG Hollar, SVU Mánes, Société du Salon d'Automne a Salon National des Beaux Arts

  • František Tavík Šimon

    (1877-1942)

    Obchodní ulice v Kiotu, Japonsko

    Položka č.: 233886

    Plánované ukončení: 16. 05. 2019 19:26

    lept, 1928, 37,5 x 32 cm, sign. PD T. F. Šimon, rám, žák prof. M. Pirnera na AVU v Praze, člen SČUG Hollar, SVU Mánes, Société du Salon d'Automne a Salon National des Beaux Arts

  • František Tavík Šimon

    (1877-1942)

    Kostel St. Gervais v zimě, Paříž

    Položka č.: 233887

    Plánované ukončení: 16. 05. 2019 19:27

    lept, 1927, 39 x 31 cm, sign. PD T. F. Šimon, rám, žák prof. M. Pirnera na AVU v Praze, člen SČUG Hollar, SVU Mánes, Société du Salon d'Automne a Salon National des Beaux Arts

  • Max Švabinský

    Před snímáním z kříže

    Položka č.: 233888

    Plánované ukončení: 16. 05. 2019 19:28

    lept, 51 x 40,5 cm, sign. PD M. Švabinský, rám

  • Max Švabinský

    Pieta (velká)

    Položka č.: 233889

    Plánované ukončení: 16. 05. 2019 19:29

  • Max Švabinský

    Paní Švabinská

    Položka č.: 233890

    Plánované ukončení: 16. 05. 2019 19:30

    lept, 37,5 x 30,5 cm, sign. PD M Švabinský, rám

  • Max Švabinský

    Matka s dcerou

    Položka č.: 233891

    Plánované ukončení: 16. 05. 2019 19:31

    lept, 50 x 39 cm, sign. PD M. Švabinský, rám

  • Helena Vanišová

    Bouře

    Položka č.: 233892

    Vyvolávací cena: 17.000 CZK (680 €)

    Plánované ukončení: 16. 05. 2019 19:32

    olej, plátno, 50 x 70 cm, vzadu cedulka, rám, žákyně prof. C. Boudy na FF UK v Praze

    Aktuální cena: 17.000 CZK (680 €)

  • Helena Vanišová

    Krajina se stohem slámy

    Položka č.: 233893

    Vyvolávací cena: 11.400 CZK (456 €)

    Plánované ukončení: 16. 05. 2019 19:33

    Aktuální cena: 11.400 CZK (456 €)