Miroslav Slejška

  • Miroslav Slejška

    U Národního divadla

    Položka č.: 1083

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)

    Plánované ukončení: 24. 05. 2024 11:47

    akvarel, tuš, papír, 37 x 28,2 cm, sign. na zadní straně Miroslav Slejška, text: Uplatnil jsem nárok v restituci, děda do toho vrazil dvě zlatky!, Antikvariát Dlážděná, žák prof. B. Beneše, P. Dillingera a J. Vodrážky na VŠUP v Praze

    Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)

  • Miroslav Slejška

    Středisko ochránců přírody

    Položka č.: 1084

    Plánované ukončení: 24. 05. 2024 11:48

    akvarel, tuš, papír, 34 x 30,8 cm, sign. na zadní straně Miroslav Slejška, Antikvariát Dlážděná, žák prof. B. Beneše, P. Dillingera a J. Vodrážky na VŠUP v Praze

  • Miroslav Slejška

    Staré město

    Položka č.: 1085

    Plánované ukončení: 24. 05. 2024 11:49

    tuš, papír, 30,3 x 45,6 cm, sign. na zadní straně Miroslav Slejška, popis, Antikvariát Dlážděná, žák prof. B. Beneše, P. Dillingera a J. Vodrážky na VŠUP v Praze