• Jan Skorka Lauko

    (1966)

    Kolotoč

    Položka č.: 126

    Vyvolávací cena: 10.000 CZK (400 €)

    Plánované ukončení: 02. 04. 2020 15:00

    olej, plátno, 2017, 70 x 80 cm, sign. PD Jan Skorka Lauko 2017, napínací rám, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 10.000 CZK (400 €)

  • Jan Skorka Lauko

    (1966)

    Kafka

    Položka č.: 125

    Vyvolávací cena: 8.500 CZK (340 €)

    olej, plátno, 2017, 70 x 60 cm, sign. PD Jan Skorka Lauko 2017, rám, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 8.500 CZK (340 €)

  • Jan Skorka Lauko

    (1966)

    Slovenský Bakchus

    Položka č.: 124

    Vyvolávací cena: 14.000 CZK (560 €)

    olej, plátno, 2015, 80 x 70 cm, sign. PD Jan Skorka Lauko 2015, klínový rám, Jan Skorka Lauko se narodil roku 1966 v Levicích na jižním Slovensku, v současné době žije v malé obci u Kutné Hory. Původní profesí pedagog se dnes věnuje olejomalbě, kresbě a grafice, ilustroval několik knih. Je označován…

    Aktuální cena: 14.000 CZK (560 €)

  • Marian Palla

    Komiks

    Položka č.: 123

    Vyvolávací cena: 22.500 CZK (900 €)

    olej, nešepsovaná juta, 2007, 69 x 70 cm, sign. PD M. Palla, vystaveno v galerii Vltavín na výstavě Slovem i obrazem, 22. 4. - 20. 5. 2008

    Aktuální cena: 22.500 CZK (900 €)

  • Karel Pauzer

    Lovec žab

    Položka č.: 343

    Vyvolávací cena: 2.500 CZK (100 €)

    lept, 1980, 59,9 x 48,5 cm, sign. PD Pauzer 1980, na okrajích je papír místy ušpiněn od tiskové barvy, antiqari.at Radhošťská, žák prof. J. Kavana, člen obnovené Umělecké besedy v Praze

    Aktuální cena: 2.500 CZK (100 €)

  • Karel Laštovka

    (1938-1986)

    Z cyklu Žena, láska, mateřství

    Položka č.: 342

    Vyvolávací cena: 2.000 CZK (80 €)

    litografie, 66 x 50,5 cm, sign. PD Laštovka K., rám, 11/50, Antikvariát Dlážděná, žák prof. A. Strnadela na VŠUP v Praze

    Aktuální cena: 2.000 CZK (80 €)

  • Jiří Kolář

    (1914-2002)

    Poesie artistique

    Položka č.: 341

    Vyvolávací cena: 5.000 CZK (200 €)

    tisk, 1991, 53 x 41,5 cm, sign. PN J. Kolář 91, rám, antiqari.at Radhošťská, zakladatel Skupiny 42, člen Umělecké besedy a skupiny Křižovatka

    Aktuální cena: 5.000 CZK (200 €)

  • Jiří Kolář

    (1914-2002)

    Proláž

    Položka č.: 340

    Vyvolávací cena: 3.500 CZK (140 €)

    ofset, 1981, 16,8 x 40,7 cm, sign. PD J Kolář 81, č. 247/250, antiqari.at Radhošťská, zakladatel Skupiny 42, člen Umělecké besedy a skupiny Křižovatka

    Aktuální cena: 3.500 CZK (140 €)

  • Karel Demel

    Milenec- Apollinaire- pásmo

    Položka č.: 339

    Vyvolávací cena: 5.300 CZK (212 €)

    lept, 2012, 49,3 x 32,3 cm, sign. PD KDemel 97, č. 37/130, antiqari.at Radhošťská, žák prof. Z. Sklenáře a J. Anderleho na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 5.300 CZK (212 €)

  • Karel Demel

    Lamento

    Položka č.: 338

    Vyvolávací cena: 3.700 CZK (148 €)

    akvatinta, 2005, 29,2 x 19,3 cm, sign. PD K. Demel 05, č. 26/130, antiqari.at Radhošťská, žák prof. Z. Sklenáře a J. Anderleho na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 3.700 CZK (148 €)

  • František Burant

    (1924-2001)

    Ze života hmyzu

    Položka č.: 337

    Vyvolávací cena: 6.500 CZK (260 €)

    suchá jehla, 1991, 60 x 85 cm, sign. PD F. Burant 1991, rám, č. 26/28, na rámu oděrky, antiqari.at Radhošťská, studium na Státní grafické škole, žák prof. Kaplického na VŠUP v Praze, člen skupiny UB 12, spolku Hollar, SVU Mánes

    Aktuální cena: 6.500 CZK (260 €)

  • Eva Bednářová

    (1937)

    Torzo

    Položka č.: 336

    Vyvolávací cena: 3.000 CZK (120 €)

    mezzotinta, 1982, 64 x 50 cm, sign. PD Eva Bednářová 1982, č. 6/7, PD připsáno věnování, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 3.000 CZK (120 €)

  • Alena Antonová

    Zátiší s vínem a jablky

    Položka č.: 335

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (60 €)

    lept, 2008, 29,5 x 19,8 cm, sign. PD A. Antonová 08, č. 141/200, antiqari.at Radhošťská, žákyně prof. Filly a A. Strnadela na VŠUP v Praze, členka SČUG Hollar a Sdružení pražských malířů

    Aktuální cena: 1.500 CZK (60 €)

  • Stanislav Holý

    (1943-1998)

    Vypravěči vtipů

    Položka č.: 334

    Vyvolávací cena: 1.800 CZK (72 €)

    Aktuální cena: 1.800 CZK (72 €)

  • Zdeněk Netopil

    Bussinessman

    Položka č.: 333

    Vyvolávací cena: 500 CZK (20 €)

    litografie, 1993, 54,3 x 43,3 cm, sign. DU Zdeněk Netopil 1993, 26/87, Antikvariát Dlážděná, žák E. Weidlicha

    Aktuální cena: 700 CZK (28 €)

  • Chrudoš Valoušek

    (1961)

    Dvojice

    Položka č.: 332

    Vyvolávací cena: 200 CZK (8 €)

    dřevoryt, 2000, 44,7 x 32,3 cm, sign. PD Valoušek 2000, 23/40, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Mirek Šebík

    Björn Zuřivý

    Položka č.: 331

  • Naďa Synecká

    (1926)

    Kentaur

    Položka č.: 330

    Vyvolávací cena: 1.400 CZK (56 €)

    Aktuální cena: 1.400 CZK (56 €)

  • Vladimír Suchánek

    (1933)

    Upoutaný Prometheus

    Položka č.: 329

    Vyvolávací cena: 1.200 CZK (48 €)

    litografie, 48,2 x 38 cm, sign. DU VladSuchánek, 126/200, mírně pokrčený a při okraji mimo tisk natržený papír, Antikvariát Dlážděná, žák prof. C. Boudy, M. Salcmana, K. Lidického na PedF UK v Praze a V. Silovského na AVU, člen a předseda SČUG Hollar, člen European Academy of Sciences and Arts v Sal…

    Aktuální cena: 1.200 CZK (48 €)

    Poslední dražitel: ID2**0 Historie příhozu

  • Jiří Sodoma

    (1921-2011)

    Portrét

    Položka č.: 328

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (40 €)

    Aktuální cena: 1.000 CZK (40 €)

  • Eva Činčerová

    Akt zezadu

    Položka č.: 327

    lept, 1976, 89 x 59 cm, sign. PD Eva Činčerová 76, č. 1/1, místy lehce pokrčený, zvlněný, při okraji roztržený papír, na papíře skvrna, Antikvariát Ostrovní, žákyně prof. Tittelbacha na AVU v Praze

  • Eva Činčerová

    Marta (cyklus portréty)

    Položka č.: 326

    lept, 1976, 89 x 58,5 cm, sign. PD Činčerová 76, místy lehce pokrčený, zvlněný papír, Antikvariát Ostrovní, žákyně prof. Tittelbacha na AVU v Praze

  • Eva Činčerová

    Osamělí lidé

    Položka č.: 325

    Vyvolávací cena: 1.300 CZK (52 €)

    lept, 1973, 59,3 x 69,5 cm, sign. PD Činčerová 73, místy lehce pokrčený, zvlněný papír, na papíře skvrna, Antikvariát Ostrovní, žákyně prof. Tittelbacha na AVU v Praze

    Aktuální cena: 1.300 CZK (52 €)

  • Jan Černoš

    (1982)

    Persefona

    Položka č.: 324

    mezzotinta, 2014, 29,8 x 18,1 cm, sign. PD Černoš 2014, autorský tisk, na zadní straně značeno autorským razítkem, Antikvariát Dlážděná, studium na Pedagogické fakultě Univerzity Hradec Králové, člen SSPE a Unie výtvarných umělců

  • Hana Čápová

    Rodin

    Položka č.: 323

    lept, 1994, 47,3 x 33 cm, sign. PD H. Čápová 94, 65/200, při okrajích mimo tisk mírně pokrčený a natržený papír, Antikvariát Dlážděná, žákyně prof. Mikuly na VŠUP v Praze

  • Richard Augustin

    (1975)

    J. P. Belmondo

    Položka č.: 322

    Vyvolávací cena: 6.200 CZK (248 €)

    serigrafie, 2017, 25 x 25 cm, sign. PD Richard Augustin 2017, rám, č. 12/40

    Aktuální cena: 6.200 CZK (248 €)

  • Pavla Aubrechtová

    Portrét

    Položka č.: 321

    Vyvolávací cena: 700 CZK (28 €)

    dřevořez, 32,5 x 34,4 cm, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 700 CZK (28 €)

  • Mikoláš Axman

    Scriptorium

    Položka č.: 320

    litografie, 2013, 38,8 x 31 cm, sign. PD Mikoláš Axmann 2013, č. 6/11, antiqari.at Radhošťská

  • Eugen Weidlich

    (1916-1983)

    Položka č.: 319

    Vyvolávací cena: 800 CZK (32 €)

    serigrafie na ručním papíře, 56 x 40 cm, sign. PD Eugen Weidlich, v dolní části mírně pokrčený papír, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Bendy a A. Strnadela na VŠUP v Praze, člen tvůrčí skupiny Plakát a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

    Poslední dražitel: ID4**0 Historie příhozu

  • Eugen Weidlich

    (1916-1983)

    Otisk

    Položka č.: 318

    Vyvolávací cena: 600 CZK (24 €)

    litografie, 41,5 x 25,5 cm, sign. PD Eugen Weidlich, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Bendy a A. Strnadela na VŠUP v Praze, člen tvůrčí skupiny Plakát a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)