• Karel Koubek

    (1896-1940)

    Brněnský dóm Petrov

    Položka č.: 53

    Vyvolávací cena: 400 CZK (16 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 02. 04. 2019 17:16

    dřevoryt, 1928, 24 x 17,5 cm, sign. PD K. Koubek, rám, lehce zažloutlý papír, na rámu oděrky, antiqari.at Radhošťská, malířství se učil u Fr. Soukupa ve Dvoře Králové nad Labem a u prof. K. Keményiho v Plzni

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

    Poslední dražitel: ID1257 Historie příhozu

  • Karel Štika

    (1898-1975)

    Vodník (Z knih Jožky Bati)

    Položka č.: 48

    Vyvolávací cena: 150 CZK (6 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 02. 04. 2019 17:06

    dřevoryt, 1942, 8,3 x 6,3 cm, lehce zažloutlý papír, antiqari.at Radhošťská, žák prof. M. Švabinského na AVU v Praze, studium profesury kreslení, modelování a geometrie na FF UK, člen a předseda SČUG Hollar, člen UB

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

    Poslední dražitel: ID4215 Historie příhozu

  • Karel Vik

    (1883-1964)

    Kostel v Markušovcích

    Položka č.: 43

    Vyvolávací cena: 200 CZK (8 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 02. 04. 2019 16:56

    dřevoryt, 13,5 x 13,3 cm, sign. PD Vik, antiqari.at Radhošťská, studium na odborné tkalcovské škole v Lomnici nad Popelkou, žák prof. R. Ottenfelda na Akademii v Praze, zakládající člen SČUG Hollar, člen Salonu d'Autumne v Paříži, SVU Mánes, řádný člen České akademie věd a umění

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

    Poslední dražitel: ID5088 Historie příhozu

  • Cyril Bouda

    Postava muže

    Položka č.: 35

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 02. 04. 2019 16:40

    dřevoryt, 1921, 9,8 x 6,4 cm, lehce zažloutlý papír, antiqari.at Radhošťská, žák V. Kysely a M. Švabinského, člen SČUG Hollar a Umělecké besedy

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • František Kobliha

    (1877-1962)

    Dante

    Položka č.: 34

    DRAŽBA UKONČENA: 02. 04. 2019 16:38

    dřevoryt, 12,5 x 8,8 cm, lehce zažloutlý, při okrajích poškozený papír, antiqari.at Radhošťská, studium na VŠUP v Praze a u F. Ženíška na AVU v Praze, člen sdružení Sursum a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

    Poslední dražitel: ID6688 Historie příhozu

  • František Bílek

    (1872-1941)

    Neboť v tebe doufám (Z knih B. V. Lohažský)

    Položka č.: 32

    DRAŽBA UKONČENA: 02. 04. 2019 16:34

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

    Poslední dražitel: ID2666 Historie příhozu

  • Karel Vik

    (1883-1964)

    Kostel v Diviskách a Pohled z Valdické brány

    Položka č.: 25

    DRAŽBA UKONČENA: 02. 04. 2019 16:20

    2x dřevoryt, 13,5 x 17 a 14 x 10,2 cm, oba sign. PD Vik, lehce zažloutlý papír, antiqari.at Radhošťská, studium na odborné tkalcovské škole v Lomnici nad Popelkou, žák prof. R. Ottenfelda na Akademii v Praze, zakládající člen SČUG Hollar, člen Salonu d'Autumne v Paříži, SVU Mánes, řádný člen České a…

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

    Poslední dražitel: ID92 Historie příhozu

  • Karel Kramule

    Listy

    Položka č.: 22

    Vyvolávací cena: 800 CZK (32 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 02. 04. 2019 16:14

    dřevoryt, 59 x 42 cm, sign. PD Karel Kramule, rám

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

    Poslední dražitel: ID291 Historie příhozu

  • Karel Štěch

    (1908-1982)

    Byrokrat

    Položka č.: 18

    Vyvolávací cena: 600 CZK (24 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 02. 04. 2019 16:06

    dřevoryt, 1957, 22,5 x 32 cm, sign. PD K. Štěch, Vydáno jako Premie Klubu přátel Alšovy jihočeské galerie 1957, papír nahoře pokrčen, antiqari.at Radhošťská, studium grafiky u prof. Z. Kratochvíla na UMPRUM v Praze, žák prof. F. T. Šimona na AVU, člen SČUG Hollar, Sdružení jihočeských výtvarníků

    Aktuální cena: 2.000 CZK (80 €)

  • Vladimír Komárek

    Husy

    Položka č.: 70

    Vyvolávací cena: 1.200 CZK (48 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 02. 04. 2019 15:28

    Aktuální cena: 1.200 CZK (48 €)

    Poslední dražitel: ID5431 Historie příhozu

  • Vladimír Komárek

    Rozhovor

    Položka č.: 68

    Vyvolávací cena: 2.500 CZK (100 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 02. 04. 2019 15:24

    Aktuální cena: 2.500 CZK (100 €)

    Poslední dražitel: ID3831 Historie příhozu

  • František Kobliha

    (1877-1962)

    Tristan (list č. 5)

    Položka č.: 64

    DRAŽBA UKONČENA: 02. 04. 2019 15:23

    Poslední dražitel: ID6880 Historie příhozu

  • František Kobliha

    (1877-1962)

    Tristan (list č. 2)

    Položka č.: 63

    DRAŽBA UKONČENA: 02. 04. 2019 15:21

    Aktuální cena: 2.700 CZK (108 €)

  • František Kobliha

    (1877-1962)

    Tristan (list č. 3)

    Položka č.: 62

    DRAŽBA UKONČENA: 02. 04. 2019 15:16

  • Miloslav Moucha

    Položka č.: 60

    DRAŽBA UKONČENA: 02. 04. 2019 15:14

    dřevoryt, 18 x 11 cm, antiqari.at Radhošťská, soukromé studium, zúčastňuje se výstav Umělecké besedy

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

    Poslední dražitel: ID6857 Historie příhozu

  • Anna Macková

    (1887-1969)

    U Všech Svatých

    Položka č.: 56

    DRAŽBA UKONČENA: 02. 04. 2019 15:12

    dřevoryt, 1917, 13,7 x 8,6 cm, sign. PD A. Macková 17, rám, na rámu drobné oděrky, antiqari.at Radhošťská, studium na VŠUP v Praze, členka SČUG Hollar, Syndikátu výtvarných umělců, Kruhu výtvarných umělkyň, Svazu čsl. výtvarných umělců a Spolku sběratelů a přátel exlibris

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

    Poslední dražitel: ID3093 Historie příhozu

  • Zdeněk Mézl

    Čarodějky

    Položka č.: 4

    DRAŽBA UKONČENA: 02. 04. 2019 15:08

    Poslední dražitel: ID6130 Historie příhozu

  • Zdeněk Mézl

    Východní větry

    Položka č.: 2

    Vyvolávací cena: 1.600 CZK (64 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 02. 04. 2019 15:04

    Aktuální cena: 1.600 CZK (64 €)

  • Pavel Mühlbauer

    Cesta I

    Položka č.: 8

    Vyvolávací cena: 8.000 CZK (320 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 28. 03. 2019 15:00

    emulze, olej, plátno, 2017, 70 x 55 cm, sign. PD Mühlbauer, lišta, žák prof. J. Smetany

    Aktuální cena: 8.000 CZK (320 €)

  • Jan Svoboda

    Podobnost (Diptych)

    Položka č.: 7

    Vyvolávací cena: 25.000 CZK (1.000 €)

    akryl, plátno, 2019, oba 45 x 30 cm, sign. zezadu Jan Svoboda

    Aktuální cena: 25.000 CZK (1.000 €)

  • František Hodonský

    Čeření

    Položka č.: 6

    Vyvolávací cena: 18.000 CZK (720 €)

    olej, sololit, 2017, 70,7 x 50,3 cm, sign. DU Hodonský, žák prof. V. Hrocha na SUPŠ v Uherském Hradišti a F. Jiroudka na AVU v Praze, člen Umělecké besedy a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 18.000 CZK (720 €)

    Poslední dražitel: ID6652 Historie příhozu

  • Radek Andrle

    (1976)

    Počátek

    Položka č.: 5

    Vyvolávací cena: 48.000 CZK (1.920 €)

    cín, 2013, v. 106 cm, sign. na plintu Radek Andrle, 2013, cín, odlitek č.3/6

    Aktuální cena: 48.000 CZK (1.920 €)

    Poslední dražitel: ID5884 Historie příhozu

  • Pavel Holeka

    Hra v ptačím světě

    Položka č.: 4

    Vyvolávací cena: 5.500 CZK (220 €)

    koláž, papír, 2018, 60 x 42 cm, sign. PD Holeka 18, rám

    Aktuální cena: 5.500 CZK (220 €)

  • Renáta Kocmanová

    (1979)

    Terra IV

    Položka č.: 3

    Vyvolávací cena: 40.000 CZK (1.600 €)

    stucco - lustro, 2017, 41,5 x 44,5 x 15 cm, sign. na boku RENÁTA KOCMANOVÁ 2017

    Aktuální cena: 40.000 CZK (1.600 €)

  • Jaroslav Fišer

    Veteše

    Položka č.: 2

    Vyvolávací cena: 5.000 CZK (200 €)

    fotografie, plátno, 2018, 60 x 51 cm, sign. PD Fišer 18

    Aktuální cena: 5.000 CZK (200 €)

  • Eva Brodská

    (1937)

    Moře

    Položka č.: 1

    Vyvolávací cena: 3.000 CZK (120 €)

    akvarel, ručně dělaný papír, 2019, 29 x 41,5 cm, sign. PD E. B. 2019

    Aktuální cena: 3.000 CZK (120 €)

    Poslední dražitel: ID6431 Historie příhozu

  • Mariana Alasseur

    Říp

    Položka č.: 28

    akryl, plátno, 2015, 50 x 50 cm, sign. vzadu M. Allaseur

  • René Roubíček

    (1922)

    Stéla

    Položka č.: 27

    Vyvolávací cena: 60.000 CZK (2.400 €)

    lité broušené sklo, hutní křišťál, 90. léta 20. století, v. 35 cm, značeno R., umělecký sklář, vedoucí výtvarník Borského skla, spolupracoval s mnoha sklárnami např. Crystalex, Moser, Lasvit, Preciosa, jeho práce se prezentovala například na výstavách EXPO 1958 v Bruselu a EXPO 1967 v Montrealu

    Aktuální cena: 60.000 CZK (2.400 €)

  • Miloš Šejn

    Tvářnost vody III

    Položka č.: 26

    Vyvolávací cena: 2.600 CZK (104 €)

    digitální tisk na pauzovacím papíře, 2015, 190 x 40 cm

    Aktuální cena: 2.600 CZK (104 €)

    Poslední dražitel: ID6944 Historie příhozu

  • Miloš Šejn

    Tvářnost vody II

    Položka č.: 25