• Libor Fára

    (1925-1988)

    Znak Neptuna

    Položka č.: 1240

    Vyvolávací cena: 250 CZK (10 €)

    Plánované ukončení: 27. 10. 2017 01:42

    filmový plakát, 1974, 41 x 27,5 cm, značeno PD v tisku libor fára /74, kanadský film, režie Daniel Petrie, Antikvariát Dlážděná, žák J. Švába na Officina Pragensis v Praze, prof. E. Filly a F. Muziky na VŠUP tamtéž

    Aktuální cena: 250 CZK (10 €)

  • Quido Fojtík

    (1926-1995)

    O čem mlčela tajga

    Položka č.: 1241

    Vyvolávací cena: 200 CZK (8 €)

    Plánované ukončení: 27. 10. 2017 01:43

    filmový plakát, 1967, 39 x 29,5 cm, značeno PN v tisku Q. Fojtik 67, sovětský film, režie: Alexandr Kuročkin, Antikvariát Dlážděná, žák prof. V. Sychry na AVU v Praze, poté prof. C. Boudy, K. Lidického a M. Salcmana na PedF UK v Praze

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

    Jmenuji se Pecos

    Položka č.: 1242

    Plánované ukončení: 27. 10. 2017 01:44

    filmový plakát, 1972, 82 x 59 cm, argentinský film, režie: Maurice A. Bright, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Marc Chagall

    (1887-1985)

    Chagall at Pace/Columbus

    Položka č.: 1243

    Vyvolávací cena: 800 CZK (32 €)

    Plánované ukončení: 27. 10. 2017 01:45

    tisk, plakát, 78,8 x 55,8 cm, PD značeno v desce Marc Chagall, plakát k výstavě 1460 east Broad Street, Ohio 1974

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

    Poslední dražitel: ID6006 Historie příhozu

  • Josef Paleček

    Josef Paleček: Nevelké obrázky pro knihu a dům

    Položka č.: 1244

    Vyvolávací cena: 400 CZK (16 €)

    Plánované ukončení: 27. 10. 2017 01:46

    tisk, plakát, 1980, 84 x 59 cm, sign. PD Josef Paleček 80, plakát k výstavě ve Výstavní síni Umění - kniha, Praha, 23.9. 1990, při okrajích lehce poškozený papír, antiqari.at Radhošťská, žák prof. K. Lidikého, M. Salcmana, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Jiří Kolář

    (1914-2002)

    Pocta Boženě Němcové

    Položka č.: 1245

    Vyvolávací cena: 600 CZK (24 €)

    Plánované ukončení: 27. 10. 2017 01:47

    tisk, plakát, 90 x 62,8 cm, při okrajích lehce pokrčený papír, antiqari.at Radhošťská, zakladatel Skupiny 42, člen Umělecké besedy a skupiny Křižovatka

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

  • Zdeněk Vlach

    (1942-1999)

    Červené máky Issik-kulu

    Položka č.: 1246

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    Plánované ukončení: 27. 10. 2017 01:48

    tisk, plakát, 79,7 x 56,8 cm, značeno v tisku Vlach, plakát k sovětskému filmu Bolota Šamšijeva, několikrát přeložený, při okrajích lehce poškozený papír, antiqari.at Radhošťská, studium na Výtvarné škole v Praze

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

    Baron Trotta

    Položka č.: 1247

    Plánované ukončení: 27. 10. 2017 01:49

    tisk, plakát, 1972, 84 x 58 cm, značeno v tisku, plakát k německému filmu Johannesa Schaafa, několikrát přeložený, při okrajích lehce poškozený papír, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Miloslav Disman

    Sindibád a tygří oči

    Položka č.: 1248

    Plánované ukončení: 27. 10. 2017 01:50

    tisk, plakát, 1979, 83,5 x 58 cm, značeno v tisku Disman 79, plakát k americkému filmu Sama Wanamakera, několikrát přeložený, při okrajích pokrčený papír, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Zdeněk Vlach

    (1942-1999)

    Nemáte ani zdání

    Položka č.: 1249

    Plánované ukončení: 27. 10. 2017 01:51

    tisk, plakát, 82,3 x 57,5 cm, značeno v tisku Vlach, plakát k sovětskému filmu Ilji Freze, několikrát přeložený, při okrajích lehce pokrčený papír, antiqari.at Radhošťská, studium na Výtvarné škole v Praze

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

    Měděný anděl

    Položka č.: 1250

    Plánované ukončení: 27. 10. 2017 01:52

    tisk, plakát, 84 x 59 cm, plakát k sovětskému filmu Veniamina Dormana, několikrát přeložený, při okrajích pokrčený papír, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Zdeněk Vlach

    (1942-1999)

    Moje válka-moje láska

    Položka č.: 1251

    Plánované ukončení: 27. 10. 2017 01:53

    tisk, plakát, 81 x 57,5 cm, značeno v tisku Vlach, plakát k polskému filmu Janusze Nasfetera, několikrát přeložený, při okrajích lehce pokrčený papír, antiqari.at Radhošťská, studium na Výtvarné škole v Praze

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

    Na konci sezóny

    Položka č.: 1252

    Plánované ukončení: 27. 10. 2017 01:54

    tisk, plakát, 1979, 80,8 x 57,7 cm, značeno v tisku, plakát k sovětskému filmu Vladimira Pavloviče, několikrát přeložený, při okrajích lehce pokrčený papír, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Weber

    Nebe míru

    Položka č.: 1253

    Plánované ukončení: 27. 10. 2017 01:55

    tisk, plakát, 80,8 x 57,5 cm, značeno v tisku Weber, plakát k sovětskému filmu Isaaka Šmaruka, několikrát přeložený, lehce pokrčený papír, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

    Kazimír Veliký

    Položka č.: 1254

    Plánované ukončení: 27. 10. 2017 01:56

    tisk, plakát, 78,3 x 56,5 cm, plakát k polskému filmu Ewy a Czeslawa Petelscy, několikrát přeložený, při okrajích lehce pokrčený papír, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Olga Vyleťalová

    Exploze

    Položka č.: 1255

    Plánované ukončení: 27. 10. 2017 01:57

    tisk, plakát, 1973, 79,5 x 57,5 cm, značeno v tisku Vyleťalová 73, plakát k rumunskému filmu Mircea Dragana, několikrát přeložený, při okrajích lehce poškozený papír, antiqari.at Radhošťská, soukromé studium u A. Kybala, poté žákyně prof. K. Svolinského na VŠUP v Praze

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Miro Brocko

    Pavilón šeliem

    Položka č.: 1256

    Plánované ukončení: 27. 10. 2017 01:58

    tisk, plakát, 1982, 82,7 x 58 cm, značeno v tisku Brocko 82, plakát k slovenskému filmu Dušana Trančíka, několikrát přeložený, při okrajích lehce pokrčený papír, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Zdeněk Vlach

    (1942-1999)

    Kam až oko dohlédne

    Položka č.: 1257

    Plánované ukončení: 27. 10. 2017 01:59

    tisk, plakát, 82,3 x 57,3 cm, značeno v tisku Vlach, plakát k německému filmu Erwina Taubera, několikrát přeložený, při okrajích lehce poškozený papír, antiqari.at Radhošťská, studium na Výtvarné škole v Praze

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Jaroš

    Fantomovy dukáty

    Položka č.: 1258

    Plánované ukončení: 27. 10. 2017 02:00

    tisk, plakát, 1977, 83,5 x 58,5 cm, značeno v tisku Jaroš 77, plakát k maďarskému filmu Róberta Bána, několikrát přeložený, při okrajích lehce poškozený papír, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Theisz

    Patnáctiletý kapitán Pilgrimu

    Položka č.: 1259

    Plánované ukončení: 27. 10. 2017 02:01

    tisk, plakát, 1987, 80 x 57,5 cm, značeno v tisku Theisz 87, plakát k sovětskému filmu Andreje Pračenka, několikrát přeložený papír, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

    Neuvěřitelná dobrodružství italů v Rusku

    Položka č.: 1260

    Plánované ukončení: 27. 10. 2017 02:02

    tisk, plakát, 73 x 54,7 cm, plakát k sovětskému filmu Eldara Riazanova, několikrát přeložený papír, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Weber

    Sicilská obrana

    Položka č.: 1261

    Plánované ukončení: 27. 10. 2017 02:03

    tisk, plakát, 84 x 59,5 cm, značeno v tisku Weber, plakát k sovětskému filmu Igora Usova, několikrát přeložený, při okrajích lehce pokrčený papír, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Vratislav Hlavatý

    Chlapec, který chodil pozdě spát

    Položka č.: 1262

    Plánované ukončení: 27. 10. 2017 02:04

    tisk, plakát, 1974, 82 x 58 cm, značeno v tisku Vratislav Hlavatý 74, plakát k sovětskému filmu Arunase Žebrjunase, několikrát přeložený, lehce poškozený papír, antiqari.at Radhošťská, žák prof. A. Hoffmeistera na VŠUP v Praze

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Otto Gutfreund

    (1889-1927)

    Gutfreund

    Položka č.: 1263

    Plánované ukončení: 27. 10. 2017 02:05

    tisk, plakát, 83,5 x 57,5 cm, plakát k výstavě v Národní galerii, Praha, Belveder, podzim 1965, návrh Alena Novotná - Gutfreundová, foto Tibor Honty, nalepeno na kartonu, místy poškozený papír, na papíře drobné skvrny, antiqari.at Radhošťská, studium na keramické škole v Bechyni, poté žák prof. J. D…

    Aktuální cena: 250 CZK (10 €)

  • Adolf Born

    (1930-2016)

    Adolf Born a jeho přátelé

    Položka č.: 1264

    Plánované ukončení: 27. 10. 2017 02:06

    tisk, plakát, 80,5 x 58,8 cm, značeno v tisku ABorn 87, plakát k výstavě v Centru české grafiky, Praha, květen 1992, , lehce zašpiněný, při okrajích pokrčený papír, antiqari.at Radhošťská, studium na PedF UK v Praze, žák prof. A. Pelce na Vysoké škole uměleckoprůmyslové tamtéž

    Aktuální cena: 250 CZK (10 €)

  • Adolf Born

    (1930-2016)

    Adolf Born a jeho přátelé

    Položka č.: 1265

    Plánované ukončení: 27. 10. 2017 02:07

    tisk, plakát, 80,5 x 58,8 cm, značeno v tisku ABorn 87, plakát k výstavě v Centru české grafiky, Praha, květen 1992, při okrajích lehce pokrčený papír, antiqari.at Radhošťská, studium na PedF UK v Praze, žák prof. A. Pelce na Vysoké škole uměleckoprůmyslové tamtéž

    Aktuální cena: 250 CZK (10 €)

  • František Štorek: Obrazy, sochy

    Položka č.: 1266

    Plánované ukončení: 27. 10. 2017 02:08

    tisk, plakát, 83 x 58 cm, sign. Jaroslava Pešicová a F. Štorek, plakát k výstavě v Galerii výtvarného umění v Chebu, výstavní síň Klára, březen-říjen 1977, při okrajích poškozený papír, antiqari.at Radhošťská, žákyně prof. P. Dillingera, K. Tondla, K. Müllera, M. Holého a V. Sychry, členka skupiny E…

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Vladimír Komárek

    Vladimír Komárek: Ilustrační grafika

    Položka č.: 1267

    Plánované ukončení: 27. 10. 2017 02:09

    tisk, plakát, 77 x 57 cm, sign. DU VKomárek 1977, plakát k výstavě v Památníku národního písemnictví, Praha, červenec-září 1977, lehce zažloutlý, při okrajích poškozený papír, antiqari.at Radhošťská, žák prof. K. Mináře na AVU v Praze a K. Štipla na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar a SČVU

    Aktuální cena: 250 CZK (10 €)

  • Ctirad Stehlík

    Daniela Stehlíková: Keramika, grafika, obrazy a koláže

    Položka č.: 1268

    Plánované ukončení: 27. 10. 2017 02:10

    tisk, plakát, 87 x 60,5 cm, sign. DU Ctirad Stehlík, plakát k výstavě ve Výstavní síni čs. spisovatele, Praha, 23.10.-23.11. 1986, lehce zažloutlý, při okrajích poškozený papír, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 250 CZK (10 €)

  • Ota Janeček

    Ota Janeček: Kresby, grafika, knižní tvorba

    Položka č.: 1269

    Plánované ukončení: 27. 10. 2017 02:11

    tisk, plakát, 67,8 x 43,5 cm, značeno v tisku Janeček, plakát k výstavě ve Výstavní síni Umění-knihy, Praha, 31.10.-18.11. 1978, při okrajích poškozený papír, antiqari.at Radhošťská, žák prof. O. Blažíčka, C. Boudy a K. Pokorného, člen SVU Mánes, SČUG Hollar

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)