• Alfons Mucha

    (1860-1939)

    Ni zisk-ni slávu (Ex libris J. Scheirer)

    Položka č.: 215574

    Vyvolávací cena: 800 CZK (32 €)

    Plánované ukončení: 29. 05. 2018 23:06

    litografie, 10 x 6,5 cm, PD značeno Mucha, nalepeno na kartonu, antiqari.at Radhošťská, významná osobnost evropské kultury konce 19. a začátku 20. století – období secese, v rakousku známé jako „Jugendstil“, proslul zejména plakáty pro herečku Sáru Bernhardtovou v Paříži, autorem monumentální „Slova…

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

    Novoroční zvěřinec (PF 1979)

    Položka č.: 217165

    Vyvolávací cena: 200 CZK (8 €)

    Plánované ukončení: 29. 05. 2018 23:09

    tužka, fix, papír, 1978, 20,5 x 26,5 cm, rám, přeložený papír, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Raoul Dufy

    Kočáry před zámkem

    Položka č.: 218117

    Vyvolávací cena: 290 CZK (12 €)

    Plánované ukončení: 29. 05. 2018 23:12

    tisk, 54,3 x 71,5 cm, značeno v tisku, vydal: New York Graphic Society, při okrajích pokrčený papír

    Aktuální cena: 290 CZK (12 €)

  • Josef Dlabal

    (1920-2004)

    London Bridge

    Položka č.: 218273

    Vyvolávací cena: 700 CZK (28 €)

    Plánované ukončení: 29. 05. 2018 23:15

    olej, karton, 10,3 x 14,8 cm, sign. PD J Dlabal, antiqari.at Radhošťská, maloval s A. Doležalem a L. Musilem, největší úspěch zaznamenal v Japonsku

    Aktuální cena: 700 CZK (28 €)

  • Josef Dlabal

    (1920-2004)

    Lissabon

    Položka č.: 218274

    Vyvolávací cena: 600 CZK (24 €)

    Plánované ukončení: 29. 05. 2018 23:18

    olej, plátno, 14,7 x 9,8 cm, sign. PD J Dlabal, antiqari.at Radhošťská, maloval s A. Doležalem a L. Musilem, největší úspěch zaznamenal v Japonsku

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

  • Josef Dlabal

    (1920-2004)

    Andělský hrad (Řím)

    Položka č.: 218277

    Vyvolávací cena: 1.100 CZK (44 €)

    Plánované ukončení: 29. 05. 2018 23:21

    olej, karton, 15,6 x 21,8 cm, sign. PD J Dlabal, antiqari.at Radhošťská, maloval s A. Doležalem a L. Musilem, největší úspěch zaznamenal v Japonsku

    Aktuální cena: 1.100 CZK (44 €)

  • Josef Dlabal

    (1920-2004)

    Jerusalem

    Položka č.: 218279

    Vyvolávací cena: 900 CZK (36 €)

    Plánované ukončení: 29. 05. 2018 23:24

    olej, karton, 9,8 x 15 cm, sign. PD J Dlabal, antiqari.at Radhošťská, maloval s A. Doležalem a L. Musilem, největší úspěch zaznamenal v Japonsku

    Aktuální cena: 900 CZK (36 €)

  • Josef Dlabal

    (1920-2004)

    Katedrála Sv. Pavla (Londýn)

    Položka č.: 218280

    Plánované ukončení: 29. 05. 2018 23:27

    olej, karton, 15 x 9,8 cm, sign. PD J Dlabal, antiqari.at Radhošťská, maloval s A. Doležalem a L. Musilem, největší úspěch zaznamenal v Japonsku

    Aktuální cena: 900 CZK (36 €)

  • Josef Dlabal

    (1920-2004)

    Terst

    Položka č.: 218282

    Plánované ukončení: 29. 05. 2018 23:30

    olej, karton, 14,7 x 9,5 cm, sign. PD J Dlabal, mírně ohnuté rohy kartonu, antiqari.at Radhošťská, maloval s A. Doležalem a L. Musilem, největší úspěch zaznamenal v Japonsku

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

  • Václav Hejna

    (1914-1985)

    Kočka a Zátiší

    Položka č.: 218326

    Vyvolávací cena: 160 CZK (7 €)

    Plánované ukončení: 29. 05. 2018 23:33

    2x tužka, pero, pastel, papír, 9,5 x 13,2 a 8,8 x 20 cm, sign. Hejna , lehce zažloutlý, pokrčený papír, žák prof. O. Blažíčka na Vysoké škole architektury v Praze, studium na École des Beaux Arts v Paříži, člen SVU Mánes, SČUG Hollar, Sedm v říjnu

    Aktuální cena: 160 CZK (7 €)

    Poslední dražitel: ID100 Historie příhozu

  • Bohumil Ullrych

    Ženské akty (Konvolut 4 kreseb)

    Položka č.: 218417

    Vyvolávací cena: 500 CZK (20 €)

    Plánované ukončení: 29. 05. 2018 23:36

    tužka, kvaš, papír, 1928, 49,5 x 35,5 cm, sign. Ullrych 28, nalepeno na kartonu, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Bohumil Ullrych

    Nahá u okna II.

    Položka č.: 218441

    Plánované ukončení: 29. 05. 2018 23:39

    kombinovaná technika pastel, tužka, lavírka, 1943, 29,5 x 42 cm, sign. PD B.Ullrych 43, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

  • Bohumil Ullrych

    Praní prádla

    Položka č.: 218442

    Vyvolávací cena: 1.400 CZK (56 €)

    Plánované ukončení: 29. 05. 2018 23:42

    kvaš na papířr, 1941, 28 x 36,5 cm, sign. LD B. Ullrych 41, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 1.400 CZK (56 €)

    Poslední dražitel: ID5488 Historie příhozu

  • Bohumil Ullrych

    Dívka s červenou mašlí

    Položka č.: 218443

    Plánované ukončení: 29. 05. 2018 23:45

    kombinovaná technika akvarel, tuš na papíře, 1945, 35 x 44 cm, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

  • Ladislav Stejskal

    (1910-1983)

    Zátiší s vínem

    Položka č.: 218499

    Plánované ukončení: 29. 05. 2018 23:48

    linoryt, 1962, 28,4 x 37,5 cm, sign. PD L. Stejskal 62, lehce zažloutlý papír, antiqari.at Radhošťská, žák prof. O. Blažíčka na ČVUT v Praze a prof. K. Špillara, A. Hofbauera na UMPRUM tamtéž, člen SVU Mánes

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Ladislav Stejskal

    (1910-1983)

    Na kraji města

    Položka č.: 218500

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    Plánované ukončení: 29. 05. 2018 23:51

    tužka, papír, 32,7 x 44,5 cm, sign. LD L. Stejskal, lehce zažloutlý, při okrajích pokrčený papír, antiqari.at Radhošťská, žák prof. O. Blažíčka na ČVUT v Praze a prof. K. Špillara, A. Hofbauera na UMPRUM tamtéž, člen SVU Mánes

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Ladislav Stejskal

    (1910-1983)

    Položka č.: 218502

    Plánované ukončení: 29. 05. 2018 23:54

    pastel, papír, 57 x 46 cm, sign. PD L. Stejskal, při okrajích lehce poškozený papír, antiqari.at Radhošťská, žák prof. O. Blažíčka na ČVUT v Praze a prof. K. Špillara, A. Hofbauera na UMPRUM tamtéž, člen SVU Mánes

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Ladislav Stejskal

    (1910-1983)

    Stromy

    Položka č.: 218503

    Plánované ukončení: 29. 05. 2018 23:57

    tužka, papír, 28,7 x 23,2 cm, PD monogr. L S, lehce zašpiněný papír, antiqari.at Radhošťská, žák prof. O. Blažíčka na ČVUT v Praze a prof. K. Špillara, A. Hofbauera na UMPRUM tamtéž, člen SVU Mánes

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Ladislav Stejskal

    (1910-1983)

    Položka č.: 218510

    Plánované ukončení: 30. 05. 2018 00:00

    linoryt, 1962, 28,2 x 37 cm, sign. PD L Stejskal 62, lehce zažloutlý papír, antiqari.at Radhošťská, žák prof. O. Blažíčka na ČVUT v Praze a prof. K. Špillara, A. Hofbauera na UMPRUM tamtéž, člen SVU Mánes

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

  • Josef Dlabal

    (1920-2004)

    Předjaří

    Položka č.: 223905

    Plánované ukončení: 30. 05. 2018 19:03

    olej, karton, 13 x 12,5 cm, sign. PD J.Dlabal, vzadu popsáno autorem, antiqari.at Radhošťská, maloval s A. Doležalem a L. Musilem, největší úspěch zaznamenal v Japonsku

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Josef Dlabal

    (1920-2004)

    Kololeč

    Položka č.: 223906

    Plánované ukončení: 30. 05. 2018 19:06

    olej, plátno, 24 x 10 cm, sign. PD J.Dlabal, LD název díla, antiqari.at Radhošťská, maloval s A. Doležalem a L. Musilem, největší úspěch zaznamenal v Japonsku

    Aktuální cena: 700 CZK (28 €)

  • Josef Dlabal

    (1920-2004)

    Horské středisko

    Položka č.: 223907

    Plánované ukončení: 30. 05. 2018 19:09

    olej, plátno, 22,6 x 9,5 cm, sign. DU J.Dlabal, antiqari.at Radhošťská, maloval s A. Doležalem a L. Musilem, největší úspěch zaznamenal v Japonsku

    Aktuální cena: 700 CZK (28 €)

  • Miloš Nesvadba

    (1925)

    Zajíc malířem (Veselé velikonoce)

    Položka č.: 223908

    Plánované ukončení: 30. 05. 2018 19:12

    lept, 1945, 6,7 x 12,7 cm, sign. LD M. Nesvadba, lehce zažloutlý, při okrajích pokrčený papír, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Jan Konůpek

    Ve dveřích

    Položka č.: 223909

    Plánované ukončení: 30. 05. 2018 19:15

    lept, 8 x 10 cm, sign. PD, č. 12, zažloutlý papír, antiqari.at Radhošťská, žák prof. Kouly a Schultze na ČVUT v Praze, poté V. Bukovace, M. Pirnera a A. de Pian na AVU v Praze, člen SČUG Hollar a SVU Mánes, spoluzakladatel spolků Sursum a Artěl

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Jan Konůpek

    Tiskařská dílna, Mojmíru Helceletovi

    Položka č.: 223910

    Plánované ukončení: 30. 05. 2018 19:18

    lept, 10,5 x 15 cm, zažloutlý papír, lehce potrhané okraje, poškození nezasahuje do tisku, antiqari.at Radhošťská, žák prof. Kouly a Schultze na ČVUT v Praze, poté V. Bukovace, M. Pirnera a A. de Pian na AVU v Praze, člen SČUG Hollar a SVU Mánes, spoluzakladatel spolků Sursum a Artěl

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Jan Konůpek

    Po stopách, Ex libris Rudolf Richard Hofmeister

    Položka č.: 223911

    Vyvolávací cena: 100 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 30. 05. 2018 19:21

    dřevoryt, 8 x 13 cm, sign. DU v tisku KNK, drobé fleky na papíře, antiqari.at Radhošťská, žák prof. Kouly a Schultze na ČVUT v Praze, poté V. Bukovace, M. Pirnera a A. de Pian na AVU v Praze, člen SČUG Hollar a SVU Mánes, spoluzakladatel spolků Sursum a Artěl

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Jan Konůpek

    Antický motiv, Ex libris Antonín Grimm

    Položka č.: 223912

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    Plánované ukončení: 30. 05. 2018 19:24

    dřevoryt, 7,5 x 10 cm, signováno v tisku K, vzadu popsáno Grimm, antiqari.at Radhošťská, žák prof. Kouly a Schultze na ČVUT v Praze, poté V. Bukovace, M. Pirnera a A. de Pian na AVU v Praze, člen SČUG Hollar a SVU Mánes, spoluzakladatel spolků Sursum a Artěl

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

    Poslední dražitel: ID6456 Historie příhozu

  • Jan Konůpek

    Váza, Ex libris Antonín Grimm

    Položka č.: 223913

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    Plánované ukončení: 30. 05. 2018 19:27

    dřevoryt, 5 x 7 cm, signováno v tisku K, zažloutlý papír, spodní okraj odtržený, nezasahuje do tisku, antiqari.at Radhošťská, žák prof. Kouly a Schultze na ČVUT v Praze, poté V. Bukovace, M. Pirnera a A. de Pian na AVU v Praze, člen SČUG Hollar a SVU Mánes, spoluzakladatel spolků Sursum a Artěl

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

  • Jan Konůpek

    Antická váza, Ex libris Antonín Grimm

    Položka č.: 223914

    Plánované ukončení: 30. 05. 2018 19:30

    suchá jehla, 5 x 6,5 cm, sign. PD KpK, vzadu popsáno Grimm, lehce zažloutlý papír, antiqari.at Radhošťská, žák prof. Kouly a Schultze na ČVUT v Praze, poté V. Bukovace, M. Pirnera a A. de Pian na AVU v Praze, člen SČUG Hollar a SVU Mánes, spoluzakladatel spolků Sursum a Artěl

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Jan Konůpek

    Medůza, Ex libris z knihovny Antonína Grimma

    Položka č.: 223915

    Plánované ukončení: 30. 05. 2018 19:33

    suchá jehla, 5 x 6,5 cm, sign. PD KpK, lehce zažloutlý papír, antiqari.at Radhošťská, žák prof. Kouly a Schultze na ČVUT v Praze, poté V. Bukovace, M. Pirnera a A. de Pian na AVU v Praze, člen SČUG Hollar a SVU Mánes, spoluzakladatel spolků Sursum a Artěl

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)