Korunka

Dražené položky pochází z nabídky Antikvariátu Dlážděná.

    Masopust

    Položka č.: 1362

    Vyvolávací cena: 1 CZK (1 €)

    Plánované ukončení: 07. 03. 2024 19:40

    tužka, papír, 2002, 16,5 x 17 cm, sign. PD nečitelně, rám, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 1 CZK (1 €)

  • Zdeněk Preclík

    (1949-2021)

    Basset

    Položka č.: 1363

    Vyvolávací cena: 1 CZK (1 €)

    Plánované ukončení: 07. 03. 2024 19:41

    tuš, papír, 1976, 11 x 8 cm, pasparta, na zadní straně popsáno, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 1 CZK (1 €)

  • Josef Kos

    Na samotě

    Položka č.: 1364

    Vyvolávací cena: 1 CZK (1 €)

    Plánované ukončení: 07. 03. 2024 19:42

    Aktuální cena: 1 CZK (1 €)

  • J. Leiva

    Italská ulička

    Položka č.: 1365

    Vyvolávací cena: 1 CZK (1 €)

    Plánované ukončení: 07. 03. 2024 19:43

    Aktuální cena: 101 CZK (5 €)

    Poslední dražitel: ID2**6 Historie příhozu

  • Eva Janíčková

    Pták na stromě

    Položka č.: 1366

    Vyvolávací cena: 1 CZK (1 €)

    Plánované ukončení: 07. 03. 2024 19:44

    suchá jehla, 5 x 3,5 cm, sign PD Janíčková, pasparta, č. 39/120, mírně zažloutlý papír, Antikvariát Dlážděná, žákyně prof. V. Pukla a V. Silovského na AVU v Praze, členka SČUG Hollar a Svazu čsl. výtvarných umělců

    Aktuální cena: 1 CZK (1 €)

    Portrét dívky

    Položka č.: 1367

    Vyvolávací cena: 1 CZK (1 €)

    Plánované ukončení: 07. 03. 2024 19:45

    rudka, papír, 1914, 23 x 17 cm, sign. PD nečitelně, rám, na rámu oděrky, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 1 CZK (1 €)

    Chalupa

    Položka č.: 1368

    Vyvolávací cena: 1 CZK (1 €)

    Plánované ukončení: 07. 03. 2024 19:46

    Aktuální cena: 1 CZK (1 €)

    Kytice růží

    Položka č.: 1369

    Vyvolávací cena: 1 CZK (1 €)

    Plánované ukončení: 07. 03. 2024 19:47

    olej, překližka, 35,5 x 43 cm, sign. LD Zákopek, rám, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 1 CZK (1 €)

  • Rastislav Michal

    Akt ženy

    Položka č.: 1370

    Vyvolávací cena: 1 CZK (1 €)

    Plánované ukončení: 07. 03. 2024 19:48

    linoryt, 24 x 18 cm, sign. DU Michal, pasparta, autorský tisk, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Vodrážky, A. Pelce, M. Holého a K. Součka, člen UVU

    Aktuální cena: 101 CZK (5 €)

  • Vojtěch Cinybulk

    (1915-1994)

    Ptáče

    Položka č.: 1371

    Vyvolávací cena: 1 CZK (1 €)

    Plánované ukončení: 07. 03. 2024 19:49

    lept, 3 x 3 cm, sign. DU Cinibulk, č. 109/150, mírně zažloutlý palír, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Švába na Officina Pragensis, prof. Salcmana na UK v Praze

    Aktuální cena: 101 CZK (5 €)

  • Josef Herčík

    (1922-1999)

    Astrophytum myriostigma

    Položka č.: 1372

    Vyvolávací cena: 1 CZK (1 €)

    Plánované ukončení: 07. 03. 2024 19:50

    ocelorytina, 1974, 8 x 5,7 cm, sign. PD J. Herčík, rám, č. 50/200, mírně zažloutlý palír, Antikvariát Dlážděná, žák V. Pukla na AVU v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 1 CZK (1 €)

  • Anna Poustová

    (1940-2015)

    Paní vod

    Položka č.: 1373

    Vyvolávací cena: 1 CZK (1 €)

    Plánované ukončení: 07. 03. 2024 19:51

    lept, 1992, 12,5 x 12,2 cm, sign. PD Anna Poustová 1992, rám, č. 24/36, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 1 CZK (1 €)

  • Emilie Tomanová

    (1933-1994)

    Bohyně Hébe

    Položka č.: 1374

    Vyvolávací cena: 1 CZK (1 €)

    Plánované ukončení: 07. 03. 2024 19:52

    lept, 8,5 x 7,5 cm, sign. PD E. Tomanová, rám, autorský tisk, mírně zažloutlý palír, Antikvariát Dlážděná, studium u P. Dillingera a Z. Balaše na Státní grafické škole v Praze a grafické speciálky u prof. V. Pukla na AVU, členka SČUG Hollar

    Aktuální cena: 201 CZK (9 €)

  • Emilie Tomanová

    (1933-1994)

    Bůh Poseidon

    Položka č.: 1375

    Vyvolávací cena: 1 CZK (1 €)

    Plánované ukončení: 07. 03. 2024 19:53

    lept, 8 x 7 cm, sign. PD E. Tomanová, rám, autorský tisk, mírně zažloutlý palír, Antikvariát Dlážděná, studium u P. Dillingera a Z. Balaše na Státní grafické škole v Praze a grafické speciálky u prof. V. Pukla na AVU, členka SČUG Hollar

    Aktuální cena: 201 CZK (9 €)

  • Emilie Tomanová

    (1933-1994)

    Vzducho-loď

    Položka č.: 1376

    Vyvolávací cena: 1 CZK (1 €)

    Plánované ukončení: 07. 03. 2024 19:54

    lept, 11,5 x 8 cm, sign. PD E. Tomanová, rám, autorský tisk, mírně zažloutlý palír, Antikvariát Dlážděná, studium u P. Dillingera a Z. Balaše na Státní grafické škole v Praze a grafické speciálky u prof. V. Pukla na AVU, členka SČUG Hollar

    Aktuální cena: 201 CZK (9 €)

    Abstrakce

    Položka č.: 1377

    Vyvolávací cena: 1 CZK (1 €)

    Plánované ukončení: 07. 03. 2024 19:55

    Aktuální cena: 1 CZK (1 €)