Výtvarné umění 19. - 21. století (162. aukce) - sálová část

První podání nebo-li limitování probíhá až do 13. 12. 2018 do 15:00.

Výsledky aukce budou rozeslány následující den tj. 14. 12. 2018

  • Jan Otava

    (1950)

    Staré město II.

    Položka č.: 304

    Vyvolávací cena: 1.800 CZK (72 €)

    Ukončení prvního podání: 13. 12. 2018 15:00

    Aktuální cena: 1.800 CZK (72 €)

  • Ladislav Hojný

    Kvíz: Pitný režim

    Položka č.: 305

    Vyvolávací cena: 6.300 CZK (252 €)

    tuš, akvarel, tužka, papír, 40 x 50 cm, vše sign., 6 obrázkových tabulí s otázkami, kvízové tabulky, Antikvariát Ostrovní, akademický malíř a grafik, absolvoval VŠUP v ateliéru prof. A. Strnadla. Posledních 20 let pracuje "v poli" - kresby téměř zásadně propojuje s texty.

    Aktuální cena: 6.300 CZK (252 €)

  • Stanislav Holý

    (1943-1998)

    Položka č.: 306

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (60 €)

    tuš, akvarel, papír, 21 x 24 cm, Antikvariát Ostrovní, žák prof. A. Hoffmeistera a J. Nováka na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 1.500 CZK (60 €)

  • Milivoj Husák

    (1950)

    Řehoř Samsa

    Položka č.: 307

    kvaš, papír, 1986, 82 x 58 cm, monogr. DU MH, rám

  • Pavel Roučka

    Dostojevský: Bílé noci

    Položka č.: 308

    Vyvolávací cena: 1.200 CZK (48 €)

    tuš, akvarel, papír, 28,2 x 20,5 cm, sign. PD Roučka, při okrajích zbytky lepenky, antiqari.at Radhošťská, studium na SPŠ geodézie a kartografie v Praze, absolvoval odbornou stáž na Académie des Beaux-Arts v Paříži, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 1.200 CZK (48 €)

  • Jan Rýz

    (1946-2016)

    Plochá dráha

    Položka č.: 309

    Vyvolávací cena: 2.000 CZK (80 €)

    kombinovaná technika, papír, 1988, 51,5 x 73,5 cm, sign. PD Jan Rýz 88, Antikvariát Dlážděná, žák prof. B. Borovského na Pedagogické fakultě Univerzity v Hradci Králové, člen Středočeského sdružení výtvarníků a Sdružení pražských malířů

    Aktuální cena: 2.000 CZK (80 €)

  • Petr Šmaha

    Výkřik III.

    Položka č.: 310

    tempera, běloba, papír, 1989, 69,5 x 50 cm, sign. PD P. Šmaha 89, rám, na zadní straně popsáno autorem, Antikvariát Dlážděná, studium ŠUŘ v Brně, žák prof. Jiroudka na AVU v Praze, člen SVU Mánes, sdružení Kontrast, Lipany a Nové sdružení

  • Miroslav Štolfa

    Příboj

    Položka č.: 311

    Vyvolávací cena: 7.000 CZK (280 €)

    olejový pastel, papír, 2008, 11,5 x 10 cm, sign. DU Miroslav Štolfa 08, rám, žák prof. E.Miléna, B. S. Urbana a V. Makovského na PedF a FF MU v Brně, člen UVU, TT klubu Brno, Bloku tvůrčích skupin a skupiny Parabola

    Aktuální cena: 7.000 CZK (280 €)

  • Josef Krčil

    (1906-1985)

    Veduta

    Položka č.: 312

    Vyvolávací cena: 5.000 CZK (200 €)

    olej, plátno, 100 x 140 cm, sign. LD Krčil, rám

    Aktuální cena: 5.000 CZK (200 €)

  • Josef Krčil

    (1906-1985)

    V parku

    Položka č.: 313

    Vyvolávací cena: 3.500 CZK (140 €)

    olej, plátno, 65 x 103 cm, sign. PD Krčil, rám

    Aktuální cena: 3.500 CZK (140 €)

  • Josef Krčil

    (1906-1985)

    Pohled na Kutnou Horu

    Položka č.: 314

    olej, plátno, 1994, 94 x 94 cm, sign. LD Krčil 94, rám

  • Josef Krčil

    (1906-1985)

    Zahrady u jezuitské koleje v Kutné Hoře

    Položka č.: 315

    Vyvolávací cena: 1.300 CZK (52 €)

    olej, plátno, 52 x 44 cm, sign. LD Krčil 1919, rám

    Aktuální cena: 1.300 CZK (52 €)

  • Josef Krčil

    (1906-1985)

    Kostel sv. Jakuba v Kutné Hoře

    Položka č.: 316

    Vyvolávací cena: 800 CZK (32 €)

    olej, sololit, 42,5 x 15 cm, sign. LD Krčil, rám

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

  • Josef Krčil

    (1906-1985)

    Poslední paprsky slunce

    Položka č.: 317

    Vyvolávací cena: 700 CZK (28 €)

    olej, dřevěná deska, 1943, 60 x 45 cm, sign. PD Krčil 1943, rám

    Aktuální cena: 700 CZK (28 €)

  • Josef Krčil

    (1906-1985)

    Kutnohorská ulička

    Položka č.: 318

    Vyvolávací cena: 500 CZK (20 €)

    olej, sololit, 50 x 38 cm, sign. LD Krčil, rám

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Josef Krčil

    (1906-1985)

    Barokní průčelí v Kutné Hoře

    Položka č.: 319

    olej, plátno, 40 x 49 cm, sign. PD Krčil, rám

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Josef Krčil

    (1906-1985)

    Komenského náměstí v Kutné Hoře

    Položka č.: 320

    olej, plátno, 50 x 40 cm, sign. LD Krčil, rám, vzadu razítko Akademický malíř Josef Krčil, Kutná Hora

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Josef Krčil

    (1906-1985)

    Městské zákoutí

    Položka č.: 321

    olej, plátno, 52 x 49 cm, sign. PD Krčil, rám, vzadu razítko Akademický malíř Josef Krčil, Kutná Hora

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Josef Krčil

    (1906-1985)

    Kamenná kašna v Kutné Hoře

    Položka č.: 322

    olej, plátno, 36 x 64 cm, sign. PD Krčil, rám, vzadu razítko Akademický malíř Josef Krčil, Kutná Hora

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Josef Krčil

    (1906-1985)

    Kostel Matky Boží Na Náměstí v Kutné Hoře

    Položka č.: 323

    olej, plátno, 49 x 45 cm, sign. PD Krčil, rám, vzadu razítko Akademický malíř Josef Krčil, Kutná Hora

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Bohumil Ullrych

    Bouře nad Rábím

    Položka č.: 324

    Vyvolávací cena: 4.000 CZK (160 €)

    olej, karton, 1935, 27,8 x 34,7 cm, sign. LD B. Ullrych 1935, vzadu na kartonu popsáno autorem, při okrajích lehce odřená malba, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 4.000 CZK (160 €)

  • Bohumil Ullrych

    Pradleny u řeky

    Položka č.: 325

    Vyvolávací cena: 3.000 CZK (120 €)

    Aktuální cena: 3.000 CZK (120 €)

  • Bohumil Ullrych

    Dívka na hřišti

    Položka č.: 326

    olej, karton, 1930, 24,2 x 33,1 cm, sign. PD B. Ullrych, vzadu popsáno autorem, v rozích lehce odřená malba, antiqari.at Radhošťská

    Poslední dražitel: ID2520 Historie příhozu

  • Bohumil Ullrych

    Dívka v šátku

    Položka č.: 327

  • Bohumil Ullrych

    Obnažená žena

    Položka č.: 328

    Vyvolávací cena: 3.600 CZK (144 €)

    olej, papír, 50,4 x 40,2 cm, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 3.600 CZK (144 €)

  • Bohumil Ullrych

    Stojící akt

    Položka č.: 329

  • Bohumil Ullrych

    Sedící dívka

    Položka č.: 330

    akvarel, papír, 60,5 x 48,5 cm, papír při okrajích zažloutlý a zvlněný, antiqari.at Radhošťská

  • Bohumil Ullrych

    Stojící dívka

    Položka č.: 331

    Vyvolávací cena: 2.600 CZK (104 €)

    tužka, olej, papír, 1945, 41,5 x 30 cm, sign. LD B. Ullrych 1943, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 2.600 CZK (104 €)

  • Bohumil Ullrych

    Ležící dívka

    Položka č.: 332

    Vyvolávací cena: 2.800 CZK (112 €)

    Aktuální cena: 2.800 CZK (112 €)

  • Salvador Dalí

    (1904-1989)

    Les Caprices de Goya de Dalí, Antecendentes de los tripodes fotograficos

    Položka č.: 333

    Vyvolávací cena: 14.000 CZK (560 €)

    plošný tisk, suchá jehla, lept na heliogravuře, 1977, 17,2 x 12,3 cm, sign. PD Dalí, č. 95/200, tištěno na papír BFK Rives France, studium na malířské akademii v Madridu u prof. Morena y Carbonero

    Aktuální cena: 14.000 CZK (560 €)