• R. Hejna

    Vesnice v předjaří

    Položka č.: 200183

    Vyvolávací cena: 1.800 CZK (72 €)

    Plánované ukončení: 19. 12. 2017 11:20

    olej, karton, 40 x 50 cm, sign. PD R. Hejna, rám, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 1.800 CZK (72 €)

  • Roman Holota

    Dům s přístavem

    Položka č.: 200186

    Vyvolávací cena: 4.500 CZK (180 €)

    Plánované ukončení: 19. 12. 2017 11:25

    olej, plátno, 2004, 55 x 65 cm, sign. PD Ramún Holota 04, rám, vzadu věnování, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 4.500 CZK (180 €)

  • Bohuslav Jágr

    (1907-?)

    Položka č.: 200193

    Vyvolávací cena: 4.000 CZK (160 €)

    Plánované ukončení: 19. 12. 2017 11:30

    olej, plátno, 50 x 65 cm, sign. PD B. Jágr, rám, malba místy poškozena, drobné skvrny, Antikvariát Ostrovní, soukromý žák F. Podešvy, žák prof. P. Dillingera na SUPŠ

    Aktuální cena: 4.000 CZK (160 €)

  • Alexandr Nováček

    Podzimní krajina

    Položka č.: 200218

    Plánované ukončení: 19. 12. 2017 11:35

    olej, sololit, 27 x 61 cm, sign. LD Nováček, rám, Antikvariát Ostrovní

  • Jouja

    Březnický zámek s řekou

    Položka č.: 200269

    Vyvolávací cena: 480 CZK (20 €)

    Plánované ukončení: 19. 12. 2017 11:40

    olej, papír, 20,5 x 18 cm, rám, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 480 CZK (20 €)

  • Karel Skála

    Zákoutí Lužnice

    Položka č.: 200314

    Vyvolávací cena: 750 CZK (30 €)

    Plánované ukončení: 19. 12. 2017 11:45

    olej, plech, 17,2 x 9 cm, rám, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 750 CZK (30 €)

  • Leoš Vysocký

    Remízky II.

    Položka č.: 200326

    Vyvolávací cena: 1.100 CZK (44 €)

    Plánované ukončení: 19. 12. 2017 11:50

    olej, sololit, 20,5 x 34 cm, monogr. LD LV, rám, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 1.100 CZK (44 €)

  • Jan Zrzavý

    Akty

    Položka č.: 200372

    Vyvolávací cena: 12.000 CZK (480 €)

    Plánované ukončení: 19. 12. 2017 11:55

    tužka, papír, 13,5 x 20 cm, monogr. PD J.Z., rám, oboustranná kresba, na rámu drobné oděrky, Antikvariát Ostrovní, žák Františka Ženíška ml. na soukromé malířské škole, poté prof. E. Dítěte na VŠUP v Praze, člen sdružení Sursum, skupiny Tvrdošíjných, Umělecké besedy, SVU Mánes a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 12.000 CZK (480 €)

  • Petra Oriešková

    Hebká kůže

    Položka č.: 200480

    Vyvolávací cena: 2.500 CZK (100 €)

    Plánované ukončení: 19. 12. 2017 12:00

    rudka, papír, 1987, 22 x 17 cm, sign. NU Petra Oriešková, rám, Antikvariát Ostrovní, žákyně prof. O. Eckerta na VŠUP v Praze

    Aktuální cena: 2.500 CZK (100 €)

  • Jan Zrzavý

    ExLibris Eva a Jaroslav Pittrovi

    Položka č.: 200494

    Vyvolávací cena: 1.200 CZK (48 €)

    Plánované ukončení: 19. 12. 2017 12:05

    tužka, papír, 11 x 7,5 cm, monogr. PD J.Z., rám, Antikvariát Ostrovní, žák Františka Ženíška ml. na soukromé malířské škole, poté prof. E. Dítěte na VŠUP v Praze, člen sdružení Sursum, skupiny Tvrdošíjných, Umělecké besedy, SVU Mánes a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 1.200 CZK (48 €)

  • Jan Zrzavý

    Skalní krajina

    Položka č.: 200495

    Plánované ukončení: 19. 12. 2017 12:10

    tužka, papír, 6,5 x 10 cm, monogr. PD J.Z., rám, Antikvariát Ostrovní, žák Františka Ženíška ml. na soukromé malířské škole, poté prof. E. Dítěte na VŠUP v Praze, člen sdružení Sursum, skupiny Tvrdošíjných, Umělecké besedy, SVU Mánes a SČUG Hollar

  • Jan Zrzavý

    Hlava spící dívky

    Položka č.: 200496

    Vyvolávací cena: 2.200 CZK (88 €)

    Plánované ukončení: 19. 12. 2017 12:15

    tužka, papír, 11 x 8 cm, monogr. PD J.Z., rám, Antikvariát Ostrovní, žák Františka Ženíška ml. na soukromé malířské škole, poté prof. E. Dítěte na VŠUP v Praze, člen sdružení Sursum, skupiny Tvrdošíjných, Umělecké besedy, SVU Mánes a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 2.200 CZK (88 €)

  • Jan Zrzavý

    Chlapec

    Položka č.: 200499

    Vyvolávací cena: 3.500 CZK (140 €)

    Plánované ukončení: 19. 12. 2017 12:20

    uhel, pastelky, papír, 5,2 x 4 cm, monogr. PD J.Z., rám, Antikvariát Ostrovní, žák Františka Ženíška ml. na soukromé malířské škole, poté prof. E. Dítěte na VŠUP v Praze, člen sdružení Sursum, skupiny Tvrdošíjných, Umělecké besedy, SVU Mánes a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 3.500 CZK (140 €)

  • Jan Zrzavý

    Abrahám

    Položka č.: 200500

    Vyvolávací cena: 2.800 CZK (112 €)

    Plánované ukončení: 19. 12. 2017 12:25

    tužka, papír, 1967, 11 x 15,2 cm, monogr. PD J.Z 67, rám, Antikvariát Ostrovní, žák Františka Ženíška ml. na soukromé malířské škole, poté prof. E. Dítěte na VŠUP v Praze, člen sdružení Sursum, skupiny Tvrdošíjných, Umělecké besedy, SVU Mánes a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 2.800 CZK (112 €)

  • Jan Zrzavý

    Studie dráčka na keramiku

    Položka č.: 200501

    Vyvolávací cena: 3.900 CZK (156 €)

    Plánované ukončení: 19. 12. 2017 12:30

    tužka, papír, 7,5 x 8,5 cm, sign. PD Jan Zrzavý, rám, Antikvariát Ostrovní, žák Františka Ženíška ml. na soukromé malířské škole, poté prof. E. Dítěte na VŠUP v Praze, člen sdružení Sursum, skupiny Tvrdošíjných, Umělecké besedy, SVU Mánes a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 3.900 CZK (156 €)

  • Jan Zrzavý

    Ulička

    Položka č.: 200502

    Vyvolávací cena: 4.200 CZK (168 €)

    Plánované ukončení: 19. 12. 2017 12:35

    tužka, papír, 8,8 x 12 cm, sign. vzadu Jan Zrzavý, rám, Antikvariát Ostrovní, žák Františka Ženíška ml. na soukromé malířské škole, poté prof. E. Dítěte na VŠUP v Praze, člen sdružení Sursum, skupiny Tvrdošíjných, Umělecké besedy, SVU Mánes a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 4.200 CZK (168 €)

  • Jan Zrzavý

    Čekánov

    Položka č.: 200503

    Vyvolávací cena: 4.900 CZK (196 €)

    Plánované ukončení: 19. 12. 2017 12:40

    tužka, papír, 1939, 8,5 x 12,3 cm, monogr. vzadu J.Z. 12. VIII. 39, rám, oboustranná kresba, Antikvariát Ostrovní, žák Františka Ženíška ml. na soukromé malířské škole, poté prof. E. Dítěte na VŠUP v Praze, člen sdružení Sursum, skupiny Tvrdošíjných, Umělecké besedy, SVU Mánes a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 4.900 CZK (196 €)

  • Jan Zrzavý

    Studie dvou dráčků na keramiku

    Položka č.: 200504

    Plánované ukončení: 19. 12. 2017 12:45

    tužka, papír, 18,5 x 13,5 cm, monogr. PD J.Z., rám, Antikvariát Ostrovní, žák Františka Ženíška ml. na soukromé malířské škole, poté prof. E. Dítěte na VŠUP v Praze, člen sdružení Sursum, skupiny Tvrdošíjných, Umělecké besedy, SVU Mánes a SČUG Hollar

  • Jan Zrzavý

    Muž s kopím

    Položka č.: 200506

    Vyvolávací cena: 4.700 CZK (188 €)

    Plánované ukončení: 19. 12. 2017 12:50

    tužka, papír, 18 x 11,5 cm, sign. PD Jan Zrzavý, rám, Antikvariát Ostrovní, žák Františka Ženíška ml. na soukromé malířské škole, poté prof. E. Dítěte na VŠUP v Praze, člen sdružení Sursum, skupiny Tvrdošíjných, Umělecké besedy, SVU Mánes a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 4.700 CZK (188 €)

    Poslední dražitel: ID2 Historie příhozu

  • Ivan Ouhel

    Položka č.: 200559

    Plánované ukončení: 19. 12. 2017 12:55

    kombinovaná technika, 1984, 35 x 35 cm, sign. DU I. Ouhel 84, rám, Antikvariát Ostrovní, žák prof. Součka, člen Volného seskupení 12/15, Pozdě, ale přece, člen Umělecké besedy

  • Jan Smetana

    (1918-1998)

    Položka č.: 200572

    Plánované ukončení: 19. 12. 2017 13:00

    kombinovaná technika, 1987, 58,5 x 38 cm, sign. PD Smetana 87, rám, Antikvariát Ostrovní, žák prof. O. Blažíčka, K. Pokorného a C. Boudy na fakultě architektury ČVUT v Praze, prof. J. Bendy a A. Strnadela na UMPRUM tamtéž, člen Skupiny 42, Umělecké besedy, SČUG Hollar a Skupiny 58

  • Jan Zrzavý

    Anděl strážný

    Položka č.: 200597

    Vyvolávací cena: 5.200 CZK (208 €)

    Plánované ukončení: 19. 12. 2017 13:05

    modrotisk, 15,5 x 10,5 cm, rám, sign. vzadu s přáním P.F 1975 Jan Zrzavý, skvrny na papíře, Antikvariát Ostrovní, žák Františka Ženíška ml. na soukromé malířské škole, poté prof. E. Dítěte na VŠUP v Praze, člen sdružení Sursum, skupiny Tvrdošíjných, Umělecké besedy, SVU Mánes a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 5.200 CZK (208 €)

  • Horský

    Strakonice - hrad

    Položka č.: 200664

    Vyvolávací cena: 550 CZK (22 €)

    Plánované ukončení: 19. 12. 2017 13:10

    akvarel, papír, 16 x 24 cm, sign. LD Horský, rám, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 550 CZK (22 €)

  • Horský

    Strakonice - kostel sv. Markéty

    Položka č.: 200665

    Plánované ukončení: 19. 12. 2017 13:15

    akvarel, papír, 16 x 24 cm, sign. PD Horský, rám, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 550 CZK (22 €)

  • Monogramista AB

    Nové město nad Metují

    Položka č.: 200750

    Vyvolávací cena: 380 CZK (16 €)

    Plánované ukončení: 19. 12. 2017 13:20

    tuš, papír, 1912, 11,5 x 9,7 cm, monogr. PD AB 24/8 1912, rám, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 380 CZK (16 €)

    Položka č.: 200758

    Plánované ukončení: 19. 12. 2017 13:25

    Aktuální cena: 750 CZK (30 €)

  • Cyril Bouda

    Matěj

    Položka č.: 200810

    Vyvolávací cena: 250 CZK (10 €)

    Plánované ukončení: 19. 12. 2017 13:30

    Aktuální cena: 250 CZK (10 €)

  • Walter F. Brems

    Položka č.: 200818

    Vyvolávací cena: 900 CZK (36 €)

    Plánované ukončení: 19. 12. 2017 13:35

    tisk, 11,2 x 22,1 cm, sign. DU WFBrems, PF 1991, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 900 CZK (36 €)

  • Haus

    Sova

    Položka č.: 200839

    Plánované ukončení: 19. 12. 2017 13:40

    suchá jehla, 20 x 14,5 cm, sign. PD Haus, rám, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 550 CZK (22 €)

  • Jaroslav Hořánek

    (1995-1995)

    Muž v klobouku

    Položka č.: 200853

    Vyvolávací cena: 800 CZK (32 €)

    Plánované ukončení: 19. 12. 2017 13:45

    kombinovaná technika, 22,6 x 12,9 cm, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)