Akt a erotika

  • Břetislav Jüngling

    (1921-1980)

    Milostný dopis B Junglinga s návrhy ex libris

    Položka č.: 250

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    Plánované ukončení: 31. 03. 2020 12:10

    tuš, papír, 18 x 12 cm, antiqari.at Radhošťská, žák prof. A. Fišárka a Z. Kratochvíla na VŠUP v Praze

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Van der Werf

    Magdaléna

    Položka č.: 253

    Vyvolávací cena: 200 CZK (8 €)

    Plánované ukončení: 31. 03. 2020 12:12

    mědirytina, 16,5 x 11,1 cm, značeno PD Stein sc.; LD Van der Werf pinxt., papírová pasparta, papír na okrajích mírně zažloutlý, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

    Poslední dražitel: ID3**4 Historie příhozu

  • Albert Henry Payne

    (1812-1902)

    Pastýř a pastýřka

    Položka č.: 254

    Vyvolávací cena: 250 CZK (10 €)

    Plánované ukončení: 31. 03. 2020 12:14

    mědirytina, 16,4 x 13,4 cm, značeno PD A. H. Payne; LD C. Netscher pinxt., papírová pasparta, papír nepatrně zažloutlý, okraje papíru zažloutlé, na rozích papíru šmouhy, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 250 CZK (10 €)

  • Otto Neudert

    (1906-1975)

    Akt zezadu

    Položka č.: 258

    Vyvolávací cena: 500 CZK (20 €)

    Plánované ukončení: 31. 03. 2020 12:16

    lept, 1927, 15,5 x 19 cm, sign. PD O. Neudert, rám, na papíře drobné skvrnky, rám poškozen, antiqari.at Radhošťská, žák porf. A. Brömseho a F. Thieleho na AVU v Praze

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Přemysl Rolčík

    (1922-1989)

    Akt s korály a Akt na židli

    Položka č.: 259

    Plánované ukončení: 31. 03. 2020 12:18

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • René Klapač

    (1905-1980)

    Koupající se

    Položka č.: 260

    Vyvolávací cena: 750 CZK (30 €)

    Plánované ukončení: 31. 03. 2020 12:20

    litografie, 28,5 x 19,5 cm, sign. PD, rám, zažloutlý, při okrajích poškozený papír, na rámu oděrky, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 750 CZK (30 €)

  • Karel Špillar

    (1871-1939)

    Ženský půlakt

    Položka č.: 268

    Vyvolávací cena: 600 CZK (24 €)

    Plánované ukončení: 31. 03. 2020 12:22

    litografie, 1921, 32,5 x 27 cm, LD značeno na kameni K. Š. 1921, LD razítko: Z pozůstalosti prof. K. Špillara 43/1, lehce zažloutlý, pokrčený, při okrajích poškozený papír, antiqari.at Radhošťská, žák prof. F. Ženíška na VŠUP v Praze, člen SVU Mánes

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

  • Karel Špillar

    (1871-1939)

    Koupání

    Položka č.: 269

    Vyvolávací cena: 800 CZK (32 €)

    Plánované ukončení: 31. 03. 2020 12:24

    litografie, 22,8 x 16,4 cm, sign. LD K. Špillar, lehce zažloutlý, při okrajích pokrčený papír, antiqari.at Radhošťská, žák prof. F. Ženíška na VŠUP v Praze, člen SVU Mánes

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

  • Karel Benetka

    Španělské reminiscence

    Položka č.: 270

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (60 €)

    Plánované ukončení: 31. 03. 2020 12:26

    sítotisk, 80. léta, 22,5 x 30 cm, sign. LD Benetka, č. 5/12, antiqari.at Radhošťská, Karel Benetka vystudoval VPŠE a od roku 1959 projektoval elektrárny a rozvodny v Elektromontážních závodech. Po roce 1968 byl z politických důvodů nucen opustit své původní povolání. Od té doby je už jen svobodným u…

    Aktuální cena: 1.500 CZK (60 €)

  • Karel Benetka

    Marylin

    Položka č.: 271

    Plánované ukončení: 31. 03. 2020 12:28

    sítotisk, 80. léta, 21,5 x 34 cm, sign. LD Benetka, č. 8/10, antiqari.at Radhošťská, Karel Benetka vystudoval VPŠE a od roku 1959 projektoval elektrárny a rozvodny v Elektromontážních závodech. Po roce 1968 byl z politických důvodů nucen opustit své původní povolání. Od té doby je už jen svobodným u…

    Sedíci akt

    Položka č.: 272

    Plánované ukončení: 31. 03. 2020 12:30

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

  • Ivan Komárek

    Cvičitelky

    Položka č.: 273

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (40 €)

    Plánované ukončení: 31. 03. 2020 12:32

    Aktuální cena: 1.000 CZK (40 €)

    Poslední dražitel: ID2**6 Historie příhozu

  • Josef Hodek

    (1944-2003)

    Dívka se zrcadlem

    Položka č.: 275

    Plánované ukončení: 31. 03. 2020 12:34

    pastel, litografie, papír, 1966, 13 x 15,5 cm, sign. PD JosefHodek 66, nalepeno na papíře, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Josef Matějka

    (1881-1953)

    Sedící akt

    Položka č.: 276

    Vyvolávací cena: 700 CZK (28 €)

    Plánované ukončení: 31. 03. 2020 12:36

    Aktuální cena: 700 CZK (28 €)

  • Tomáš Hřivnáč

    Zkřížené ruce

    Položka č.: 281

    Vyvolávací cena: 450 CZK (18 €)

    Plánované ukončení: 31. 03. 2020 12:38

    Aktuální cena: 450 CZK (18 €)

  • Bohumil Ullrych

    Ležící dívka

    Položka č.: 282

    Vyvolávací cena: 1.200 CZK (48 €)

    Plánované ukončení: 31. 03. 2020 12:40

    Aktuální cena: 1.200 CZK (48 €)

  • Bohumil Ullrych

    Studie

    Položka č.: 286

    Plánované ukončení: 31. 03. 2020 12:42

  • Bohumil Ullrych

    Malířka

    Položka č.: 287

    Plánované ukončení: 31. 03. 2020 12:44

  • Bohumil Ullrych

    Na břehu rybníka

    Položka č.: 288

    Plánované ukončení: 31. 03. 2020 12:46

    kombinovaná technika kvaš, tužka na papíře, 1944, 27,5 x 21 cm, sign. PD B.Ullrych 44, vzadu popsáno Boh. Ullrych 1944 Praní "U rybníka", antiqari.at Radhošťská

  • Cyril Bouda

    Ležící akt

    Položka č.: 289

    Plánované ukončení: 31. 03. 2020 12:48

    dřevoryt, 7 x 11,6 cm, PD. monogr. ve dřevě CB, papír mimo tisk mírně zašpiněn, antiqari.at Radhošťská, žák V. Kysely a M. Švabinského, člen SČUG Hollar a Umělecké besedy

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

    Poslední dražitel: ID1**4 Historie příhozu

  • Eugen Nevan

    (1914-1967)

    Femme Fatale (PF 1947)

    Položka č.: 300

    Plánované ukončení: 31. 03. 2020 12:50

    dřevoryt, 1946, 15 x 10,5 cm, značeno v tisku PD, antiqari.at Radhošťská, žák W. Nowaka, člen SVU Mánes, SČUG Hollar

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Rastislav Michal

    Sedící dívčí akt

    Položka č.: 308

    Plánované ukončení: 31. 03. 2020 12:52

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Berto Monetti

    Tančící ženské akty

    Položka č.: 169

    Vyvolávací cena: 100 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 31. 03. 2020 12:54

    lavírovaná kresba tuší, 1976, 49,8 x 64,6 cm, sign. LD Monetti 76, pokrčený, při okrajích poškozený papír

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Berto Monetti

    Sedící ženský akt

    Položka č.: 170

    Plánované ukončení: 31. 03. 2020 12:56

    lavírovaná kresba tuší, 1976, 62,4 x 46,7 cm, sign. LD Monetti 76, při okrajích lehce pokrčený papír

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Berto Monetti

    Nahé ženy

    Položka č.: 171

    Plánované ukončení: 31. 03. 2020 12:58

    tuš, tempera, papír, 1987, 70,4 x 50 cm, sign. LD Monetti 87, při okrajích lehce pokrčený papír

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Berto Monetti

    Klečící ženský akt

    Položka č.: 172

    Plánované ukončení: 31. 03. 2020 13:00

    tuš, kvaš, papír, 1987, 32,8 x 42,8 cm, sign. PD Monetti 87

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Berto Monetti

    Nahé víly

    Položka č.: 173

    Plánované ukončení: 31. 03. 2020 13:02

    kvaš, tuš, tempera, koláž, papír, 61,1 x 42,8 cm, sign. DU Monetti, při okrajích lehce pokrčený papír

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Berto Monetti

    Muž prohlížející si nahou ženu

    Položka č.: 174

    Plánované ukončení: 31. 03. 2020 13:04

    tuš, tempera, papír, 1979, 40,5 x30,8 cm, sign. LD Monetti 79, lehce zvlněný, při okrajích pokrčený papír

    Aktuální cena: 250 CZK (10 €)

  • Berto Monetti

    Ženský akt ve vaně

    Položka č.: 175

    Plánované ukončení: 31. 03. 2020 13:06

    kvaš, tuš, tužka, lak, papír, 1987, 49,8 x 35,1 cm, sign. PD Monetti 87

    Aktuální cena: 250 CZK (10 €)

  • Berto Monetti

    Sedící ženský akt a zadumaný muž

    Položka č.: 176

    Plánované ukončení: 31. 03. 2020 13:08

    tuš, akvarel, papír, 1979, 40,8 x 32,2 cm, sign. LD Monetti 79, při okrajích lehce pokrčený papír

    Aktuální cena: 250 CZK (10 €)