Díla od 1Kč Antikvariátu Dlážděná a Antiqari Radhošťská

  • Josef Šimek

    Jaro

    Položka č.: 1352

    Vyvolávací cena: 1 CZK (1 €)

    Plánované ukončení: 23. 09. 2019 18:30

    olej, karton, 1947, 29 x 38 cm, sign. PD Jos. Šimek 47, rám, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 1 CZK (1 €)

  • Karel Štika

    (1898-1975)

    Pod Hodětínem (Sedlčansko)

    Položka č.: 1374

    Vyvolávací cena: 1 CZK (1 €)

    Plánované ukončení: 23. 09. 2019 18:31

    lavírovaná kresba tuší, papír, 1962, 29 x 47 cm, sign. PD K. Štika 62, rám, na zadní straně štítek s popisem a razítkem čfvu, Antikvariát Dlážděná, žák prof. M. Švabinského na AVU v Praze, studium profesury kreslení, modelování a geometrie na FF UK, člen a předseda SČUG Hollar, člen UB

    Aktuální cena: 101 CZK (5 €)

  • Rudolf Václavík

    (1898-?)

    Krajina s řekou

    Položka č.: 1361

    Vyvolávací cena: 1 CZK (1 €)

    Plánované ukončení: 23. 09. 2019 18:32

    akvarel, papír, 47 x 69 cm, sign. PD Václavík, rám, rám poškozen, Antikvariát Dlážděná, studium na akademii ve Vídni

    Aktuální cena: 1 CZK (1 €)

  • Josef Zeman

    (1893-?)

    Na vesnici

    Položka č.: 1344

    Vyvolávací cena: 1 CZK (1 €)

    Plánované ukončení: 23. 09. 2019 18:33

    olej, karton, 59,5 x 73 cm, sign. PD, rám, Antikvariát Dlážděná, žák prof. F. Engelmüllera

    Aktuální cena: 101 CZK (5 €)

  • Milan Zezula

    (1922-1998)

    Portrét muže

    Položka č.: 1323

    Vyvolávací cena: 1 CZK (1 €)

    Plánované ukončení: 23. 09. 2019 18:34

    kvaš, papír, 44 x 29 cm, sign. LN M. Zezula, rám, DU věnování autora, na rámu drobné oděrky, žák prof. K. Mináře a J. Želibského na AVU v Praze, člen UVU a SČVU Ostrava

    Aktuální cena: 1 CZK (1 €)

  • Josef Brož

    (1904-1980)

    Starý pivovar Košíře

    Položka č.: 1413

    Vyvolávací cena: 1 CZK (1 €)

    Plánované ukončení: 23. 09. 2019 18:35

    litografie, 1959, 25,5 x 17 cm, sign. PD Brož 59, rám, 7/40, Antikvariát Dlážděná, žák prof. A. Hofbauera na UMPRUM v Praze, prof. F. Kupky v Paříži, člen Skupiny 58 a Umělecké besedy

    Aktuální cena: 1 CZK (1 €)

  • Josef Brož

    (1904-1980)

    Pod Vyšehradem

    Položka č.: 1412

    Vyvolávací cena: 1 CZK (1 €)

    Plánované ukončení: 23. 09. 2019 18:36

    litografie, běloba, 1960, 20 x 29 cm, sign. PD JBrož 60, rám, Antikvariát Dlážděná, žák prof. A. Hofbauera na UMPRUM v Praze, prof. F. Kupky v Paříži, člen Skupiny 58 a Umělecké besedy

    Aktuální cena: 1 CZK (1 €)

  • Josef Brož

    (1904-1980)

    Staré Vršovice

    Položka č.: 1411

    Vyvolávací cena: 1 CZK (1 €)

    Plánované ukončení: 23. 09. 2019 18:37

    litografie, 1960, 20 x 29 cm, sign. PD JBrož 60, rám, mírně pokrčený papír, Antikvariát Dlážděná, žák prof. A. Hofbauera na UMPRUM v Praze, prof. F. Kupky v Paříži, člen Skupiny 58 a Umělecké besedy

    Aktuální cena: 1 CZK (1 €)

  • Josef Brož

    (1904-1980)

    Bojovníci na koni

    Položka č.: 1326

    Vyvolávací cena: 1 CZK (1 €)

    Plánované ukončení: 23. 09. 2019 18:38

    litografie, 1944, 22 x 43 cm, sign. PD J. Brož 44, rám, na rámu drobné oděrky, antiqari.at Radhošťská, žák prof. A. Hofbauera na UMPRUM v Praze, prof. F. Kupky v Paříži, člen Skupiny 58 a Umělecké besedy

    Aktuální cena: 101 CZK (5 €)

    Poslední dražitel: ID3**8 Historie příhozu

  • Pavel Černý

    (1901-1987)

    Položka č.: 1394

    Vyvolávací cena: 1 CZK (1 €)

    Plánované ukončení: 23. 09. 2019 18:39

    olej, sololit, 36,5 x 40 cm, sign. LD Pavel Černý, rám, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 401 CZK (17 €)

    Poslední dražitel: ID5**2 Historie příhozu

  • Petr Dillinger

    (1899-1954)

    Matka

    Položka č.: 1351

    Vyvolávací cena: 1 CZK (1 €)

    Plánované ukončení: 23. 09. 2019 18:40

    linoryt, 36 x 17,5 cm, sign. PD Petr Dillinger, lehce zažloutlý, při okrajích pokrčený papír, antiqari.at Radhošťská, žák prof. F. Kysely na Uměleckoprůmyslové škole v Praze, prof. M. Pirnera a Maxe Švabinského na AVU tamtéž, člen SČUG Hollar, SVU v Brně

    Aktuální cena: 101 CZK (5 €)

    Poslední dražitel: ID1**0 Historie příhozu

  • Petr Dillinger

    (1899-1954)

    Sedící žena

    Položka č.: 1350

    Vyvolávací cena: 1 CZK (1 €)

    Plánované ukončení: 23. 09. 2019 18:41

    linoryt, 36,8 x 20 cm, sign. PD Petr Dillinger, lehce zažloutlý, při okrajích pokrčený papír, antiqari.at Radhošťská, žák prof. F. Kysely na Uměleckoprůmyslové škole v Praze, prof. M. Pirnera a Maxe Švabinského na AVU tamtéž, člen SČUG Hollar, SVU v Brně

    Aktuální cena: 101 CZK (5 €)

  • Petr Dillinger

    (1899-1954)

    Dívka s ovocem

    Položka č.: 1349

    Vyvolávací cena: 1 CZK (1 €)

    Plánované ukončení: 23. 09. 2019 18:42

    linoryt, 37 x 24 cm, sign. PD Petr Dillinger, lehce zažloutlý, při okrajích poškozený papír, antiqari.at Radhošťská, žák prof. F. Kysely na Uměleckoprůmyslové škole v Praze, prof. M. Pirnera a Maxe Švabinského na AVU tamtéž, člen SČUG Hollar, SVU v Brně

    Aktuální cena: 101 CZK (5 €)

  • František Hanák

    Seinská vrata v Jugoslávii

    Položka č.: 1375

    Vyvolávací cena: 1 CZK (1 €)

    Plánované ukončení: 23. 09. 2019 18:43

    tužka, kvaš, papír, 1968, 57,5 x 81 cm, PD monogr. FH 68, rám

    Aktuální cena: 1 CZK (1 €)

  • František Hanák

    Kytice ve váze

    Položka č.: 1318

    Vyvolávací cena: 1 CZK (1 €)

    Plánované ukončení: 23. 09. 2019 18:44

    tužka, kvaš, papír, 1978, 88,5 x 63,5 cm, PD monogr. FH 78, rám

    Aktuální cena: 1 CZK (1 €)

    Poslední dražitel: ID7**6 Historie příhozu

  • František Hanák

    Chryzantémy ve váze

    Položka č.: 1317

    Vyvolávací cena: 1 CZK (1 €)

    Plánované ukončení: 23. 09. 2019 18:45

    tužka, kvaš, papír, 1977, 90 x 65 cm, PD monogr. FH 77, rám

    Aktuální cena: 1 CZK (1 €)

  • František Hanák

    Katedrála

    Položka č.: 1316

    Vyvolávací cena: 1 CZK (1 €)

    Plánované ukončení: 23. 09. 2019 18:46

    tužka, kvaš, papír, 31,4 x 22 cm, rám

    Aktuální cena: 1 CZK (1 €)

  • František Hanák

    Ostrov v moři

    Položka č.: 1315

    Vyvolávací cena: 1 CZK (1 €)

    Plánované ukončení: 23. 09. 2019 18:47

    kvaš, papír, 1968, 27,5 x 38 cm, PD monogr. FH 68, rám

    Aktuální cena: 1 CZK (1 €)

  • František Hanák

    Horská krajina

    Položka č.: 1314

    Vyvolávací cena: 1 CZK (1 €)

    Plánované ukončení: 23. 09. 2019 18:48

    kvaš, papír, 1976, 32 x 59 cm, PD monogr. FH 76, rám

    Aktuální cena: 1 CZK (1 €)

  • Světla Hásková

    Položka č.: 1447

    Vyvolávací cena: 1 CZK (1 €)

    Plánované ukončení: 23. 09. 2019 18:49

    litografie, 14,4 x 41,3 cm, sign. PD Hásková S., pasparta, 2/100, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 1 CZK (1 €)

  • Z. Háša

    Položka č.: 1379

    Vyvolávací cena: 1 CZK (1 €)

    Plánované ukončení: 23. 09. 2019 18:50

    tužka, papír, 1982, 40 x 28,5 cm, sign. PD Z. Háša 1982, rám, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 201 CZK (9 €)

    Poslední dražitel: ID6**9 Historie příhozu

  • Václav Hejna

    (1914-1985)

    Sochař

    Položka č.: 1402

    Vyvolávací cena: 1 CZK (1 €)

    Plánované ukončení: 23. 09. 2019 18:51

    tužka, papír, 1937, 31 x 20 cm, sign. PN Hejna 37, rám, Antikvariát Dlážděná, žák prof. O. Blažíčka na Vysoké škole architektury v Praze, studium na École des Beaux Arts v Paříži, člen SVU Mánes, SČUG Hollar, Sedm v říjnu

    Aktuální cena: 101 CZK (5 €)

  • Jan Hlavsa

    (1884-?)

    Podskalí - Emauzy

    Položka č.: 1409

    Vyvolávací cena: 1 CZK (1 €)

    Plánované ukončení: 23. 09. 2019 18:52

    lept, 11 x 8,5 cm, sign. PD J. Hlavsa, rám, z cyklu Stará zasněžená Praha v noci za svitu měsíce před I. Světovou válkou, lehce zažloutlý papír, na rámu drobné oděrky, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 1 CZK (1 €)

  • Bedřich Horálek

    (1913-?)

    Na Karlově mostě

    Položka č.: 1408

    Vyvolávací cena: 1 CZK (1 €)

    Plánované ukončení: 23. 09. 2019 18:53

    litografie, 33 x 47,5 cm, sign. PD B. Horálek, č. 16/100, při okrajích pokrčený papír, na papíře skvrna, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 101 CZK (5 €)

    Poslední dražitel: ID4**4 Historie příhozu

  • Jiří Horník

    (1916-1961)

    Autoportrét

    Položka č.: 1486

    Vyvolávací cena: 1 CZK (1 €)

    Plánované ukončení: 23. 09. 2019 18:54

    uhel, papír, 1955, 37 x 29,5 cm, zažloutlý papír, Antikvariát Dlážděná, žák prof. W. Nowaka, J. Loukoty a prof. Obrovského na AVU v Praze, soukromý žák R. Vejrycha, studium na École des Beaux-Arts v Paříži, člen Umělecké besedy a SČVU

    Aktuální cena: 1 CZK (1 €)

  • Magdalena Janečková Křesťanová

    Krajina za soumraku

    Položka č.: 1357

    Vyvolávací cena: 1 CZK (1 €)

    Plánované ukončení: 23. 09. 2019 18:55

    olej, sololit, 23 x 31,5 cm, sign. PD M. Janečková Křesťanová, při okrajích mírně poškozeno, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 1 CZK (1 €)

  • Kadleček

    Krajina při bouřce

    Položka č.: 1381

    Vyvolávací cena: 1 CZK (1 €)

    Plánované ukončení: 23. 09. 2019 18:56

    akvarel, pastel, běloba, papír, 34 x 49,5 cm, sign. PD Kadleček, rám, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 201 CZK (9 €)

  • František Končel

    (1918-?)

    Zátiší s ovocem

    Položka č.: 1332

    Vyvolávací cena: 1 CZK (1 €)

    Plánované ukončení: 23. 09. 2019 18:57

    olej, dřevo, 25 x 35 cm, sign. LD Končel, rám, vzadu nalepen štítek s popisem, na rámu drobná poškození, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 101 CZK (5 €)

    Poslední dražitel: ID7**3 Historie příhozu

  • Jan Konůpek

    Hudba (šedá varianta)

    Položka č.: 1327

    Vyvolávací cena: 1 CZK (1 €)

    Plánované ukončení: 23. 09. 2019 18:58

    litografie, 18 x 11,2 cm, sign. PD Konůpek, při okrajích lehce pokrčený papír, antiqari.at Radhošťská, žák prof. Kouly a Schultze na ČVUT v Praze, poté V. Bukovace, M. Pirnera a A. de Pian na AVU v Praze, člen SČUG Hollar a SVU Mánes, spoluzakladatel spolků Sursum a Artěl

    Aktuální cena: 201 CZK (9 €)

  • Emil Kotrba

    (1912-1983)

    Dívka s věnečkem (Ex libris Jiří Siblík)

    Položka č.: 1398

    Vyvolávací cena: 1 CZK (1 €)

    Plánované ukončení: 23. 09. 2019 18:59

    litografie, 9,2 x 6 cm, sign. DU Emil Kotrba, antiqari.at Radhošťská, žák prof. P. Dillingera a T. F. Šimona na AVU v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 101 CZK (5 €)