Akt a erotika

  • Emil Kotrba

    (1912-1983)

    Heliův vůz

    Položka č.: 279

    Vyvolávací cena: 800 CZK (32 €)

    Plánované ukončení: 31. 03. 2020 11:02

    litografie, 1941, 30 x 39,5 cm, sign. PD Emil Kotrba 1941, rám, lehce zažloutlý papír, na papíře drobné skvrny, na rámu drobné oděrky, antiqari.at Radhošťská, žák prof. P. Dillingera a T. F. Šimona na AVU v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

    Poslední dražitel: ID1**4 Historie příhozu

  • Bohumil Ullrych

    Dívka v šátku

    Položka č.: 283

    Vyvolávací cena: 2.000 CZK (80 €)

    Plánované ukončení: 31. 03. 2020 11:04

    Aktuální cena: 2.000 CZK (80 €)

  • Bohumil Ullrych

    Obnažená žena

    Položka č.: 284

    Vyvolávací cena: 3.500 CZK (140 €)

    Plánované ukončení: 31. 03. 2020 11:06

    olej, papír, 50,4 x 40,2 cm, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 3.500 CZK (140 €)

  • Bohumil Ullrych

    Ležící dívka

    Položka č.: 285

    Vyvolávací cena: 2.500 CZK (100 €)

    Plánované ukončení: 31. 03. 2020 11:08

    Aktuální cena: 2.500 CZK (100 €)

  • Josef Matějka

    (1881-1953)

    Akty

    Položka č.: 290

    Vyvolávací cena: 4.800 CZK (192 €)

    Plánované ukončení: 31. 03. 2020 11:10

    Aktuální cena: 4.800 CZK (192 €)

  • Josef Matějka

    (1881-1953)

    Dívky s holubicí

    Položka č.: 291

    Vyvolávací cena: 6.000 CZK (240 €)

    Plánované ukončení: 31. 03. 2020 11:12

    Aktuální cena: 6.000 CZK (240 €)

  • Josef Matějka

    (1881-1953)

    Akt na louce

    Položka č.: 292

    Plánované ukončení: 31. 03. 2020 11:14

  • Karel Benetka

    Zátiší se třemi džbány

    Položka č.: 293

    Vyvolávací cena: 18.800 CZK (752 €)

    Plánované ukončení: 31. 03. 2020 11:16

    olej, sololit, 2015, 70 x 50 cm, sign. LD Benetka 2015, rám, vzadu nalepen autorský štítek, antiqari.at Radhošťská, Karel Benetka vystudoval VPŠE a od roku 1959 projektoval elektrárny a rozvodny v Elektromontážních závodech. Po roce 1968 byl z politických důvodů nucen opustit své původní povolání. O…

    Aktuální cena: 18.800 CZK (752 €)

  • Karel Benetka

    Studie z džungle

    Položka č.: 294

    Plánované ukončení: 31. 03. 2020 11:18

    olej, sololit, 2014, 70 x 50 cm, sign. DU Benetka 2014, rám, vzadu nalepen autorský štítek, antiqari.at Radhošťská, Karel Benetka vystudoval VPŠE a od roku 1959 projektoval elektrárny a rozvodny v Elektromontážních závodech. Po roce 1968 byl z politických důvodů nucen opustit své původní povolání. O…

  • František Burant

    (1924-2001)

    Ženy v prostoru

    Položka č.: 295

    Vyvolávací cena: 2.800 CZK (112 €)

    Plánované ukončení: 31. 03. 2020 11:20

    suchá jehla, 1983, 54,2 x 46,3 cm, sign. PD F.Burant 1983, č. 10/20, antiqari.at Radhošťská, studium na Státní grafické škole, žák prof. Kaplického na VŠUP v Praze, člen skupiny UB 12, spolku Hollar, SVU Mánes

    Aktuální cena: 2.800 CZK (112 €)

  • Čeněk Pražák

    (1914-1996)

    Sexus

    Položka č.: 296

    Vyvolávací cena: 2.600 CZK (104 €)

    Plánované ukončení: 31. 03. 2020 11:22

    Aktuální cena: 2.600 CZK (104 €)

  • Čeněk Pražák

    (1914-1996)

    Orfeus

    Položka č.: 297

    Plánované ukončení: 31. 03. 2020 11:24

    dřevoryt, ruční papír, 1958, 35,3 x 43,5 cm, sign. PD Čeněk Pražák 58, č. 3/15, antiqari.at Radhošťská, žák prof. L. Bradáče a F. Tichého, člen skupiny Máj a skupiny März v Linci

  • Karel Skála

    (1908-2001)

    U vody

    Položka č.: 298

    Plánované ukončení: 31. 03. 2020 11:26

  • Charles Holroyd

    (1861-1917)

    Ženy v zahradě

    Položka č.: 309

    Plánované ukončení: 31. 03. 2020 11:28

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

  • Alena Antonová

    Akt s květinou

    Položka č.: 138

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    Plánované ukončení: 31. 03. 2020 11:30

    suchá jehla, 2009, 10,8 x 14,3 cm, sign. PD A. Antonová, č. 89/100, antiqari.at Radhošťská, žákyně prof. Filly a A. Strnadela na VŠUP v Praze, členka SČUG Hollar a Sdružení pražských malířů

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Alena Antonová

    Akt s hruškami

    Položka č.: 139

    Plánované ukončení: 31. 03. 2020 11:32

    suchá jehla, 2009, 12 x 16,7 cm, sign. PD A. Antonová, č. 57/100, antiqari.at Radhošťská, žákyně prof. Filly a A. Strnadela na VŠUP v Praze, členka SČUG Hollar a Sdružení pražských malířů

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Tomáš Hřivnáč

    Akt zezadu

    Položka č.: 140

    Vyvolávací cena: 450 CZK (18 €)

    Plánované ukončení: 31. 03. 2020 11:34

    suchá jehla, 2009, 11,7 x 8,8 cm, sign. DU Tomáš Hřivnáč, antiqari.at Radhošťská, studium na SUPŠ v Praze

    Aktuální cena: 550 CZK (22 €)

  • Tomáš Hřivnáč

    Tanec

    Položka č.: 141

    Plánované ukončení: 31. 03. 2020 11:36

    Aktuální cena: 650 CZK (26 €)

  • Alena Antonová

    Portrét ženy

    Položka č.: 145

    Plánované ukončení: 31. 03. 2020 11:38

    suchá jehla, 16 x 10,5 cm, sign. PD A. Antonová, č. 24/30, antiqari.at Radhošťská, žákyně prof. Filly a A. Strnadela na VŠUP v Praze, členka SČUG Hollar a Sdružení pražských malířů

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Bohumil Ullrych

    Koupající se

    Položka č.: 147

    Plánované ukončení: 31. 03. 2020 11:40

    olej, papír, 1945, 29,8 x 22 cm, sign. PD B. Ullrych 45, antiqari.at Radhošťská

  • Karel Benetka

    Praha je zlatá loď

    Položka č.: 152

    Vyvolávací cena: 1.750 CZK (70 €)

    Plánované ukončení: 31. 03. 2020 11:42

    Aktuální cena: 1.750 CZK (70 €)

  • Karel Benetka

    Neočekávaná překvapení

    Položka č.: 153

    Plánované ukončení: 31. 03. 2020 11:44

  • Émile Bernard

    (1868-1941)

    Dívčí akt

    Položka č.: 158

    Vyvolávací cena: 1.200 CZK (48 €)

    Plánované ukončení: 31. 03. 2020 11:46

    Aktuální cena: 1.200 CZK (48 €)

  • Jan C. Vondrouš

    (1884-1970)

    Ex libris Rosťa Dostál

    Položka č.: 203

    Vyvolávací cena: 150 CZK (6 €)

    Plánované ukončení: 31. 03. 2020 11:48

    lept, 1943, 9,3 x 4,8 cm, značeno v desce Vondrouš, antiqari.at Radhošťská, žák prof. F. Jonese, E. M. Warda a G. W. Maynarda v USA

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

  • Josef Váchal

    (1884-1969)

    Ex libris Jaromír Malý

    Položka č.: 221

    Vyvolávací cena: 600 CZK (24 €)

    Plánované ukončení: 31. 03. 2020 11:50

    dřevoryt, 10,3 x 8,8 cm, LD značeno ve štočku J.V., lehce zažloutlý papír, antiqari.at Radhošťská, žák A. Kalvody a R. Béma, zakládající člen skupiny Sursum a spoluzakladatel revue Veraikon

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

  • Karel Špillar

    (1871-1939)

    Letní odpoledne

    Položka č.: 222

    Vyvolávací cena: 900 CZK (36 €)

    Plánované ukončení: 31. 03. 2020 11:52

    litografie, 20,5 x 32 cm, zažloutlý, při okrajích lehce zašpiněný papír, antiqari.at Radhošťská, žák prof. F. Ženíška na VŠUP v Praze, člen SVU Mánes

    Aktuální cena: 900 CZK (36 €)

  • Přemysl Rolčík

    (1922-1989)

    Jarní housle

    Položka č.: 227

    Plánované ukončení: 31. 03. 2020 11:54

    lept, 17,2 x 8,7 cm, sign. DU Rolčík, č. 0/5, antiqari.at Radhošťská, studium na Škole umění ve Zlíně, žák prof. J. Baucha a A. Pelce na VŠUP v Praze

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Bohumil Ullrych

    Koupání

    Položka č.: 228

    Plánované ukončení: 31. 03. 2020 11:56

    olej, plátno, papír, 14,3 x 10,8 cm, sign. PD, LD B. Ullrych , nalepeno na papíře, vzadu na papíře popsáno, antiqari.at Radhošťská

  • Bohumil Ullrych

    Položka č.: 229

    Plánované ukončení: 31. 03. 2020 11:58

  • Bohumil Ullrych

    Ženské figury (konvolut 8 kreseb)

    Položka č.: 234

    Vyvolávací cena: 500 CZK (20 €)

    Plánované ukončení: 31. 03. 2020 12:00

    akvarel, tuš, papír, 35,5 x 46 cm, nalepeno na kartonu, papír zašlý, některé kresby lehce pokrčeny, některé mají poškozené okraje, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)