Aukční historie
SEZNAM AUTORŮ

  • Emil Filla

    (1882-1953)

    Zápasy

    Položka č.: 8

    Vyvolávací cena: 12.000 CZK (500 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 09. 05. 2024 16:07

    lept, akvatinta, 19,6 x 15,5 cm, sign. PD Emil Filla, zažloutlý papír, drobné skvrny na papíře, Antikvariát Ostrovní, žák prof. Thieleho a Bukovace na AVU v Praze, člen SVU Mánes a Skupiny výtvarných umělců

    Aktuální cena: 12.000 CZK (500 €)

    Poslední dražitel: ID1**3 Historie příhozu

    Odhadní cena: 20 000 - 25 000 CZK

  • Václav Boštík

    (1913-2005)

    Mlhovina

    Položka č.: 5

    Vyvolávací cena: 11.000 CZK (459 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 09. 05. 2024 16:04

    suchá jehla, 1965, 10,5 x 9 cm, sign. PD Boštík 65, rám, typická práce významného českého abstrakcionisty, člena tvůrčí skupiny UB12 a jednoho z představitelů nové citlivosti. Mlhovina byla Boštíkovým oblíbeným tématem, které zpracoval v mnoha variantách, žák W. Nowaka na AVU v Praze, člen Umělecké …

    Aktuální cena: 11.000 CZK (459 €)

    Poslední dražitel: ID1**3 Historie příhozu

    Odhadní cena: 18 000 - 22 000 CZK

  • Jaroslav Válek

    Znak pro čaj

    Položka č.: 41

    Vyvolávací cena: 750 CZK (32 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 07. 05. 2024 17:40

    reliéfní tisk, 2010, 20,6 x 14,5 cm, sign. PD J. Válek, autorský tisk

    Aktuální cena: 750 CZK (32 €)

    Poslední dražitel: ID8**4 Historie příhozu

  • B. Holt

    Frau Page

    Položka č.: 31

    Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 28. 04. 2024 18:30

    mědirytina, 13,7 x 10,1 cm, značeno PD v desce B. Holt, Public a Paris par Delloye, místy zašpiněný papír, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 250 CZK (11 €)

    Poslední dražitel: ID7**8 Historie příhozu

  • William Henry Mote

    (1803-1871)

    Perdita

    Položka č.: 30

    Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 28. 04. 2024 18:29

    mědirytina, 13 x 9,7 cm, značeno PD v desce W. H. Mote, Public a Paris par Delloye, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 250 CZK (11 €)

    Poslední dražitel: ID7**8 Historie příhozu

  • Henry Richard Cook

    (1802-1849)

    Katharina

    Položka č.: 25

    Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 28. 04. 2024 18:24

    mědirytina, 13,7 x 10,3 cm, značeno PD v desce H. Cook, Public a Paris par Delloye, místy lehce zašpiněný papír, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 250 CZK (11 €)

    Poslední dražitel: ID7**8 Historie příhozu

  • William Henry Mote

    (1803-1871)

    Celia

    Položka č.: 22

    Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 28. 04. 2024 18:21

    mědirytina, 13,1 x 10,3 cm, značeno PD v desce W. H. Mote, Public a Paris par Delloye, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 250 CZK (11 €)

    Poslední dražitel: ID7**8 Historie příhozu

  • Henry Richard Cook

    (1802-1849)

    Johanna von Ark

    Položka č.: 12

    Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 28. 04. 2024 18:11

    mědirytina, 13,6 x 10,5 cm, značeno PD v desce H. Cook, Public a Paris par Delloye, mírně zašpiněný papír, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 250 CZK (11 €)

    Poslední dražitel: ID7**8 Historie příhozu

  • William Henry Mote

    (1803-1871)

    Die Königinn Margaretha

    Položka č.: 11

    Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 28. 04. 2024 18:10

    mědirytina, 13,7 x 10,5 cm, značeno PD v desce W. H. Mote, Public a Paris par Delloye, zažloutlý papír, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 250 CZK (11 €)

    Poslední dražitel: ID7**8 Historie příhozu

  • Henry Richard Cook

    (1802-1849)

    Juliette

    Položka č.: 4

    Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 28. 04. 2024 18:03

    mědirytina, 13,5 x 10,2 cm, značeno PD v desce H. Cook, Public a Paris par Delloye, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 250 CZK (11 €)

    Poslední dražitel: ID7**8 Historie příhozu

  • William Henry Mote

    (1803-1871)

    Miranda

    Položka č.: 1

    Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 28. 04. 2024 18:00

    mědirytina, 13,8 x 10,4 cm, značeno PD v desce W. H. Mote, Public a Paris par Delloye, místy skvrny, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 250 CZK (11 €)

    Poslední dražitel: ID7**8 Historie příhozu

  • František Sylva Toman

    (1886-1942)

    Krajina s řekou

    Položka č.: 284

    Vyvolávací cena: 2.000 CZK (84 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 14. 05. 2024 17:43

    olej, plátno, 49 x 64 cm, sign. PD Fr. Sylva Toman, rám

    Aktuální cena: 2.000 CZK (84 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Tůma

    Krajina - Vůz, Kůň, Oheň

    Položka č.: 283

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 14. 05. 2024 17:42

    olej, malířská lepenka, 24 x 33,5 cm, sign. LD Tůma, rám

    Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Josef Syrový

    (1879-1956)

    Krajina

    Položka č.: 282

    Vyvolávací cena: 3.000 CZK (125 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 14. 05. 2024 17:41

    olej, plátno, 72 x 91 cm, sign. PD J. Syrový, rám, žák prof. V. Brožíka na UMPRUM v Praze, V. Hynaise na AVU, K. Marra v Mnichově a J. Humberta v Paříži

    Aktuální cena: 3.000 CZK (125 €)

    Poslední dražitel: ID5**9 Historie příhozu

  • Pavel Čampulka

    (1943)

    Plot

    Položka č.: 281

    Vyvolávací cena: 650 CZK (28 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 14. 05. 2024 17:40

    lept, 1990, 23 x 15 cm, sign. PD P. Čampulka 1990, rám, e/a

    Aktuální cena: 650 CZK (28 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Pavel Čampulka

    (1943)

    Stroj II

    Položka č.: 280

    Vyvolávací cena: 650 CZK (28 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 14. 05. 2024 17:39

    lept, 33,5 x 19 cm, sign. PD P. Čampulka 1993, rám, č. 29/100

    Aktuální cena: 650 CZK (28 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Pavel Čampulka

    (1943)

    Bez názvu

    Položka č.: 279

    Vyvolávací cena: 650 CZK (28 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 14. 05. 2024 17:38

    4 x lept, 4 x 9,5 x 11 cm, vše sign., rám

    Aktuální cena: 650 CZK (28 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Josef Nový

    (1885-?)

    Hong-Kong

    Položka č.: 278

    Vyvolávací cena: 2.500 CZK (105 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 14. 05. 2024 17:37

    akvarel, papír, 47 x 64 cm, sign. LD, rám

    Aktuální cena: 2.500 CZK (105 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Pavel Čampulka

    (1943)

    Most

    Položka č.: 277

    Vyvolávací cena: 650 CZK (28 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 14. 05. 2024 17:36

    lept, 1994, 28 x 36 cm, sign. PD P. Čampulka 1994, rám, č. 7/100

    Aktuální cena: 650 CZK (28 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Pavel Čampulka

    (1943)

    Akt

    Položka č.: 276

    Vyvolávací cena: 650 CZK (28 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 14. 05. 2024 17:35

    lept, 1993, 23,5 x 25 cm, sign. PD P. Čampulka 1993, rám, č. 13/100

    Aktuální cena: 650 CZK (28 €)

    Poslední dražitel: ID3**0 Historie příhozu

  • Pavel Čampulka

    (1943)

    Bez názvu

    Položka č.: 275

    Vyvolávací cena: 650 CZK (28 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 14. 05. 2024 17:34

    4 x lept, 4 x 9,5 x 11 cm, vše sign., rám

    Aktuální cena: 650 CZK (28 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Pavel Čampulka

    (1943)

    Žena

    Položka č.: 274

    Vyvolávací cena: 650 CZK (28 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 14. 05. 2024 17:33

    lept, 39,5 x 29 cm, sign. PD P. Čampulka 1993, rám, č. 11/100

    Aktuální cena: 650 CZK (28 €)

    Poslední dražitel: ID3**0 Historie příhozu

  • Stanisalv Kulhánek

    Partie z Kladna

    Položka č.: 273

    Vyvolávací cena: 40 CZK (2 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 14. 05. 2024 17:32

    tisk, 16 x 20 cm, sign. PD Stan. Kulhánek 1938, rám

    Aktuální cena: 40 CZK (2 €)

    Poslední dražitel: ID6**3 Historie příhozu

  • Pavel Čampulka

    (1943)

    Cesta

    Položka č.: 272

    Vyvolávací cena: 650 CZK (28 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 14. 05. 2024 17:31

    lept, 1993, 27 x 18,8 cm, sign. PD P. Čampulka 93, rám, č. 23/100

    Aktuální cena: 650 CZK (28 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Stanislav Kulhánek

    Partie z Kladna

    Položka č.: 271

    Vyvolávací cena: 40 CZK (2 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 14. 05. 2024 17:30

    tisk, 14 x 20 cm, sign. LD Stan. Kulhánek 1935, rám

    Aktuální cena: 40 CZK (2 €)

    Poslední dražitel: ID4**2 Historie příhozu

  • Pavel Čampulka

    (1943)

    Krystal

    Položka č.: 270

    Vyvolávací cena: 650 CZK (28 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 14. 05. 2024 17:29

    lept, 1993, 28 x 36 cm, rám, č. 17/100

    Aktuální cena: 650 CZK (28 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Pavel Čampulka

    (1943)

    Voda

    Položka č.: 269

    Vyvolávací cena: 650 CZK (28 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 14. 05. 2024 17:28

    lept, 30 x 39 cm, sign. PD P. Čampulka 1993, rám

    Aktuální cena: 650 CZK (28 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Pavel Čampulka

    (1943)

    Stavidla

    Položka č.: 268

    Vyvolávací cena: 650 CZK (28 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 14. 05. 2024 17:27

    lept, 29 x 39 cm, sign. DU P. Čampulka 89, rám

    Aktuální cena: 650 CZK (28 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Pavel Čampulka

    (1943)

    Kompozice

    Položka č.: 267

    Vyvolávací cena: 650 CZK (28 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 14. 05. 2024 17:26

    lept, 29 x 33,5 cm, sign. PD P. Čampulka 93, rám

    Aktuální cena: 650 CZK (28 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Pavel Čampulka

    (1943)

    Bez názvu

    Položka č.: 266

    Vyvolávací cena: 650 CZK (28 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 14. 05. 2024 17:25

    lept, 1993, 39,5 x 29,5 cm, sign. PD P. Čampulka 1993, rám, č. 3/100

    Aktuální cena: 650 CZK (28 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

Instagram

Facebook