Pohled na Prahu

    Položka č.: 395

    Vyvolávací cena: 5.000 CZK (200 €)

    Plánované ukončení: 15. 06. 2017 15:00

    kolorovaná mědirytina, 40,5 x 64 cm, rám, na rámu drobné oděrky, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 5.000 CZK (200 €)

  • Alfons Mucha

    (1860-1939)

    Le mois

    Položka č.: 394

    Vyvolávací cena: 2.800 CZK (112 €)

    litografie, 25, 5 x 20,5 cm, značeno na kameni Mucha, rám, významná osobnost evropské kultury konce 19. a začátku 20. století – období secese, v rakousku známé jako „Jugendstil“, proslul zejména plakáty pro herečku Sáru Bernhardtovou v Paříži, autorem monumentální „Slovanské epopeje“

    Aktuální cena: 2.800 CZK (112 €)

  • Josef Liesler

    Při měsíčku

    Položka č.: 393

    Vyvolávací cena: 4.000 CZK (160 €)

    litografie, 1983, 48,5 x 37,3 cm, sign. PD Liesler 83, č. 79/130, antiqari.at Radhošťská, žák prof. C. Boudy, O. Blažíčka, člen Královské belgické Akademie, SVU Mánes a SČUG Hollar, člen skupiny Sedm v říjnu

    Aktuální cena: 4.000 CZK (160 €)

  • Ladislav Kuklík

    Portrét Františka Tichého

    Položka č.: 392

    Vyvolávací cena: 1.800 CZK (72 €)

    akvatinta, lept, 1975, 14 x 14 cm, sign. PD L. Kuklík, autorský tisk, na papíře zažloutlé skvrnky, antiqari.at Radhošťská, žák prof. J. Trnky, Z. Sklenáře a J. Anderleho na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 1.800 CZK (72 €)

  • Vojtěch Kubašta

    (1914-1992)

    Valdštejnská zahrada

    Položka č.: 391

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (40 €)

    litografie, 30 x 20 cm, sign. PD VKubašta, rám, žák prof. O. Blažíčka, Z. Wirtha, A. Engela, člen Klubu za starou Prahu

    Aktuální cena: 1.000 CZK (40 €)

  • Vojtěch Kubašta

    (1914-1992)

    Pohled na Pražský hrad

    Položka č.: 390

  • Jitka Kolínská

    (1930-1992)

    Položka č.: 389

    monotyp, 1955, 26,5 x 46 cm, sign. LD Kolínská 55, rám, žákyně prof. V. Sychry a V. Pukla

  • Jiří Kolář

    (1914-2002)

    Proláž

    Položka č.: 388

    Vyvolávací cena: 6.000 CZK (240 €)

    litografie, 1981, 16,8 x 40,7 cm, sign. PD J Kolář 81, č. 177/250, antiqari.at Radhošťská, zakladatel Skupiny 42, člen Umělecké besedy a skupiny Křižovatka

    Aktuální cena: 6.000 CZK (240 €)

  • František Pon

    Modrá kočka

    Položka č.: 400

    Vyvolávací cena: 2.100 CZK (84 €)

    litografie, 2011, 43,5 x 32,8 cm, sign. PD František Pon 2011, autorský tisk

    Aktuální cena: 2.100 CZK (84 €)

  • František Peterka

    (1920-2007)

    Tanec

    Položka č.: 399

    Vyvolávací cena: 1.200 CZK (48 €)

    dřevořez, 1966, 33 x 22 cm, sign. PD František Peterka, ruční tisk, antiqari.at Radhošťská, žák prof. V. Pukla na AVU v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 1.200 CZK (48 €)

  • Werner Opitz

    Galopper II.

    Položka č.: 398

    Vyvolávací cena: 3.500 CZK (140 €)

    serigrafie, 1975, 52 x 62 cm, sign. PD Werner Opitz 75, č. 3/33, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 3.500 CZK (140 €)

  • Willi(Vilém) Nowak

    (1886-1977)

    Dáma v křesle

    Položka č.: 397

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (60 €)

    litografie, 44 x 29 cm, sign. PD Willy Nowak, rám, zažloutlý papír, rám poškozen, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 1.500 CZK (60 €)

  • Miloslav Nováček

    (1923-1994)

    Noc na pouti

    Položka č.: 396

    dřevořez, 1964, 28 x 31 cm, sign. PD M. Nováček 64, z cyklu Dětské hry a sny, antiqari.at Radhošťská, soukromé studium, člen SČUG Hollar

  • Maxmilián Švabinský

    Růže

    Položka č.: 406

    litografie, 1954, 26 x 20 cm, sign. PD M.Švabinský, rám, Vlevo dole věnování, zažloutlý papír, žák prof. M. Pirnera, J. Mařáka a E. Karla na Akademii v Praze, člen SVU Mánes, jeho předseda, člen a předseda spolku umělců České akademie věd a umění, zakládající člen SČUG Hollar, člen Société Nationale…

  • Eva Šlachtová

    (1929-2013)

    Zvědavost

    Položka č.: 405

    Vyvolávací cena: 3.800 CZK (152 €)

    lept, 41,5 x 57 cm, sign. PD Eva Šlachtová, č. 1/1

    Aktuální cena: 3.800 CZK (152 €)

  • Eva Šlachtová

    (1929-2013)

    Tváří v tvář

    Položka č.: 404

    Vyvolávací cena: 3.600 CZK (144 €)

    lept, suchá jehla, 49 x 53 cm, sign. PD Eva Šlachtová, č. 5/10

    Aktuální cena: 3.600 CZK (144 €)

  • Eva Šlachtová

    (1929-2013)

    Procházka v čase

    Položka č.: 403

    Vyvolávací cena: 2.900 CZK (116 €)

    lept, suchá jehla, 67 x 50 cm, sign. PD Eva Šlachtová, č. 1/10

    Aktuální cena: 2.900 CZK (116 €)

  • Eva Šlachtová

    (1929-2013)

    Don Giovanni

    Položka č.: 402

    lept, suchá jehla, 29 x 39 cm, sign. PD Eva Šlachtová, č. 2/50

  • Jana Reinerová

    Palma

    Položka č.: 401

    Vyvolávací cena: 2.500 CZK (100 €)

    litografie, 32,5 x 27 cm, sign. DU Jana Reinerová, č. 10/72, žákyně prof. Sutera a Stanulise na École des Beaux Arts v Ženevě

    Aktuální cena: 2.500 CZK (100 €)

  • Jiří Hudeček

    (1910-1971)

    Ancona Palombina

    Položka č.: 297

    olej, karton, 1938, 44 x 58 cm, sign. PD Jiří Hudeček 1938, Vzadu popsáno autorem, Studie rybářské loďky, Ancona Palombina květen/ 38 , konzultováno a ověřeno PhDr. Michaelem Zachařem, , studium u svého otce, malíře Antonína Hudečka

  • Robert Huber

    Horské jezero

    Položka č.: 296

    Vyvolávací cena: 1.400 CZK (56 €)

    olej, plátno, 62 x 81,5 cm, sign. PD Robert Huber, rám, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 1.400 CZK (56 €)

  • František Fuksa

    Chalupy

    Položka č.: 295

  • Ant. Freudenschuss

    Trh ve městě

    Položka č.: 294

    olej, plátno, 79 x 62,5 cm, rám, Antikvariát Dlážděná

  • Ludva Dobeš

    (1914-1979)

    Horská krajina

    Položka č.: 293

    olej, karton, 49,5 x 64 cm, sign. PD Ludva Dobeš, rám, Antikvariát Dlážděná, studium na ŠUŘ v Brně

  • Vlastimil Boháč

    (1922-2014)

    Vesnice na podzim

    Položka č.: 292

    Vyvolávací cena: 2.400 CZK (96 €)

    olej, plátno, 1955, 82 x 100 cm, monogr. PD VB 55, rám, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 2.400 CZK (96 €)

  • Josef Bino

    (1881)

    Vesnice na jaře

    Položka č.: 291

    Vyvolávací cena: 1.600 CZK (64 €)

    olej, plátno, 34 x 49,5 cm, sign. LD J. Bino, rám, Antikvariát Dlážděná, studium na Ukrajinské akademii v Praze

    Aktuální cena: 1.600 CZK (64 €)

  • Jiří Berger

    (1928-1992)

    Cesta do Modrého dolu

    Položka č.: 290

    tempera, papír, 30 x 73 cm, sign. PD Berger, vzadu štítek s popisem, Antikvariát Ostrovní, žák prof. E. Filly a J. Nováka

  • Jiří Berger

    (1928-1992)

    Hořce u Bílého Labe

    Položka č.: 289

    akvarel, papír, 28 x 71 cm, sign. PD Berger, vzadu štítek s popisem, Antikvariát Ostrovní, žák prof. E. Filly a J. Nováka

  • Jiří Berger

    (1928-1992)

    Chata u Bílého Labe

    Položka č.: 288

    tempera, papír, 44 x 33 cm, sign. PD Berger, vzadu štítek s popisem, Antikvariát Ostrovní, žák prof. E. Filly a J. Nováka

  • Bohunka Waageová

    Záře

    Položka č.: 287

    Vyvolávací cena: 7.500 CZK (300 €)

    Aktuální cena: 7.500 CZK (300 €)