• Zbyněk Havlín

    (1976)

    Kadmium

    Položka č.: 61

    Vyvolávací cena: 29.000 CZK (1.160 €)

    Plánované ukončení: 14. 04. 2020 11:00

    olej, plátno, 2019, 90 x 70 cm, sign. zezadu Havlín 2019, Zbyněk Havlín absolvoval ateliér intermediální tvorby u M. Knížáka v roce 2004. Během své kariéry se etabloval i v zahraničí (Rakousko, Německo), několik let žil ve Vídni. Ve svých živelně podaných expresivních malbách zaznamenává rozmanité p…

    Aktuální cena: 29.000 CZK (1.160 €)

  • Zbyněk Havlín

    (1976)

    Symphonic Poem - Vltava 02

    Položka č.: 62

    Vyvolávací cena: 43.000 CZK (1.720 €)

    Plánované ukončení: 14. 04. 2020 11:01

    olej, plátno, 2018-2020, 80 x 100 cm, sign zezadu Havlín

    Aktuální cena: 43.000 CZK (1.720 €)

  • Pavel Mühlbauer

    Cesta u křížku

    Položka č.: 63

    Vyvolávací cena: 16.000 CZK (640 €)

    Plánované ukončení: 14. 04. 2020 11:02

    olej, plátno, 2017, 80 x 75 cm, sign. PD Mühlbauer 2017, olištováno, žák prof. J. Smetany

    Aktuální cena: 16.000 CZK (640 €)

  • Otto Placht

    Džunglička

    Položka č.: 64

    Vyvolávací cena: 45.000 CZK (1.800 €)

    Plánované ukončení: 14. 04. 2020 11:03

    akryl, kombinovaná technika, plátno, 2018, 80 x 60 cm, sign. zezadu Otto Placht, nabízený obraz představuje ukázku umělcova tvůrčího vzepětí v novém malířském stylu, ke kterému umělec dozrál po přestěhování mezi domorodé obyvatele peruánské Amazonie. Zkušenost z akademických studií v Čechách obohace…

    Aktuální cena: 45.000 CZK (1.800 €)

  • Vladislav Mirvald

    (1921-2003)

    Položka č.: 65

    Vyvolávací cena: 100.000 CZK (4.000 €)

    Plánované ukončení: 14. 04. 2020 11:04

    olej, karton, 45 x 33 cm, rám, publikováno v katalogu Vladislav Mirvald: Geometrie, s. 367, vydala Galerie Benedikta Rejta, 2016

    Aktuální cena: 100.000 CZK (4.000 €)

  • Martin Salajka

    (1981)

    Chameleoni

    Položka č.: 66

    Vyvolávací cena: 30.000 CZK (1.200 €)

    Plánované ukončení: 14. 04. 2020 11:05

    akryl, plátno, 2020, 70 x 50 cm, sign. zezadu Martin Salajka 2020, žák prof. M. Rittsteina

    Aktuální cena: 30.000 CZK (1.200 €)

  • Martin Salajka

    (1981)

    Triko (Lebka)

    Položka č.: 67

    Plánované ukončení: 14. 04. 2020 11:06

    akryl, textil, kombinovaná technika, 2017, 70,5 x 50,5 cm, sign. zezadu Martin Salajka 2017, Salajka svou tvorbu sám charakterizuje jako „expresionismus okořeněný podivností symbolismu“. Díla, která diváka jistě nenechají bez emocí, nelze nazvat prvoplánově dekadentními, Salajkova expresivita a témě…

  • Lubomír Typlt

    (1975)

    Kluci se šneky

    Položka č.: 68

    Vyvolávací cena: 19.000 CZK (760 €)

    Plánované ukončení: 14. 04. 2020 11:07

    tempera, papír, 2016, 49,5 x 69,5 cm, sign. PD Typlt 2016, rám, Lubomír Typlt patří k těm výraznějším umělcům na české současné výtvarné scéně. Co se týče motivů, opakují se v jeho obrazech určitá témata. „Alegorizované“ dětské postavy v Typltových obrazech balancují na hranici vážnosti a komičnosti…

    Aktuální cena: 19.000 CZK (760 €)

  • Igor Grimmich

    (1979)

    Konec světa III

    Položka č.: 69

    Vyvolávací cena: 21.500 CZK (860 €)

    Plánované ukončení: 14. 04. 2020 11:08

    Aktuální cena: 21.500 CZK (860 €)

  • Karel Jerie

    Mykóza I.

    Položka č.: 70

    Vyvolávací cena: 35.000 CZK (1.400 €)

    Plánované ukončení: 14. 04. 2020 11:09

    Aktuální cena: 35.000 CZK (1.400 €)

  • Leoš Suchan

    (1989)

    Modrý papír

    Položka č.: 71

    Vyvolávací cena: 33.000 CZK (1.320 €)

    Plánované ukončení: 14. 04. 2020 11:10

    olej, plátno, 2019, 60 x 80 cm, sign. zezadu Leoš Suchan, ve své tvorbě se Leoš Suchan zaměřuje na dvě krajní polohy malby. Je to malba realistická a malba čistě abstraktní, někdy se tyto dva odlišné přístupy snaží kombinovat na jednom díle. U malby popisné si vybírá témata zcela všední, která ho ob…

    Aktuální cena: 33.000 CZK (1.320 €)

  • Antonín Střížek

    Skály

    Položka č.: 72

    Vyvolávací cena: 4.000 CZK (160 €)

    Plánované ukončení: 14. 04. 2020 11:11

    tempera, papír, 44,5 x 31,5 cm, sign. PD A. Střížek Střížek, studium na SUPŠ, žák J. Ptáčka na AVU v Praze

    Aktuální cena: 4.000 CZK (160 €)

  • Antonín Střížek

    Lekníny

    Položka č.: 73

    Vyvolávací cena: 11.000 CZK (440 €)

    Plánované ukončení: 14. 04. 2020 11:12

    pastel, papír, 2017, 38 x 58 cm, sign. PD Antonín Střížek 17, rám, studium na SUPŠ, žák J. Ptáčka na AVU v Praze

    Aktuální cena: 11.000 CZK (440 €)

  • Zdeněk Tománek

    Položka č.: 74

    Vyvolávací cena: 17.000 CZK (680 €)

    Plánované ukončení: 14. 04. 2020 11:13

    akryl, plátno, 2019, 80 x 70 cm, sign. LN Tománek 2019, studium reprodukčního kamenosochařství a restaurátorství u J. Habarty na SUPŠ v Uherském Hradištii, žák prof. M. Axmana a doc. S. Hanzíka v sochařském ateliéru na AVU v Praze, člen Asociace umělců medailérů, Sdružení Q a Skupiny VM-Východní Mor…

    Aktuální cena: 17.000 CZK (680 €)

  • Michal Škapa

    (1978)

    Rád vás poznávám

    Položka č.: 75

    Vyvolávací cena: 58.000 CZK (2.320 €)

    Plánované ukončení: 14. 04. 2020 11:14

    airbrush, akryl, plátno, 2015, 100 x 100 cm, sign. vzadu Michal Škapa , malba významného současného člena pražské umělecké a  streetartové scény. Škapa se rovněž velmi úspěšně věnuje grafickým návrhům knih, plakátů atp. Pracuje v  rozlišných médiích a  formátech od  realizace nástěnných maleb – mura…

    Aktuální cena: 58.000 CZK (2.320 €)

  • Luboš Vetengl

    (1988)

    Láska navždy

    Položka č.: 76

    Vyvolávací cena: 23.000 CZK (920 €)

    Plánované ukončení: 14. 04. 2020 11:15

    olej, plátno, 2018, 60 x 60 cm, sign. PD Vetengl 18, Luboš Vetengl je kreslíř, malíř a grafik, který se zabývá především tématem smrti a pohřbívání. Jeho hřbitovy jsou posmrtnými městy. Ta jsou plná světla, meditace a ticha, které k těmto místům patří. Zároveň zde můžeme vnímat pocity šeré samoty, a…

    Aktuální cena: 23.000 CZK (920 €)

  • Luboš Vetengl

    (1988)

    Vánoce na hřbitově II

    Položka č.: 77

    Vyvolávací cena: 69.000 CZK (2.760 €)

    Plánované ukončení: 14. 04. 2020 11:16

    uhel, plátno, 2013, 130 x 150 cm, sign. zezadu Vetengl 2013, o díle slovy samotného autora:"Zde je můj návrat ke kresbě. Tento obraz je vymyšlený se vším všudy. Opět zde ostře kontrastuje hrob a jeho okolí. Propojuje se zde krajina s hrobem (hrob má řešenou okolní podlahu, která přechází do kra…

    Aktuální cena: 69.000 CZK (2.760 €)

  • Michal Rapant

    (1986)

    Princeznina volba

    Položka č.: 78

    Vyvolávací cena: 48.000 CZK (1.920 €)

    Plánované ukončení: 14. 04. 2020 11:17

    olej, plátno, 2015, 120 x 100 cm, sign. LD Rapant, sign. vzadu Michal Rapant 17. 12. 15

    Aktuální cena: 48.000 CZK (1.920 €)

  • Michal Singer

    Bleší cirkus

    Položka č.: 79

    Vyvolávací cena: 40.000 CZK (1.600 €)

    Plánované ukončení: 14. 04. 2020 11:18

    akryl, kombinovaná technika, plátno, 50 x 100 cm, sign. DU SINGER, studium na FF UK v Praze

    Aktuální cena: 40.000 CZK (1.600 €)

  • Michal Singer

    Krev kosmonautů

    Položka č.: 80

    Vyvolávací cena: 50.000 CZK (2.000 €)

    Plánované ukončení: 14. 04. 2020 11:19

    kombinovaná technika, plátno, 2012, 90 x 60 cm, živočišná energie a totálně nehledaný význam, takové atributy můžeme naleznout v níže nabízeném díle. Zcela jistě můžeme nalézt prvky figurací, které jsou znázorněny ve formě démonů a fantazie. Tyto prvky jsou skryté v díle a nabývají lidskou i animáln…

    Aktuální cena: 50.000 CZK (2.000 €)

  • Josef Mžyk

    Dívka a kachny

    Položka č.: 81

    Vyvolávací cena: 70.000 CZK (2.800 €)

    Plánované ukončení: 14. 04. 2020 11:20

    akryl, plátno, 1997, 100 x 140 cm, sign. PD Mžyk 97, žák prof. V. Tittelbacha a L. Čepeláka na AVU v Praze, poté prof. O. Debré na École des Beaux-Arts v Paříži, člen SČUG Hollar a Nového sdružení pražských umělců

    Aktuální cena: 70.000 CZK (2.800 €)

  • Anna Vančátová

    Portrét

    Položka č.: 82

    Vyvolávací cena: 3.000 CZK (120 €)

    Plánované ukončení: 14. 04. 2020 11:21

    kombinovaná technika, papír, 2008, 60 x 40 cm, sign. PD Vančátová

    Aktuální cena: 3.000 CZK (120 €)

  • Anna Vančátová

    Pierot

    Položka č.: 83

    Plánované ukončení: 14. 04. 2020 11:22

    kombinovaná technika, papír, 2010, 49,1 x 35 cm, sign. PD Vanč.10

  • Anna Vančátová

    Volterra

    Položka č.: 84

    Plánované ukončení: 14. 04. 2020 11:23

    kombinovaná technika, papír, 2013, 63 x 43 cm, sign. DU Vanč.13

  • Anna Vančátová

    Slon

    Položka č.: 85

    Vyvolávací cena: 3.800 CZK (152 €)

    Plánované ukončení: 14. 04. 2020 11:24

    kombinovaná technika, papír, 2003, 44 x 30,2 cm, sign. DU Vanč.03

    Aktuální cena: 3.800 CZK (152 €)

  • Anna Vančátová

    Petr

    Položka č.: 86

    Vyvolávací cena: 5.500 CZK (220 €)

    Plánované ukončení: 14. 04. 2020 11:25

    kombinovaná technika, papír, 2006, 60 x 44 cm, sign. LD Vančátová 06

    Aktuální cena: 5.500 CZK (220 €)

  • Anna Vančátová

    Položka č.: 87

    Vyvolávací cena: 6.000 CZK (240 €)

    Plánované ukončení: 14. 04. 2020 11:26

    kombinovaná technika, papír, 1992, 61 x 48 cm, sign. PD Vančátová92, rám

    Aktuální cena: 6.000 CZK (240 €)

  • Anna Vančátová

    Postman

    Položka č.: 88

    Vyvolávací cena: 18.000 CZK (720 €)

    Plánované ukončení: 14. 04. 2020 11:27

    olej, plátno, 2006, 40 x 35 cm, sign. zezadu Vančátová

    Aktuální cena: 18.000 CZK (720 €)

  • Anna Vančátová

    Františka

    Položka č.: 89

    Vyvolávací cena: 27.000 CZK (1.080 €)

    Plánované ukončení: 14. 04. 2020 11:28

    olej, plátno, 2010, 80 x 60 cm, sign. zezadu Vančátová

    Aktuální cena: 27.000 CZK (1.080 €)

  • Ladislav Kuklík

    Položka č.: 90

    Plánované ukončení: 14. 04. 2020 11:29

    tuš, papír, 2017, 80,8 x 54 cm, sign. PD L. Kuklík 2017, žák prof. J. Trnky, Z. Sklenáře a J. Anderleho na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar