• Jan B. Melichar

    (1908-1994)

    Zima ve Valdštejnské zahradě

    Položka č.: 206680

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    Plánované ukončení: 01. 03. 2017 16:15

    litografie, 29,5 x 54 cm, sign. PD Jan. B. Melichar, 167/200, Provenience: Antikvariát Dlážděná, soukromý žák V. Beneše, W. Nowaka

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Jan B. Melichar

    (1908-1994)

    Rybník

    Položka č.: 206681

    Plánované ukončení: 01. 03. 2017 16:20

    litografie, 18 x 52,5 cm, sign. PD Jan. B. Melichar, 21/200, Provenience: Antikvariát Dlážděná, soukromý žák V. Beneše, W. Nowaka

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Rastislav Michal

    Nábřeží

    Položka č.: 206682

    Vyvolávací cena: 100 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 01. 03. 2017 16:25

    litografie, 20,9 x 16 cm, sign. PD R. Michal, autorský tisk, zažloutlý papír, Provenience: Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Vodrážky, A. Pelce, M. Holého a K. Součka, člen UVU

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

    Zasněžená vesnice

    Položka č.: 206683

    Vyvolávací cena: 150 CZK (6 €)

    Plánované ukončení: 01. 03. 2017 16:30

    akvarel, papír, 29 x 21,5 cm, sign. LD nečitelně, Provenience: Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

    Ve skalách

    Položka č.: 206684

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    Plánované ukončení: 01. 03. 2017 16:35

    linoryt, 1986, 16,1 x 10,5 cm, sign. PD nečitelně, 80/200, Provenience: Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

    Poslední dražitel: ID5509 Historie příhozu

    Krajina s poli

    Položka č.: 206685

    Vyvolávací cena: 250 CZK (10 €)

    Plánované ukončení: 01. 03. 2017 16:40

    akvarel, papír, 39,2 x 65,8 cm, sign. LD nečitelně, Provenience: Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 250 CZK (10 €)

    Pražské pobřeží

    Položka č.: 206686

    Vyvolávací cena: 200 CZK (8 €)

    Plánované ukončení: 01. 03. 2017 16:45

    uhel, papír, 36,3 x 51,9 cm, monog. LD nečitelně, Provenience: Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

    Bartok Bela Kekszakallu Herceg Vara

    Položka č.: 206687

    Vyvolávací cena: 500 CZK (20 €)

    Plánované ukončení: 01. 03. 2017 16:50

    lept, 1969, 20 x 29,3 cm, sign. PD nečitelně, značeno PD v desce WA 1969, mírně zašpiněno, Provenience: Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

    Poslední dražitel: ID3642 Historie příhozu

    Struktury

    Položka č.: 206688

    Plánované ukončení: 01. 03. 2017 16:55

    dřevoryt, 1963, 29 x 20 cm, sign. PD nečitelně, Provenience: Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

    Struktury II.

    Položka č.: 206689

    Plánované ukončení: 01. 03. 2017 17:00

    dřevoryt, 1963, 30,5 x 21,5 cm, sign. PD nečitelně, Provenience: Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

    Zima

    Položka č.: 206690

    Plánované ukončení: 01. 03. 2017 17:05

    litografie, 2001, 10,1 x 6 cm, sign. PD neučetelně 01, 5/200, Provenience: Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

    Položka č.: 206691

    Plánované ukončení: 01. 03. 2017 17:10

    mezotinta, 1981, 16 x 12,6 cm, sign. PD nečitelně 81, autorský tisk, Provenience: Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 250 CZK (10 €)

    Česká krajina

    Položka č.: 206692

    Plánované ukončení: 02. 03. 2017 13:05

    pastel, uhel, papír, 31,1 x 47,3 cm, Provenience: Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

    Volleyball

    Položka č.: 206693

    Plánované ukončení: 02. 03. 2017 13:10

    litografie, 29,3 x 38,4 cm, mírně zašpiněný papír, Provenience: Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

    Poslední dražitel: ID2775 Historie příhozu

    Tom Mih se svým Tonnym.

    Položka č.: 206694

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    Plánované ukončení: 02. 03. 2017 13:15

    uhel, papír, 21,8 x 30 cm, na zadní straně malba autora, na papíře skvrny od barvy, Provenience: Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

    Pustá krajina

    Položka č.: 206695

    Plánované ukončení: 02. 03. 2017 13:20

    tuš, akvarel, papír, 30,5 x 22 cm, Provenience: Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

    Cesta krajinou

    Položka č.: 206696

    Plánované ukončení: 02. 03. 2017 13:25

    akvarel, papír, 41,5 x 58,5 cm, Provenience: Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

    Hráč

    Položka č.: 206697

    Plánované ukončení: 02. 03. 2017 13:30

    akvarel, tužka, papír, 31,5 x 49,5 cm, Provenience: Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

    Portrét

    Položka č.: 206698

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    Plánované ukončení: 02. 03. 2017 13:35

    linoryt, 15,8 x 12,1 cm, Provenience: Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

    Lupa

    Položka č.: 206699

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    Plánované ukončení: 02. 03. 2017 13:40

    linoryt, 8,7 x 12,6 cm, Provenience: Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

    Dubrovník

    Položka č.: 206700

    Plánované ukončení: 02. 03. 2017 13:45

    tisk na plátně, 60 x 80 cm, Provenience: Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Karel Oberthor

    Rybníček na návsi

    Položka č.: 206701

    Plánované ukončení: 02. 03. 2017 13:50

    litografie, 21,5 x 61,5 cm, sign. DU K. Oberthor 75, 43/100, na zadní straně štítek s popisem a razítkem čfvu, Provenience: Antikvariát Dlážděná, žák prof. I. Kulce na Ukrajinské akademii a prof. V. Pukla a V. Silovského na AVU v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Alois Pitrman

    (1911-1986)

    Ex libris Jar. Černý

    Položka č.: 206702

    Vyvolávací cena: 40 CZK (2 €)

    Plánované ukončení: 02. 03. 2017 13:55

    heliogravura, 9,7 x 6,1 cm, na zadní straně značeno autorským razítkem, Provenience: Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Loukoty a J. Obrovského na AVU v Praze, prof. Matějčka a J. Mukařovského na FF UK tamtéž

    Aktuální cena: 40 CZK (2 €)

  • Alois Pitrman

    (1911-1986)

    Kaplička

    Položka č.: 206703

    Vyvolávací cena: 80 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 02. 03. 2017 14:00

    lept, suchá jehla, 11,2 x 6,2 cm, Provenience: Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Loukoty a J. Obrovského na AVU v Praze, prof. Matějčka a J. Mukařovského na FF UK tamtéž

    Aktuální cena: 80 CZK (4 €)

    Poslední dražitel: ID47 Historie příhozu

  • Alois Pitrman

    (1911-1986)

    Slunečný den

    Položka č.: 206704

    Vyvolávací cena: 40 CZK (2 €)

    Plánované ukončení: 02. 03. 2017 14:05

    lept, suchá jehla, 5,7 x 14 cm, zažloutlý a pokrčený papír, Provenience: Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Loukoty a J. Obrovského na AVU v Praze, prof. Matějčka a J. Mukařovského na FF UK tamtéž

    Aktuální cena: 40 CZK (2 €)

  • Miroslav Pošvic

    Zelený stín

    Položka č.: 206705

    Plánované ukončení: 02. 03. 2017 14:10

    tisk, 2003, 10,3 x 9 cm, sign. DU Pošvic 2003, 55/145, Provenience: Antikvariát Dlážděná, studium na Střední grafické škole v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Zdeněk Přikryl

    (1928)

    Franz Schubert

    Položka č.: 206706

    Plánované ukončení: 02. 03. 2017 14:15

    dřevoryt na japanu, 26,9 x 23,2 cm, PN v desce Přikryl, Provenience: Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Jiří Ptáček

    Pražský motiv

    Položka č.: 206707

    Plánované ukončení: 02. 03. 2017 14:20

    litografie, 1969, 27 x 32,3 cm, sign. PD Jiří Ptáček 69, při horním okraji drobné skvrny, Provenience: Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Harmenszoon van Rijn Rembrandt

    (1606-1669)

    Autoportrét se Saskií

    Položka č.: 206708

    Plánované ukončení: 02. 03. 2017 14:25

    reprodukce na kartonu, 50 x 40 cm, Provenience: Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • August Renoir

    (1841-1919)

    Dívky v zahradě

    Položka č.: 206709

    Vyvolávací cena: 400 CZK (16 €)

    Plánované ukončení: 02. 03. 2017 14:30

    reprodukce na kartonu, 75 x 57 cm, Provenience: Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

    Poslední dražitel: ID4973 Historie příhozu