Portréty

  • W. Holl

    Beethoven

    Položka č.: 162

    Vyvolávací cena: 100 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 26. 02. 2020 12:04

    mědirytina, 12,9 x 10 cm, značeno DU Engraved by W. Holl after a Painting by Kloeber, zašlý papír, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • J. Posselwhite

    Frederick C. von Schiller

    Položka č.: 163

    Plánované ukončení: 26. 02. 2020 12:06

    mědirytina, 13,5 x 10,5 cm, značeno PD Posselwhite sct.; LD C. von Kugelgen pinxt., zašlý papír, na levém okrajipapír zažloutlý, na pravém okraji papíru menší šmouha, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • William Hogarth

    (1697-1764)

    Simon Lord Lovat

    Položka č.: 164

    Vyvolávací cena: 200 CZK (8 €)

    Plánované ukončení: 26. 02. 2020 12:08

    tisk, 14,3 x 9,2 cm, zachycen pár hodin před popravou za vážný zločin, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Stanislav Hlinovský

    (1924-1994)

    William Shakespeare ( Ex Libris František Smažík)

    Položka č.: 165

    Plánované ukončení: 26. 02. 2020 12:10

    litografie, 1964, 11,5 x 8 cm, sign. PD Hlinovský 64, nepatrně zažloutlý papír, antiqari.at Radhošťská, žák prof. SChenka a Hejného

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Šindelář

    Portrét Josefa Potera, parte

    Položka č.: 166

    Plánované ukončení: 26. 02. 2020 12:12

    tisk, 2004, 20 x 13 cm, sign. PD Šindelář, č. 12/180, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

    Rembrandt Harmensz van Rijin

    Položka č.: 167

    Vyvolávací cena: 150 CZK (6 €)

    Plánované ukončení: 26. 02. 2020 12:14

    litografie, 8 x 8 cm, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

  • Anthonius Van Dyck

    (1599-1641)

    Anthonius van Dyck

    Položka č.: 169

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (40 €)

    Plánované ukončení: 26. 02. 2020 12:16

    mědirytina, 24,8 x 15,3 cm, LD značeno Ant. van Dyck pinxit, Vorfterman Sculp, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 1.000 CZK (40 €)

  • Anthonius Van Dyck

    (1599-1641)

    Princ Franciscvs. Thomas. A. Sabavdia.

    Položka č.: 170

    Plánované ukončení: 26. 02. 2020 12:18

    mědirytna, 23,5 x 18,3 cm, značeno DU Ant. van Dyck pinxit, LD Paul Pontius Sculp., antiqari.at Radhošťská

  • Anthonius Van Dyck

    (1599-1641)

    Justus Sustermans

    Položka č.: 171

    Plánované ukončení: 26. 02. 2020 12:20

    lept, 24,8 x 16,3 cm, značeno LD Ant. van Dyck fecit aqua forti, antiqari.at Radhošťská

  • Arnold Böcklin

    (1827-1921)

    Autoportrét s podpisem

    Položka č.: 172

    Vyvolávací cena: 4.500 CZK (180 €)

    Plánované ukončení: 26. 02. 2020 12:22

    heliogravura, inkoust, 1897, 25,4 x 20,2 cm, sign. LD A. Böcklin 1. II. 1897, světlotisková varianta Böcklinova malířského autoportrétu s vlastnoručním autorovým podpisem z roku 1897, LD popsáno: Böcklin věnoval s vlastním podpisem Švabinskému, který mně portrét daroval, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 4.500 CZK (180 €)