Max Švabinský

  • Max Švabinský

    Jaroslav Seifert

    No.: 1606

    Auction price: 1 CZK (1 €)

    Planned termination: 26. 08. 2020 18:13

    litografie, 1958, 13,3 x 8,7 cm, značeno PD M. Švabinský, pasparta, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 101 CZK (4 €)

    Last auctioneer: ID6**5 History of bids

  • Max Švabinský

    Portrét muže

    No.: 243763

    Auction price: 200 CZK (8 €)

    Planned termination: 20. 08. 2020 21:42

    tisk, 1906, 32 x 28 cm, značeno PD v tisku MŠvabinský 1906, papír při pravém okraji mimo tisk natržen cca 2 cm, papír mírně zažloutlž, několik zahnědlých skvrn,

    Current price: 200 CZK (8 €)