• Oldřich Kulhánek

    Report č. 3

    Položka č.: 60

    Vyvolávací cena: 10.000 CZK (400 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 26. 03. 2020 15:59

    lept, 1970, 39,7 x 24,6 cm, sign. PD Oldřich Kulhánek 1970, 26/45, Antikvariát Dlážděná, žák prof. K. Svolinského na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 10.000 CZK (400 €)

  • Rudolf Němec

    (1936-2015)

    Eva

    Položka č.: 42

    Vyvolávací cena: 9.000 CZK (360 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 26. 03. 2020 15:41

    akryl, frotáž, plátno, po roce 2000, 70 x 80 cm, žák prof. A. Strnadela na VŠUP v Praze, člen Křižovnické školy čistého humoru bez vtipu

    Aktuální cena: 9.000 CZK (360 €)

  • Petr Ptáček

    Oilzum can, Sinclair can

    Položka č.: 60

    Vyvolávací cena: 1.650 CZK (66 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 31. 03. 2020 11:59

    Aktuální cena: 1.650 CZK (66 €)

    Poslední dražitel: ID1**5 Historie příhozu

  • Petr Ptáček

    Skyway motor oil can, Airway motor oil can

    Položka č.: 59

    DRAŽBA UKONČENA: 31. 03. 2020 11:58

  • Ivan Kováčik

    Without aids-with love

    Položka č.: 58

    Vyvolávací cena: 2.250 CZK (90 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 31. 03. 2020 11:57

    ručně kolorovaná litografie, 1998, 39 x 27 cm, sign. PD Ivan Kováčik 1998, autorský tisk

    Aktuální cena: 2.250 CZK (90 €)

  • Ivan Kováčik

    Zverokruh velký

    Položka č.: 57

    Vyvolávací cena: 8.800 CZK (352 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 31. 03. 2020 11:56

    ručně kolorovaný lept, 2012, 50 x 39 cm, sign. PD Ivan Kováčik 2012, autorský tisk

    Aktuální cena: 8.800 CZK (352 €)

  • Ivan Kováčik

    Kurvosaurus

    Položka č.: 56

    Vyvolávací cena: 4.400 CZK (176 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 31. 03. 2020 11:55

    litografie, 2000, 59,5 x 43 cm, sign. PD Ivan Kováčik 2000, č. 6/20

    Aktuální cena: 4.400 CZK (176 €)

  • Ivan Kováčik

    Slimák cest

    Položka č.: 55

    DRAŽBA UKONČENA: 31. 03. 2020 11:54

    litografie, 1998, 15,8 x 19,5 cm, sign. PD Ivan Kováčik, 1998, autorský tisk

  • Ivan Kováčik

    Zima

    Položka č.: 54

    Vyvolávací cena: 1.900 CZK (76 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 31. 03. 2020 11:53

    litografie, 2018, 19,5 x14,8 cm, sign. PD Ivan Kováčik,2018, autorský tisk

    Aktuální cena: 1.900 CZK (76 €)

  • Ivan Kováčik

    Jeseň

    Položka č.: 53

    DRAŽBA UKONČENA: 31. 03. 2020 11:52

  • Ivan Kováčik

    Leto

    Položka č.: 52

    DRAŽBA UKONČENA: 31. 03. 2020 11:51

  • Ivan Kováčik

    Jar

    Položka č.: 51

    DRAŽBA UKONČENA: 31. 03. 2020 11:50

  • Petr Ptáček

    Tigermoth

    Položka č.: 50

    Vyvolávací cena: 1.800 CZK (72 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 31. 03. 2020 11:49

    litografie, 2006, 26 x 40 cm, sign. PD Petr Ptáček 2006, č. 63/100

    Aktuální cena: 1.800 CZK (72 €)

  • Petr Ptáček

    Položka č.: 48

    DRAŽBA UKONČENA: 31. 03. 2020 11:47

    litografie, 2017, 35 x 50 cm, sign. PD Petr Ptáček 2017, č. 53/70

  • Petr Ptáček

    ACE motor oil can, Autoplane motor oil can

    Položka č.: 47

    DRAŽBA UKONČENA: 31. 03. 2020 11:46

  • Petr Ptáček

    Nádraží

    Položka č.: 46

    DRAŽBA UKONČENA: 31. 03. 2020 11:45

    litografie, 2016, 29 x 42 cm, sign. PD Petr Ptáček 2016, č. 35/60

  • Petr Ptáček

    Comet

    Položka č.: 45

    Vyvolávací cena: 1.200 CZK (48 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 31. 03. 2020 11:44

    Aktuální cena: 1.200 CZK (48 €)

  • Ivan Kováčik

    Ex Libris Dr. Norbert Hillerbrandt

    Položka č.: 44

    Vyvolávací cena: 1.400 CZK (56 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 31. 03. 2020 11:43

    lept, 2004, 10 x 14 cm, sign. PD Ivan Kováčik 04, autorský tisk

    Aktuální cena: 1.400 CZK (56 €)

  • Ivan Kováčik

    Ex libris Michalský Dvor

    Položka č.: 43

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (60 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 31. 03. 2020 11:42

    litografie, 1999, 16,5 x 11 cm, sign. DU Ivan Kováčik 99, autorský tisk

    Aktuální cena: 1.500 CZK (60 €)

  • Ivan Kováčik

    Prsosaurus

    Položka č.: 42

    DRAŽBA UKONČENA: 31. 03. 2020 11:41

    litografie, 1999, 40 x 59 cm, sign. PD Ivan Kováčik 99, č. 19/30

  • Ivan Kováčik

    Mona Lisa

    Položka č.: 41

    Vyvolávací cena: 3.800 CZK (152 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 31. 03. 2020 11:40

    litografie, 2006, 35 x 24 cm, sign. DU Ivan Kováčik 06, č. 10/44

    Aktuální cena: 3.800 CZK (152 €)

  • Ivan Kováčik

    Houby

    Položka č.: 40

    DRAŽBA UKONČENA: 31. 03. 2020 11:39

    litografie, 1998, 44 x 31 cm, sign. PD Ivan Kováčik 98, č. 42/59

  • Petr Ptáček

    Autostrada

    Položka č.: 39

    DRAŽBA UKONČENA: 31. 03. 2020 11:38

    litografie, 26 x 40 cm, č. 80/100

  • Ivan Kováčik

    Váhy

    Položka č.: 38

    DRAŽBA UKONČENA: 31. 03. 2020 11:37

  • Petr Ptáček

    DC - 2 nad Alpami

    Položka č.: 37

    Vyvolávací cena: 12.500 CZK (500 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 31. 03. 2020 11:36

    akryl, plátno, 2012, 30 x 40 cm, sign. PD Petr Ptáček 2012

    Aktuální cena: 12.500 CZK (500 €)

  • Ivan Kováčik

    Jazvečíci

    Položka č.: 36

    Vyvolávací cena: 1.375 CZK (55 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 31. 03. 2020 11:35

    lept, 2004, 10 x 12 cm, sign. PD Ivan Kováčik ´04, II.28/40

    Aktuální cena: 1.375 CZK (55 €)

  • Ivan Kováčik

    Columbus

    Položka č.: 35

    Vyvolávací cena: 3.150 CZK (126 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 31. 03. 2020 11:34

    Aktuální cena: 3.150 CZK (126 €)

  • Petr Ptáček

    Létající cirkus

    Položka č.: 34

    Vyvolávací cena: 2.500 CZK (100 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 31. 03. 2020 11:33

    litografie, 2005, 28 x 40,5 cm, sign. PD Petr Ptáček 2005, autorský tisk

    Aktuální cena: 2.500 CZK (100 €)

  • Petr Ptáček

    Good Year

    Položka č.: 33

    DRAŽBA UKONČENA: 31. 03. 2020 11:32

  • Ivan Kováčik

    Pinocchio

    Položka č.: 32

    DRAŽBA UKONČENA: 31. 03. 2020 11:31

    lept, 2010, 12 x 9,5 cm, sign. PD Ivan Kováčik 2010, autorský tisk