• Václav Bláha st.

    (1922)

    Slza

    Položka č.: 426

    Vyvolávací cena: 9.000 CZK (347 €)

    ZAHÁJIT DRAŽBU ...

    Aktuální cena: 9.000 CZK (347 €)

  • Václav Bláha st.

    (1922)

    Pozorovatel

    Položka č.: 422

    Vyvolávací cena: 6.000 CZK (231 €)

    ZAHÁJIT DRAŽBU ...

    Aktuální cena: 6.000 CZK (231 €)

  • Václav Bláha st.

    (1922)

    Přelivy

    Položka č.: 420

    ZAHÁJIT DRAŽBU ...

  • Václav Bláha st.

    (1922)

    Tíseň 1

    Položka č.: 418

    Vyvolávací cena: 7.500 CZK (289 €)

    ZAHÁJIT DRAŽBU ...

    Aktuální cena: 7.500 CZK (289 €)

  • Václav Bláha st.

    (1922)

    Trojúhelník

    Položka č.: 397

    ZAHÁJIT DRAŽBU ...

  • Václav Bláha st.

    (1922)

    Terč

    Položka č.: 395

    ZAHÁJIT DRAŽBU ...

  • Jiří Anderle

    List z Komedie č. 9

    Položka č.: 19571

    Vyvolávací cena: 7.900 CZK (304 €)

    ZAHÁJIT DRAŽBU ...

    lept, 1968, 15,8 x 13,4 cm, sign. PD Anderle 1968, autorský tisk, žák prof. Pelce a V. Silovského na VŠUP a AVU v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 7.900 CZK (304 €)

  • Ivan Komárek

    Na pláži

    Položka č.: 264

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (39 €)

    ZAHÁJIT DRAŽBU ...

    kombinovaná technika, papír, 1991, 21 x 30 cm, sign. DU I. Komárek, DU razítko Ivan Komárek, žák prof. J. Smetany na AVU v Praze, člen SVU Mánes a Nového sdružení pražských umělců

    Aktuální cena: 1.000 CZK (39 €)

  • Ivan Komárek

    Připravená

    Položka č.: 232

    ZAHÁJIT DRAŽBU ...

    kombinovaná technika, papír, 2008, 21 x 30 cm, sign. PD I. Komárek, LD razítko Ivan Komárek, žák prof. J. Smetany na AVU v Praze, člen SVU Mánes a Nového sdružení pražských umělců

  • Ivan Komárek

    Siesta

    Položka č.: 225

    ZAHÁJIT DRAŽBU ...

    kombinovaná technika, papír, 2001, 21 x 30 cm, sign. LD I. Komárek, PD razítko Ivan Komárek, žák prof. J. Smetany na AVU v Praze, člen SVU Mánes a Nového sdružení pražských umělců

  • Rudolf Němec

    (1936-2015)

    Hlava z temnot

    Položka č.: 19526

    Vyvolávací cena: 4.500 CZK (174 €)

    ZAHÁJIT DRAŽBU ...

    Aktuální cena: 4.500 CZK (174 €)

  • Michal Ranný

    (1946-1981)

    Pole

    Položka č.: 19419

    ZAHÁJIT DRAŽBU ...

    lavírovaná kresba tuší, 16,3 x 13 cm, PD monogr. MR, rám, žák prof. F. Jiroudka a J. Johna

  • Petr Štengl

    Položka č.: 129

    Vyvolávací cena: 4.000 CZK (154 €)

    ZAHÁJIT DRAŽBU ...

    Aktuální cena: 4.000 CZK (154 €)

  • Robert Hliněnský

    (1908-1979)

    Jezero

    Položka č.: 19417

    Vyvolávací cena: 12.000 CZK (462 €)

    ZAHÁJIT DRAŽBU ...

    akvarel, papír, 1968, 18 x 28 cm, sign. PD R. Hliněnský 1968, rám, studium na ŠUŘ v Brně a na soukromé škole H. F. Wacha tamtéž, člen SVU Aleš, Bloku výtvarných umělců, Skupiny M a tvůrčí skupiny Parabola

    Aktuální cena: 12.000 CZK (462 €)

  • Jiří Načeradsky

    Muž a žena

    Položka č.: 19525

    Vyvolávací cena: 10.000 CZK (385 €)

    ZAHÁJIT DRAŽBU ...

    lavírovaná kresba tuší, 2000, 41,8 x 29,5 cm, sign. DU Načeradský 2000, oboustranná kresba, žák prof. V. Rady na AVU v Praze, člen Volného sdružení 12/15

    Aktuální cena: 10.000 CZK (385 €)

  • František Kaláb

    (1908-1950)

    Artisté

    Položka č.: 19416

    Vyvolávací cena: 18.000 CZK (693 €)

    ZAHÁJIT DRAŽBU ...

    lavírovaná kresba tuší, 1938, 37 x 23,3 cm, sign. PN Kaláb 38, rám, žák prof. J. Bendy a O.Nejedlého, člen Skupiny výtvarných umělců v Brně, SVU Mánes a KVU Aleš

    Aktuální cena: 18.000 CZK (693 €)

  • Karel Müller

    (1899-1977)

    Částečný úspěch

    Položka č.: 203475

    Vyvolávací cena: 800 CZK (31 €)

    Plánované ukončení: 23. 01. 2017 15:00

    tuš, akvarel, papír, 26,8 x 19,6 cm, při okraji poškozený papír, Provenience: Antikvariát Ostrovní, žák prof. M. Švabinského, V. Bukovace a J. Obrovského, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 800 CZK (31 €)

  • Monogramista FS

    Právo lidu

    Položka č.: 203476

    Vyvolávací cena: 700 CZK (27 €)

    Plánované ukončení: 23. 01. 2017 15:01

    tuš, akvarel, papír, 21,8 x 21,8 cm, monogr. DU F.S., Provenience: Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 700 CZK (27 €)

  • Antonín Pelc?

    (1895-1967)

    Sheffield

    Položka č.: 203477

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (58 €)

    Plánované ukončení: 23. 01. 2017 15:02

    tuš, akvarel, papír, 30,5 x 44 cm, při okraji poškozený, zašpiněný papír, Provenience: Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 1.500 CZK (58 €)

  • Jaroslav Procházka

    Skicář

    Položka č.: 203478

    Plánované ukončení: 23. 01. 2017 15:03

    kresby, obs.: 10 aktů, několik nákresů dívčích tváří a ženskou postavu, sešit, kroužková vazba, zažloutlý papír, dobrý stav, Provenience: Antikvariát Ostrovní

    Položka č.: 203479

    Vyvolávací cena: 30.000 CZK (1.154 €)

    Plánované ukončení: 23. 01. 2017 15:04

    osmibarevná čistokresba, ruční papír, 1764-1783, 57 x 86 cm, rám, mapa tereziánského katastru zhotovená mezi lety 1764-1768 v rámci "Prvního vojenského mapování" (též "Josefské měření") nebo 1780-1783 (rektifikace, II. vojenské mapování, kompletní zmapování RU monarchie) Královskou kartografickou sl…

    Aktuální cena: 30.000 CZK (1.154 €)

  • Meyer

    Mapa USA

    Položka č.: 203480

    Vyvolávací cena: 400 CZK (16 €)

    Plánované ukončení: 23. 01. 2017 15:05

    kolorovaná mědirytina, 1850, 25,2 x 19,8 cm, lehce zažloutlý, při okrajích pokrčený papír, na papíře drobné skvrny

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Melantrišská mapa č. 1

    Evropa 1944

    Položka č.: 203481

    Plánované ukončení: 23. 01. 2017 15:06

    mapa, 83 x 100 cm, rozkládací mapa 1:6000000, zpracovalo kartografické oddělení Melantricha, vydal Melantrich, Praha, 1944, 1 list, stav dobrý, při okrajích a v místech překladu lehce potrháno, Provenience: Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Vilém Plocek

    (1905-2001)

    Břeh Jizery

    Položka č.: 203482

    Vyvolávací cena: 3.500 CZK (135 €)

    Plánované ukončení: 23. 01. 2017 15:07

    uhel, tempera, papír, 1965, 35 x 55 cm, sign. PD Vilém Plocek 1965, rám, vzadu razítko ČFVU a nalepen štítek s popisem, na rámu drobné oděrky, soukromý žák prof. J. Bendy a F. Tichého, člen spolku Purkyně, SVU Mánes

    Aktuální cena: 3.500 CZK (135 €)

  • Jan Matějka

    U Lipovky

    Položka č.: 203483

    Vyvolávací cena: 500 CZK (20 €)

    Plánované ukončení: 23. 01. 2017 15:08

    pastel, papír, 1978, 28 x 40 cm, sign. PD Matějka, rám, na rámu drobná poškození

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

    Položka č.: 203484

    Vyvolávací cena: 2.000 CZK (77 €)

    Plánované ukončení: 23. 01. 2017 15:09

    mědirytina, okolo roku 1700, 16,3 x 25,5 cm, lehce zažloutlý papír

    Aktuální cena: 2.000 CZK (77 €)

    Poslední dražitel: ID3645 Historie příhozu

    Karlštejn

    Položka č.: 203485

    Plánované ukončení: 23. 01. 2017 15:10

    intarzie, 35 x 25,5 cm, rám

    Brandýs nad Labem

    Položka č.: 203486

    Plánované ukončení: 23. 01. 2017 15:11

    mědirytina, 21 x 32,7 cm, zažloutlý, uprostřed slepený papír, na papíře drobné skvrny

  • Carl Würbs

    (1807-1876)

    Pohled na Chrám sv. Mikuláše v Praze

    Položka č.: 203487

    Plánované ukončení: 23. 01. 2017 15:12

    kolorovaná mědirytina, 15,4 x 11 cm, vyryl Joh. Poppel, vydal G. G. Lange, lehce zažloutlý, při okrajích pokrčený papír

    Poslední dražitel: ID2821 Historie příhozu

    Invalidovna v Paříži

    Položka č.: 203488

    Plánované ukončení: 23. 01. 2017 15:13

    akvatinta, 1814, 27,7 x 50,7 cm, provedl R. Bowyer, London, 1815, lehce zažloutlý, uprostřed slepený papír, na papíře drobné skvrny