• Karel Benetka

    Ryby zase protestujou, že prý se jim rybníku usazuje vodní kámen

    Položka č.: 237507

    Vyvolávací cena: 750 CZK (30 €)

    Plánované ukončení: 22. 08. 2019 20:26

    tuš, akvarel, papír, 14,9 x 20,7 cm, sign. PD Benetka, zezadu autorské razítko, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 750 CZK (30 €)

  • Karel Benetka

    Položka č.: 237508

    Plánované ukončení: 22. 08. 2019 20:28

    tuš, akvarel, papír, 14,8 x 20,9 cm, sign. LU Benetka, zezadu autorské razítko, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 750 CZK (30 €)

  • Karel Benetka

    Ale Alfonsi, přestaň, vždyť takhle kdekdoi uvidí moji tajenku

    Položka č.: 237509

    Plánované ukončení: 22. 08. 2019 20:30

    tuš, akvarel, papír, 14,9 x 20,9 cm, sign. PD Benetka, zezadu autorské razítko, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 750 CZK (30 €)

  • Karel Benetka

    Můžete být klidná, paní. Váš manžel nemá ani vysokou horečku, ani vysoké IQ

    Položka č.: 237510

    Plánované ukončení: 22. 08. 2019 20:32

    tuš, akvarel, papír, 14,7 x 20 cm, sign. LD Benetka, zezadu autorské razítko, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 750 CZK (30 €)

    Regrooreble

    Položka č.: 237511

    Vyvolávací cena: 400 CZK (16 €)

    Plánované ukončení: 22. 08. 2019 20:34

    litografie, 2005, 50,5 x 35,5 cm, sign. PD, č. 44/45, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

    Položka č.: 237512

    Vyvolávací cena: 500 CZK (20 €)

    Plánované ukončení: 22. 08. 2019 20:36

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Marc Chagall

    (1887-1985)

    Obálka Litograph II

    Položka č.: 237513

    Vyvolávací cena: 600 CZK (24 €)

    Plánované ukončení: 22. 08. 2019 20:38

    litografie, 32,5 x 53 cm, původní litografie, původní obálka, při okrajích zažloutlý, na horním okraji otřepený papír, hřbet lehce zažloutlý, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

  • Karel Dlabola

    (1902)

    Pobřeží u Makarsky (P. F. 1967)

    Položka č.: 237514

    Vyvolávací cena: 200 CZK (8 €)

    Plánované ukončení: 22. 08. 2019 20:40

    litografie, 1969, 11 x 15,5 cm, sign. PD Karel Dlabota , č. 22/55, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Ladislav Stejskal

    (1910-1943)

    Zátiší s jablky a hruškami (P. F. 1961)

    Položka č.: 237515

    Vyvolávací cena: 100 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 22. 08. 2019 20:42

    litografie, 1960, 19 x 13,5 cm, sign. PD L. Stejskal, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Viktor Polášek

    (1911-1989)

    Ženský akt v modré (P. F. 1967)

    Položka č.: 237516

    Plánované ukončení: 22. 08. 2019 20:44

    kombinovaná technika, papír, 1966, 18 x 11 cm, sign. PD V. Volášek, zašlý papír, antiqari.at Radhošťská, žák prof. P. Dillingera na ŠUŘ v Brně a prof. J. Obrovského, T. F. Šimona a F. Thieleho na AVU v Praze, člen JUV a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Ladislav Steskal

    (1910-1943)

    Zátiší s jablky a vínem (P. F. 1961)

    Položka č.: 237517

    Plánované ukončení: 22. 08. 2019 20:46

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Karel Tondl

    (1893-1980)

    Růže (P. F. 1961)

    Položka č.: 237518

    Plánované ukončení: 22. 08. 2019 20:48

    dřevoryt, 1960, 11,7 x 8 cm, sign. PD Karel Tondl, antiqari.at Radhošťská, žák prof. J. Loukoty, V. Bukovace, J. Preislera a M. Švabinského na AVU v Praze, studium dějin umění, estetiky a filozofie na FF UK, grafika na Sorboně v Paříži, zakladatel SVU Aleš, člen Societé Nationale des Beaux-Art v Pař…

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Jan Rambousek

    (1895-1976)

    Muž hledící na Pražský hrad (P. F. 1971)

    Položka č.: 237519

    Plánované ukončení: 22. 08. 2019 20:50

    dřevoryt, 13 x 9,2 cm, sign. PD Jan Rambousek, antiqari.at Radhošťská, žák prof. J. Preislera, M. Švabinského a V. Nechleby, spoluzakladatel Umělecké besedy, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

    Římský bojovník

    Položka č.: 237520

    Plánované ukončení: 22. 08. 2019 20:52

    dřevoryt, 1963, 14 x 16,5 cm, sign. DU 63, papír lehce zažloutlý a lehce ušpiněn, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

    Klečící

    Položka č.: 237521

    Vyvolávací cena: 150 CZK (6 €)

    Plánované ukončení: 22. 08. 2019 20:54

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

    Sedící akt zezadu

    Položka č.: 237522

    Plánované ukončení: 22. 08. 2019 20:56

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

  • Jaroslav Krcal

    (1921)

    Vesnice u jezera

    Položka č.: 237523

    Plánované ukončení: 22. 08. 2019 20:58

    litografie, 18,5 x 42,5 cm, sign. PD Jar. Krcal, papír na pravém okrajinenápadně pokrčen, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

    Rytíř

    Položka č.: 237524

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    Plánované ukončení: 22. 08. 2019 21:00

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Boris Nosek

    Papoušek

    Položka č.: 237525

    Plánované ukončení: 22. 08. 2019 21:02

    serigrafie, 1986, 29,5 x 17 cm, sign. PD B. Nosek j. 86, a. t. , papír místynepatrně pokrčen, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Jan Rambousek

    (1895-1976)

    Ženy na ppoli

    Položka č.: 237526

    Vyvolávací cena: 700 CZK (28 €)

    Plánované ukončení: 22. 08. 2019 21:04

    dřevoryt, 44,5 x 34,5 cm, lehce zažloutlý papír, na okrajích je papír lehce pokrčen, antiqari.at Radhošťská, žák prof. J. Preislera, M. Švabinského a V. Nechleby, spoluzakladatel Umělecké besedy, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 700 CZK (28 €)

  • Jan Rambousek

    (1895-1976)

    Koňský záprah

    Položka č.: 237527

    Plánované ukončení: 22. 08. 2019 21:06

    Aktuální cena: 700 CZK (28 €)

  • Jan Rambousek

    (1895-1976)

    Kytice zvadlých růží

    Položka č.: 237528

    Plánované ukončení: 22. 08. 2019 21:08

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Karel Tondl

    (1893-1980)

    Mísa s jablky (P. F. 1971)

    Položka č.: 237529

    Plánované ukončení: 22. 08. 2019 21:10

    dřevoryt, 1971, 5,5 x 9,1 cm, sign. PD Karel Tondl, antiqari.at Radhošťská, žák prof. J. Loukoty, V. Bukovace, J. Preislera a M. Švabinského na AVU v Praze, studium dějin umění, estetiky a filozofie na FF UK, grafika na Sorboně v Paříži, zakladatel SVU Aleš, člen Societé Nationale des Beaux-Art v Pa…

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

    Na procházce

    Položka č.: 237530

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    Plánované ukončení: 22. 08. 2019 21:12

    tisk, 12 x 15,5 cm, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

  • Jan Rambousek

    (1895-1976)

    U přehrady

    Položka č.: 237531

    Plánované ukončení: 22. 08. 2019 21:14

    litografie, 17 x 23,2 cm, sign. PD Jan Rambousek, a. t. , nepatrně zašlý papír, antiqari.at Radhošťská, žák prof. J. Preislera, M. Švabinského a V. Nechleby, spoluzakladatel Umělecké besedy, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Jan Rambousek

    (1895-1976)

    U továrny

    Položka č.: 237532

    Plánované ukončení: 22. 08. 2019 21:16

    litografie, 13,1 x 21,3 cm, sign. PD Jan Rambousek, antiqari.at Radhošťská, žák prof. J. Preislera, M. Švabinského a V. Nechleby, spoluzakladatel Umělecké besedy, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Jan Rambousek

    (1895-1976)

    U dolů

    Položka č.: 237533

    Plánované ukončení: 22. 08. 2019 21:18

    litografie, 22 x 35,9 cm, sign. PD Jan Rambousek, obostranně natištěno, antiqari.at Radhošťská, žák prof. J. Preislera, M. Švabinského a V. Nechleby, spoluzakladatel Umělecké besedy, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Alois Moravec

    Dívka ve slámě

    Položka č.: 237534

    Plánované ukončení: 22. 08. 2019 21:20

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Bohuslav Knobloch

    (1924-1998)

    Pohled na most a město

    Položka č.: 237535

    Plánované ukončení: 22. 08. 2019 21:22

    litografie, 23 x 29,9 cm, sign. DU , č. 13/110, antiqari.at Radhošťská, žák prof. V. Vorlíčka a V. Silovského, člen SČUG Hollar, SVU Mánes

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

  • Jaroslav Novák

    (1904)

    Abstrakce

    Položka č.: 237536

    Plánované ukončení: 22. 08. 2019 21:24

    litografie, 1962, 20,6 x 29,1 cm, sign. PD Jar. Nov 62, č. 32/125, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)