Václav Souček

(1887-1941)

  • Václav Souček

    (1887-1941)

    Národní divadlo v Praze

    No.: 246128

    Auction price: 20 CZK (1 €)

    Planned termination: 12. 08. 2020 18:17

    lept, 27 x 21,5 cm, sign. PD Souček, zašpiněný a pokrčený papír, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 20 CZK (1 €)

    Last auctioneer: ID5**5 History of bids

  • Václav Souček

    (1887-1941)

    Spící děvče

    No.: 239091

    Auction price: 650 CZK (25 €)

    Planned termination: 14. 09. 2020 20:12

    akvarel, papír, 28,5 x 22,2 cm, pasparta, sklo,

    Current price: 650 CZK (25 €)

  • Václav Souček

    (1887-1941)

    Vesnické ženy

    No.: 239092

    Auction price: 650 CZK (25 €)

    Planned termination: 14. 09. 2020 20:14

    akvarel, papír, 28,5 x 22 cm, pasparta, sklo,

    Current price: 650 CZK (25 €)

  • Václav Souček

    (1887-1941)

    No.: 239582

    Auction price: 1.800 CZK (67 €)

    Planned termination: 14. 09. 2020 20:18

    akvarel, papír, 1949, 19,7 x 28,7 cm, sign. PD Souček 49, rám, na rámu oděrky,

    Current price: 1.800 CZK (67 €)

  • Václav Souček

    (1887-1941)

    Na Kampě

    No.: 242484

    Auction price: 400 CZK (15 €)

    Planned termination: 14. 09. 2020 21:46

    barevná akvatina, 24,5 x 19,6 cm, sign. PD Souček, lehce zažloutlý papír,

    Current price: 400 CZK (15 €)