Emil Filla

(1882-1953)

  • Emil Filla

    (1882-1953)

    Filla

    Položka č.: 88

    Vyvolávací cena: 100 CZK (4 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 20. 03. 2019 18:24

    katalog, 1968, 22 x 23 cm, vydala Galerie Vincence Kramáře, sešitová vazba, mírně opotřebeno, Antikvariát Dlážděná, žák prof. Thieleho a Bukovace na AVU v Praze, člen SVU Mánes a Skupiny výtvarných umělců

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

    Poslední dražitel: ID5**1 Historie příhozu

  • Emil Filla

    (1882-1953)

    Emil Filla

    Položka č.: 1182

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 23. 11. 2018 02:03

    katalog, podpis s datací k roku 1952 na tit. listě Emil Filla, vyd. Galerie Práce, Praha, 1952, obs. text V. Nezvala: K výstavě Emila Filly, 5 čb. vyobrazení a sezn. vyst. prací, sešit, 8s., dobrý stav, antiqari.at Radhošťská, žák prof. Thieleho a Bukovace na AVU v Praze, člen SVU Mánes a Skupiny vý…

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Emil Filla

    (1882-1953)

    Pátek (z cyklu České středohoří)

    Položka č.: 17

    Vyvolávací cena: 68.000 CZK (2.720 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 01. 11. 2018 15:00

    kvaš, papír, 29,5 x 80 cm, rám, přiložen posudek od PhDr. Rey Michalové. Tvorba Emila Filly patří k pilířům české moderní malby 20. století a je především spjata s vlnou kubismu v českém malířství. Filla byl absolventem pražské Akademie výtvarného umění a spolu s B. Feiglem, B. Kubištou, V. Benešem …

    Aktuální cena: 68.000 CZK (2.720 €)

  • Emil Filla

    (1882-1953)

    Stojící žena se zdviženou rukou

    Položka č.: 67

    Vyvolávací cena: 97.000 CZK (3.880 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 24. 05. 2018 15:00

    bronz, 1934, v. 43,5 cm, žák prof. Thieleho a Bukovace na AVU v Praze, člen SVU Mánes a Skupiny výtvarných umělců

    Aktuální cena: 97.000 CZK (3.880 €)

  • Emil Filla

    (1882-1953)

    Zátiší s ovocem a ptákem

    Položka č.: 17

    Vyvolávací cena: 1.200.000 CZK (48.000 €)

    olej,email, drť, plátno, 1927, 30 x 35 cm, sign. PD Emil Filla 27, rám, vzadu věnování Adamovi studijní povzbuzení táta, přiložen posudek od PhDr. Rey Michalové; tvorba Emila Filly patří k pilířům české moderní malby 20. století, a je především spjata s vlnou kubismu v českém malířství. Filla byl a…

    Aktuální cena: 1.200.000 CZK (48.000 €)

  • Emil Filla

    (1882-1953)

    František Halas - Torso naděje

    Položka č.: 6

    Vyvolávací cena: 10.000 CZK (400 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 21. 03. 2018 15:00

    bibliofilie se šesti původními lepty, 1946, 32,2 x 25 cm, 229/300, sign. na frontispisu Františkem Halasem, vydal Svatopluk Klír, 17. sv. edice Zodiak, šesti původními celostr. lepty a značkou vyzdobil Emil Filla, lepty vytiskl Mirro Pegrassi, vytiskla Státní tiskárna v Praze písmem Goudy Old Style,…

    Aktuální cena: 10.000 CZK (400 €)

  • Emil Filla

    (1882-1953)

    Zápas koní

    Položka č.: 236997

    Vyvolávací cena: 16.000 CZK (640 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 02. 09. 2019 18:47

    suchá jehla, 1935, 22,8 x 17 cm, sign. PD Emil Filla, drobné skvrny na papíře, Antikvariát Ostrovní, žák prof. Thieleho a Bukovace na AVU v Praze, člen SVU Mánes a Skupiny výtvarných umělců

    Aktuální cena: 16.000 CZK (640 €)

  • Emil Filla

    (1882-1953)

    Položka č.: 235895

    Vyvolávací cena: 135.000 CZK (5.400 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 29. 07. 2019 18:02

    lept, 1913, 23 x 17 cm, sign. PD E. Filla, rám, dílo Emila Filly patří k pilířům české moderní malby 20. století a je především spjato s vlnou kubismu v českém malířství. Filla byl absolventem pražské Akademie výtvarného umění a spolu s B. Feiglem, B. Kubištou, V.Benešem a A.Procházkou zakladatelem …

    Aktuální cena: 135.000 CZK (5.400 €)

    Odhadní cena: 160 000 - 180 000 Kč CZK