• Ivan Soeldner

    (1939-1970)

    Athény

    Položka č.: 1361

    Vyvolávací cena: 150 CZK (6 €)

    Plánované ukončení: 31. 03. 2017 02:36

    fotografie, 16 x 24 cm, značeno na zadní straně autorským razítkem, Provenience: Antikvariát Dlážděná, studium na FAMU v Praze

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

  • Adolf Vrhel

    (1935-1975)

    Modelka

    Položka č.: 1362

    Plánované ukončení: 31. 03. 2017 02:37

    fotografie, 23,8 x 16,8 cm, značeno na zadní straně autorským razítkem, Provenience: Antikvariát Dlážděná, studium na ČVUT v Praze

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

  • Jindra Panáček

    Z natáčení v Mlýnské kolonádě v Karlových Varech

    Položka č.: 1363

    Vyvolávací cena: 100 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 31. 03. 2017 02:38

    fotografie, 16,8 x 24,1 cm, značeno na zadní straně autorským razítkem, Provenience: Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Ivan Tichý

    Edinburk, Skotsko

    Položka č.: 1364

    Plánované ukončení: 31. 03. 2017 02:39

    fotografie, 24 x 18 cm, značeno na zadní straně autorským razítkem, Provenience: Antikvariát Dlážděná, studium na VŠUP v Praze

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Vojtěch Písařík

    Výlov

    Položka č.: 1365

    Plánované ukončení: 31. 03. 2017 02:40

    fotografie, 14,8 x 23 cm, značeno na zadní straně autorským razítkem, Provenience: Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Eman Uher

    Čáp

    Položka č.: 1366

    Plánované ukončení: 31. 03. 2017 02:41

    fotografie, 23 x 13,9 cm, značeno na zadní straně autorským razítkem, Provenience: Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

  • Bořivoj Tříska

    (1939)

    Z cklu "Ruce"

    Položka č.: 1367

    Plánované ukončení: 31. 03. 2017 02:42

    fotografie, 23,7 x 17,2 cm, značeno na zadní straně autorským razítkem, Provenience: Antikvariát Dlážděná, člen skupiny Spektrum

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

  • Bořivoj Tříska

    (1939)

    Z cklu "Ruce" II.

    Položka č.: 1368

    Plánované ukončení: 31. 03. 2017 02:43

    fotografie, 18,3 x 22,8 cm, značeno na zadní straně autorským razítkem, Provenience: Antikvariát Dlážděná, člen skupiny Spektrum

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

  • Josef Bolcek

    Kamenná tvář

    Položka č.: 1369

    Plánované ukončení: 31. 03. 2017 02:44

    fotografie, 24 x 18,2 cm, značeno na zadní straně autorským razítkem, Provenience: Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

  • Josef Bolcek

    Letokruhy

    Položka č.: 1370

    Plánované ukončení: 31. 03. 2017 02:45

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

  • Josef Bolcek

    Střešní okno

    Položka č.: 1371

    Plánované ukončení: 31. 03. 2017 02:46

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

  • Jakub Rudolf Duda

    Kompozice III.

    Položka č.: 1372

    Plánované ukončení: 31. 03. 2017 02:47

    fotografie, 24 x 18,2 cm, sign. na zadní straně Rudolf Duda, Provenience: Antikvariát Dlážděná, studium na FAMU v Praze

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

  • Alan Pajer

    V parku

    Položka č.: 1373

    Plánované ukončení: 31. 03. 2017 02:48

    fotografie, 21,2 x 14,2 cm, značeno na zadní straně autorským razítkem, Provenience: Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

    Michele Colbergová

    Položka č.: 1374

    Vyvolávací cena: 200 CZK (8 €)

    Plánované ukončení: 31. 03. 2017 02:49

    fotografie, 24 x 18,2 cm, značeno na zadní straně autorským razítkem Foto Rac, Provenience: Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Marek Skála

    I. Libreto, II. Lijax, III. Metujec

    Položka č.: 1375

    Plánované ukončení: 31. 03. 2017 02:50

    fotografie, 18,4 x 24,1 cm, značeno na zadní straně autorským razítkem, Provenience: Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

    Náhrdelník

    Položka č.: 1376

    Plánované ukončení: 31. 03. 2017 02:51

    fotografie, 15 x 24 cm, Provenience: Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

    Poslední dražitel: ID5878 Historie příhozu

  • Adolf Vrhel

    (1935-1975)

    Rita

    Položka č.: 1377

    Plánované ukončení: 31. 03. 2017 02:52

    fotografie, 23,7 x 16,7 cm, značeno na zadní straně autorským razítkem, Provenience: Antikvariát Dlážděná, studium na ČVUT v Praze

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

  • Petr Zora

    (1923-1988)

    Model střihové služby Vkus II.

    Položka č.: 1378

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    Plánované ukončení: 31. 03. 2017 02:53

    fotografie, 24 x 18,2 cm, značeno na zadní straně autorským razítkem, Provenience: Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Ehma a J. Funkeho na VŠUP v Praze, člen SČVU

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

  • Petr Zora

    (1923-1988)

    Model střihové služby Vkus III.

    Položka č.: 1379

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    Plánované ukončení: 31. 03. 2017 02:54

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

    Poslední dražitel: ID611 Historie příhozu

  • Petr Zora

    (1923-1988)

    Model střihové služby Vkus IV.

    Položka č.: 1380

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    Plánované ukončení: 31. 03. 2017 02:55

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

  • P. Ouředník

    Cesta k pilíři

    Položka č.: 1381

    Plánované ukončení: 31. 03. 2017 02:56

    fotografie, 18,4 x 24,2 cm, na zadní straně popsáno, Provenience: Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • O. Krajčovičová

    V horách

    Položka č.: 1382

    Plánované ukončení: 31. 03. 2017 02:57

    fotografie, 17,2 x 23,7 cm, značeno na zadní straně autorským razítkem, 1x natržený papír, Provenience: Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

  • F. Goldscheider

    Na cestě po Laponsku

    Položka č.: 1383

    Vyvolávací cena: 700 CZK (27 €)

    Plánované ukončení: 31. 03. 2017 02:58

    14x fotografie, 12 x 17,5 - 17 x 19,6 cm, vše sign. na zadní straně, Provenience: Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 700 CZK (27 €)

  • Miroslav Martinovský

    Emil Jan Cimbura

    Položka č.: 1384

    Plánované ukončení: 31. 03. 2017 02:59

    fotografie, 18 x 12,8 cm, značeno na zadní straně autorským razítkem, Provenience: Antikvariát Dlážděná, studium na SPŠ grafické v Praze

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Emil Pardubský

    (1910-1977)

    Expedice Sakura

    Položka č.: 1385

    Plánované ukončení: 31. 03. 2017 03:00

    fotografie, 13 x 18,2 cm, sign. na zadní straně Pardubský, Provenience: Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Marie Navrátilová

    Ústav bytové a oděvní kultury

    Položka č.: 1386

    Plánované ukončení: 31. 03. 2017 03:01

    2x fotografie, 18 x 11 cm, značeno na zadní straně autorským razítkem, Provenience: Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Ivan Soeldner

    (1939-1970)

    Čekání

    Položka č.: 1387

    Plánované ukončení: 31. 03. 2017 03:02

    fotografie, 18,1 x 24 cm, značeno na zadní straně autorským razítkem, Provenience: Antikvariát Dlážděná, studium na FAMU v Praze

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Pavel Vácha

    Dvě dívky

    Položka č.: 1388

    Plánované ukončení: 31. 03. 2017 03:03

    fotografie, 24,4 x 13,9 cm, značeno na zadní straně autorským razítkem, Provenience: Antikvariát Dlážděná, studium na FAMU v Praze

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Pavel Vácha

    Na zábavě

    Položka č.: 1389

    Plánované ukončení: 31. 03. 2017 03:04

    fotografie, 18,4 x 23,7 cm, značeno na zadní straně autorským razítkem, Provenience: Antikvariát Dlážděná, studium na FAMU v Praze

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Ája Bufka

    Muzikant I.

    Položka č.: 1390

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    Plánované ukončení: 31. 03. 2017 03:05

    fotografie, 13 x 12,5 cm, značeno na zadní straně autorským razítkem, Provenience: Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)