• Ladislav Kuklík

    Gepard

    Položka č.: 91

    Vyvolávací cena: 24.000 CZK (960 €)

    Plánované ukončení: 14. 04. 2020 11:30

    tuš, papír, 2017, 52 x 84 cm, sign. PD Kuklík 2017, žák prof. J. Trnky, Z. Sklenáře a J. Anderleho na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 24.000 CZK (960 €)

  • Ivana Lomová

    Aneta III

    Položka č.: 92

    Vyvolávací cena: 57.000 CZK (2.280 €)

    Plánované ukončení: 14. 04. 2020 11:31

    olej, plátno, 2011, 70 x 90 cm, sign. zezadu IVANA LOMOVÁ 2011, typická ukázka díla z ruky významné současné autorky, která vystudovala architekturu na ČVUT, je tedy v oboru malířství autodidaktem. Lomová se v posledních letech prosadila svými až hyperrealistickými obrazy, které povětšinou skládá z …

    Aktuální cena: 57.000 CZK (2.280 €)

  • Alena Anderlová

    Psí život

    Položka č.: 93

    Vyvolávací cena: 25.000 CZK (1.000 €)

    Plánované ukončení: 14. 04. 2020 11:32

    olej, plátno, 2017, 80 x 70 cm, sign. vzadu Anderlová, absolventka pražské AVU, žákyně prof. A. Střížka a prof. M. Rittsteina

    Aktuální cena: 25.000 CZK (1.000 €)

  • Lukáš Miffek

    (1978)

    Zakoukaný Tonda

    Položka č.: 94

    Vyvolávací cena: 36.000 CZK (1.440 €)

    Plánované ukončení: 14. 04. 2020 11:33

    olej, plátno, 2019, 85 x 65 cm, sign. zezadu Lukáš Miffek, absolvent ateliéru malby u prof. Střížka a prof. Rittsteina a člen skupiny Natvrdlí si dokázal vytvořit zcela originální svět obývaný vyzývavými ženami, hrachovými lusky, kaktusy, fast foodem a v poslední době také roboty. Miffek se svou sty…

    Aktuální cena: 36.000 CZK (1.440 €)

  • Kamila Ženatá

    Krokodýlí tanec

    Položka č.: 95

    Vyvolávací cena: 38.000 CZK (1.520 €)

    Plánované ukončení: 14. 04. 2020 11:34

    olej, plátno, 2018, 80 x 80 cm, sign. zezadu Kamila Ženatá, žákyně L. Čepeláka

    Aktuální cena: 38.000 CZK (1.520 €)

  • Jaroslav Vožniak

    (1933-2005)

    Položka č.: 96

    Vyvolávací cena: 90.000 CZK (3.600 €)

    Plánované ukončení: 14. 04. 2020 11:35

    lité laky, plátno, 1992, 181 x 120 cm, sign. vzadu Jaroslav Vožniak 1992, dílo významného člena seskupení Šmidrové a jednoho z nejoriginálnějších českých umělců 20. století. Společně s Karlem Neprašem, Bedřichem Dlouhým a Janem Koblasou vyznával Jaroslav Vožniak estetiku divnosti, jež byla definován…

    Aktuální cena: 90.000 CZK (3.600 €)

  • Dan Trantina

    Volant

    Položka č.: 97

    Vyvolávací cena: 19.000 CZK (760 €)

    Plánované ukončení: 14. 04. 2020 11:36

    olej, sololit, 2004, 122 x 110 cm, vzadu monogr. D 04, rám, žák prof. Načeradského na AVU v Praze

    Aktuální cena: 19.000 CZK (760 €)

  • Kája Saudek

    (1935-2015)

    Na hřišti

    Položka č.: 98

    Vyvolávací cena: 29.000 CZK (1.160 €)

    Plánované ukončení: 14. 04. 2020 11:37

    tužka, tuš, akvarel, papír, celý arch 34,4 x 48, kresba 18,8 x 27,4 cm, m, Kája Saudek byl český malíř a nejznámější český komiksový kreslíř, jehož specifický výtvarný projev se stal inspirací pro další komiksové tvůrce. Inspirován americkým komiksem a pop-artem byl autor ve své době na české výtvar…

    Aktuální cena: 29.000 CZK (1.160 €)

  • Marian Palla

    Komiks

    Položka č.: 99

    Vyvolávací cena: 22.500 CZK (900 €)

    Plánované ukončení: 14. 04. 2020 11:38

    olej, nešepsovaná juta, 2007, 69 x 70 cm, sign. PD M. Palla, vystaveno v galerii Vltavín na výstavě Slovem i obrazem, 22. 4. - 20. 5. 2008

    Aktuální cena: 22.500 CZK (900 €)

  • Jan Skorka Lauko

    (1966)

    Slovenský Bakchus

    Položka č.: 100

    Vyvolávací cena: 14.000 CZK (560 €)

    Plánované ukončení: 14. 04. 2020 11:39

    olej, plátno, 2015, 80 x 70 cm, sign. PD Jan Skorka Lauko 2015, klínový rám, Jan Skorka Lauko se narodil roku 1966 v Levicích na jižním Slovensku, v současné době žije v malé obci u Kutné Hory. Původní profesí pedagog se dnes věnuje olejomalbě, kresbě a grafice, ilustroval několik knih. Je označován…

    Aktuální cena: 14.000 CZK (560 €)

  • Jan Skorka Lauko

    (1966)

    Kafka

    Položka č.: 101

    Vyvolávací cena: 8.500 CZK (340 €)

    Plánované ukončení: 14. 04. 2020 11:40

    olej, plátno, 2017, 70 x 60 cm, sign. PD Jan Skorka Lauko 2017, rám, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 8.500 CZK (340 €)

  • Jan Skorka Lauko

    (1966)

    Kolotoč

    Položka č.: 102

    Vyvolávací cena: 10.000 CZK (400 €)

    Plánované ukončení: 14. 04. 2020 11:41

    olej, plátno, 2017, 70 x 80 cm, sign. PD Jan Skorka Lauko 2017, napínací rám, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 10.000 CZK (400 €)

  • Klára Bémová

    Čistič

    Položka č.: 103

    Vyvolávací cena: 30.000 CZK (1.200 €)

    Plánované ukončení: 14. 04. 2020 11:42

    světelná plastika s fosforovým jádrem, epoxid, včetně připojení do elektrické sítě, 2011, 30 x 20 x 40 cm, sign. zespodu K. B. 2011

    Aktuální cena: 30.000 CZK (1.200 €)

  • Rudolf Svoboda

    (1924-1994)

    Růže

    Položka č.: 104

    Vyvolávací cena: 8.000 CZK (320 €)

    Plánované ukončení: 14. 04. 2020 11:43

    bronz, mramor, v. 29 cm, studium na Odborné škole keramické v Teplicích, žák prof. K. Pokorného na AVU v Praze a prof. G. Antunace na Akademii výtvarných umění v Záhřebu; člen výtvarného odboru Umělecké besedy, zakládající člen skupiny Říjen, člen UVU

    Aktuální cena: 8.000 CZK (320 €)

  • Rudolf Svoboda

    (1924-1994)

    Květ

    Položka č.: 105

    Plánované ukončení: 14. 04. 2020 11:44

    bronz, mramor, v. 21 cm, studium na Odborné škole keramické v Teplicích, žák prof. K. Pokorného na AVU v Praze a prof. G. Antunace na Akademii výtvarných umění v Záhřebu; člen výtvarného odboru Umělecké besedy, zakládající člen skupiny Říjen, člen UVU

  • Petr Kuba

    Ptáci

    Položka č.: 106

    Vyvolávací cena: 3.000 CZK (120 €)

    Plánované ukončení: 14. 04. 2020 11:45

    Aktuální cena: 3.000 CZK (120 €)

  • Petr Kuba

    Kostlivci

    Položka č.: 107

    Plánované ukončení: 14. 04. 2020 11:46

  • Jaroslav Hladký

    Rozmarné léto

    Položka č.: 108

    Vyvolávací cena: 41.000 CZK (1.640 €)

    Plánované ukončení: 14. 04. 2020 11:47

    polychromovaný laminát, v. 46 cm, značeno H

    Aktuální cena: 41.000 CZK (1.640 €)

  • Jiří Slíva

    Lokopivo

    Položka č.: 109

    Vyvolávací cena: 1.800 CZK (72 €)

    Plánované ukončení: 14. 04. 2020 11:48

    Aktuální cena: 1.800 CZK (72 €)

  • Jiří Slíva

    Řezník

    Položka č.: 110

    Plánované ukončení: 14. 04. 2020 11:49

  • Jiří Slíva

    Thé atre

    Položka č.: 111

    Vyvolávací cena: 2.500 CZK (100 €)

    Plánované ukončení: 14. 04. 2020 11:50

    Aktuální cena: 2.500 CZK (100 €)

  • Jiří Slíva

    Vzpěrač

    Položka č.: 112

    Plánované ukončení: 14. 04. 2020 11:51

  • Jiří Slíva

    Velo vino

    Položka č.: 113

    Vyvolávací cena: 4.200 CZK (168 €)

    Plánované ukončení: 14. 04. 2020 11:52

    lept, 2010, 19,3 x 26,3 cm, sign. PD Jiří Slíva, č. 60/70, antiqari.at Radhošťská, soukromé studium, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 4.200 CZK (168 €)

  • Jiří Slíva

    Posteinstein

    Položka č.: 114

    Plánované ukončení: 14. 04. 2020 11:53

  • Ladislav Kuklík

    Položka č.: 115

    Plánované ukončení: 14. 04. 2020 11:54

    lept, 1979, 49,3 x 33 cm, sign. DU L. Kuklík 79, č. 30/80, Antikvariát Ostrovní, žák prof. J. Trnky, Z. Sklenáře a J. Anderleho na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar

  • Ladislav Kuklík

    Variace pohybu

    Položka č.: 116

    Vyvolávací cena: 8.200 CZK (328 €)

    Plánované ukončení: 14. 04. 2020 11:55

    lept, akvatinta, 1996, 58,7 x 48,7 cm, sign. DU L. Kuklík 1996, č. 11/120, žák prof. J. Trnky, Z. Sklenáře a J. Anderleho na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 8.200 CZK (328 €)

  • Petr Nikl

    Atlas velký: Hadí motýl I

    Položka č.: 117

    Vyvolávací cena: 4.500 CZK (180 €)

    Plánované ukončení: 14. 04. 2020 11:56

    litografie, 2019, 33 x 33 cm, sign. PD Petr Nikl 2019, 46/60, žák prof. A. Paderlíka na AVU v Praze, člen Umělecké skupiny Tvrdohlaví

    Aktuální cena: 4.500 CZK (180 €)

  • Petr Nikl

    Atlas velký: Hadí motýl II

    Položka č.: 118

    Plánované ukončení: 14. 04. 2020 11:57

  • Petr Nikl

    Atlas velký: Hadí motýl III

    Položka č.: 119

    Plánované ukončení: 14. 04. 2020 11:58

    litografie, 2019, 33 x 33 cm, sign. PD Petr Nikl 2019, 45/60, žák prof. A. Paderlíka na AVU v Praze, člen Umělecké skupiny Tvrdohlaví

  • Petr Nikl

    Atlas velký: Hadí motýl VI

    Položka č.: 120

    Plánované ukončení: 14. 04. 2020 11:59