Akt a erotika

  • Cyril Bouda

    Akt ve Vrbovské zahradě

    Položka č.: 126

    Vyvolávací cena: 200 CZK (8 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 28. 10. 2019 18:46

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

    Poslední dražitel: ID7**0 Historie příhozu

  • Andrej Bělocvětov

    (1923-1997)

    Akty (Oboustranná kresba)

    Položka č.: 122

    Vyvolávací cena: 800 CZK (32 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 28. 10. 2019 18:42

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

  • Andrej Bělocvětov

    (1923-1997)

    Akty (Oboustranná kresba)

    Položka č.: 121

    DRAŽBA UKONČENA: 28. 10. 2019 18:41

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

  • Mario Stretti

    (1910-1960)

    Umývání

    Položka č.: 119

    DRAŽBA UKONČENA: 28. 10. 2019 18:39

    suchá jehla, 1942, 16,7 x 12,4 cm, PD monogr. MS, rám, I. stav I. tisk, na rámu drobné oděrky, antiqari.at Radhošťská, žák prof. V. Nechleby a T. F. Šimona na AVU v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

    Poslední dražitel: ID1**4 Historie příhozu

  • Karel Špillar

    (1871-1939)

    Na louce

    Položka č.: 102

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (40 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 28. 10. 2019 18:28

    litografie, 26,5 x 36,5 cm, lehce zažloutlý, při okrajích poškozený papír, antiqari.at Radhošťská, žák prof. F. Ženíška na VŠUP v Praze, člen SVU Mánes

    Aktuální cena: 1.000 CZK (40 €)

  • Petr Dillinger

    (1899-1954)

    Na pláži

    Položka č.: 86

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 28. 10. 2019 18:18

    linoryt, 25,5 x 42 cm, sign. PD Petr Dillinger, lehce zažloutlý, při okrajích pokrčený papír, antiqari.at Radhošťská, žák prof. F. Kysely na Uměleckoprůmyslové škole v Praze, prof. M. Pirnera a Maxe Švabinského na AVU tamtéž, člen SČUG Hollar, SVU v Brně

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Petr Dillinger

    (1899-1954)

    Ležící akt

    Položka č.: 85

    DRAŽBA UKONČENA: 28. 10. 2019 18:17

    linoryt, 23 x 48 cm, sign. PD Petr Dillinger, lehce zažloutlý, při okrajích pokrčený papír, antiqari.at Radhošťská, žák prof. F. Kysely na Uměleckoprůmyslové škole v Praze, prof. M. Pirnera a Maxe Švabinského na AVU tamtéž, člen SČUG Hollar, SVU v Brně

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Cyril Chramosta

    (1908-1992)

    Rybář

    Položka č.: 79

    DRAŽBA UKONČENA: 28. 10. 2019 18:12

    litografie, 18,5 x 11,5 cm, sign. DU Cyril Cgramosta, lehce zažloutlý papír, antiqari.at Radhošťská, žák prof. O. Blažíčka na VŠUP v Praze

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Berto Monetti

    Ženský akt

    Položka č.: 67

    DRAŽBA UKONČENA: 28. 10. 2019 18:00

    tuš, kvaš, akvarel, papír, 1975, 36,8 x 24,8 cm, sign. PD Monetti 75

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Berto Monetti

    Ženský akt s šátkem

    Položka č.: 65

    DRAŽBA UKONČENA: 28. 10. 2019 17:58

    lavírovaná kresba tuší, 1980, 33,9 x 24,8 cm, sign. LD Monetti 80

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

    Poslední dražitel: ID2**8 Historie příhozu

  • Tomáš Hřivnáč

    Dlouhý den

    Položka č.: 60

    Vyvolávací cena: 2.400 CZK (96 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 28. 10. 2019 17:54

    suchá jehla, 2011, 20 x 14,7 cm, sign. PD Tomáš Hřivnáč 2011, rám, č. 29/33 II., antiqari.at Radhošťská, studium na SUPŠ v Praze

    Aktuální cena: 2.600 CZK (104 €)

  • Tomáš Hřivnáč

    Posun

    Položka č.: 59

    DRAŽBA UKONČENA: 28. 10. 2019 17:53

    suchá jehla, 2011, 20,5 x 14,5 cm, sign. PD Tomáš Hřivnáč 2011, rám, č. 1/32 II., antiqari.at Radhošťská, studium na SUPŠ v Praze

    Aktuální cena: 2.400 CZK (96 €)

  • Jaroslav Cheben

    Ženské těla (Ex Libris E. S.)

    Položka č.: 52

    Vyvolávací cena: 100 CZK (4 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 28. 10. 2019 17:46

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Jan Konůpek

    Zahradník (Z knohovny Bedřicha Beneše Buchlovana)

    Položka č.: 48

    Vyvolávací cena: 400 CZK (16 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 28. 10. 2019 17:43

    litografie, 12,7 x 10,2 cm, antiqari.at Radhošťská, žák prof. Kouly a Schultze na ČVUT v Praze, poté V. Bukovace, M. Pirnera a A. de Pian na AVU v Praze, člen SČUG Hollar a SVU Mánes, spoluzakladatel spolků Sursum a Artěl

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • František Burant

    (1924-2001)

    Ženský akt

    Položka č.: 46

    Vyvolávací cena: 1.200 CZK (48 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 28. 10. 2019 17:42

    litografie, 1950, 32,5 x 17,5 cm, sign. PD 1950, č. 13/160A, antiqari.at Radhošťská, studium na Státní grafické škole, žák prof. Kaplického na VŠUP v Praze, člen skupiny UB 12, spolku Hollar, SVU Mánes

    Aktuální cena: 1.200 CZK (48 €)

  • Oldřich Jelínek

    Marguite de Cognac

    Položka č.: 40

    DRAŽBA UKONČENA: 28. 10. 2019 17:39

    litografie, 29,5 x 23,5 cm, sign. DU O. Jelínek, č. 69/75, antiqari.at Radhošťská

  • Milan Erazim

    Rádio - žena

    Položka č.: 35

    Vyvolávací cena: 350 CZK (14 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 28. 10. 2019 17:34

    litografie, 18,5 x 13,5 cm, sign. PD Milan Erazim, E/A, antiqari.at Radhošťská, žák prof. Z. Sklenáře a J. Mikuly na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 350 CZK (14 €)

  • Petr Ptáček

    Na poušti

    Položka č.: 11

    DRAŽBA UKONČENA: 28. 10. 2019 17:23

    litografie, 2011, 15,5 x 23,7 cm, sign. PD Petr Ptáček, č. 15/100, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

  • Petr Ptáček

    Akt na pobřeží

    Položka č.: 10

    DRAŽBA UKONČENA: 28. 10. 2019 17:22

    litografie, 2009, 19,5 x 13,5 cm, sign. PD Petr Ptáček, č. 33/100, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Petr Ptáček

    Akt na pobřeží

    Položka č.: 9

    Vyvolávací cena: 250 CZK (10 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 28. 10. 2019 17:21

    litografie, 2010, 8 x 9 cm, sign. PD Petr Ptáček, č. 7/100, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 250 CZK (10 €)

  • Petr Ptáček

    Akt s balónem

    Položka č.: 8

    DRAŽBA UKONČENA: 28. 10. 2019 17:20

    litografie, 2009, 9,2 x 7,5 cm, sign. PD Petr Ptáček, č. 44/100, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 450 CZK (18 €)

  • Arno Naumann

    (1887-1959)

    Akt na louce

    Položka č.: 4

    DRAŽBA UKONČENA: 28. 10. 2019 17:16

    litografie, 19 x 13 cm, sign. PD A. Naumann, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Pravoslav Kotík

    (1889-1970)

    Ohlížející se akt

    Položka č.: 135

    Vyvolávací cena: 2.000 CZK (80 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 28. 10. 2019 17:06

    lept, 1940, 14,7 x 15,2 cm, sign. PD P. Kotík, antiqari.at Radhošťská, žák prof. E. Dítěte, K. V. Maška a J. Schikanedera na UMPRUM v Praze, člen SVU Mánes, Umělecké besedy a Sociální skupiny Ho-Ho-Ko-Ko

    Aktuální cena: 2.000 CZK (80 €)

  • Karel Svolinský

    Dívka s vavřínovým věncem

    Položka č.: 106

    DRAŽBA UKONČENA: 28. 10. 2019 16:48

    lept, 18,3 x 11,5 cm, sign. PD K. Svolinský, č. 108/200, antiqari.at Radhošťská, žák prof. Š. Zálešáka, B. Kafky a F. Kysely na UMPRUM v Praze, člen a čestný člen SČUG Hollar, člen SVU Mánes

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

  • Karel Benetka

    Ve skleníku

    Položka č.: 90

    Vyvolávací cena: 18.800 CZK (752 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 28. 10. 2019 16:32

    olej, plátno, 2015, 45 x 60 cm, sign. PD Benetka 2015, rám, vzadu nalepen autorský štítek s popisem, antiqari.at Radhošťská, Karel Benetka vystudoval VPŠE a od roku 1959 projektoval elektrárny a rozvodny v Elektromontážních závodech. Po roce 1968 byl z politických důvodů nucen opustit své původní po…

    Aktuální cena: 18.800 CZK (752 €)

    Poslední dražitel: ID5**3 Historie příhozu

  • Josef Hvozdenský

    (1932-2009)

    Položka č.: 50

    Vyvolávací cena: 2.500 CZK (100 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 28. 10. 2019 16:26

    olej, plátno, 70 x 25,3 cm, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 2.500 CZK (100 €)

  • František Burant

    (1924-2001)

    Položka č.: 47

    DRAŽBA UKONČENA: 28. 10. 2019 16:24

    lept, 1980, 18,2 x 11,5 cm, sign. PD F. Brunant 1980, papírová pasparta, č. 88/100, antiqari.at Radhošťská, studium na Státní grafické škole, žák prof. Kaplického na VŠUP v Praze, člen skupiny UB 12, spolku Hollar, SVU Mánes

  • Vítězslav Odstrčil

    Nahá dívka

    Položka č.: 42

    Vyvolávací cena: 5.000 CZK (200 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 28. 10. 2019 16:20

    plastika, dřevo, 116,5 x 18,5 cm, PD na podstavci vyryto Viki, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 7.500 CZK (300 €)

  • Vítězslav Odstrčil

    Zahalená dívka

    Položka č.: 41

    Vyvolávací cena: 5.500 CZK (220 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 28. 10. 2019 16:18

    plastika, dřevo, kůže, 140,5 x 23 cm, PD na podstavci vyryto Viki, několik drobných oděrek, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 17.000 CZK (680 €)

  • Alfons Mucha

    (1860-1939)

    Studie ženské hlavy (Documents decoratives č.20)

    Položka č.: 32

    Vyvolávací cena: 6.000 CZK (240 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 28. 10. 2019 16:16

    Aktuální cena: 6.000 CZK (240 €)