Milan Albich

(1925-2000)

Malíř, grafik, ilustrátor. Žák prof. M. Salcmana, C. Boudy, K.Lidického a F. Kovárny. Od r.1959 člen výtvarné skupiny Proměna,člen Syndikátů výtvarných umělců a Unie českých výtvarných umělců. Zastoupen v NG Praha, v Galerii hl. m. Prahy, v soukromých sbírkách v ČR, Francii, Izraeli a jinde.

  • Milan Albich

    (1925-2000)

    obrazy a kresby

    Položka č.: 32

    Vyvolávací cena: 400 CZK (16 €)

    Plánované ukončení: 20. 03. 2019 18:01

    katalog, 1981, 22,5 x 21 cm, podpis Bohumila Hrabala jako autora předmluvy, katalog k výstavě v Galerii U Řečických, vydal SČVU, sešit bez obálky, opotřebený stav, Antikvariát Dlážděná, žák prof. M. Salcmana, C. Boudy, K. Lidického a F. Kovárny na pedagogické fakultě UK - výtvarná výchova v Praze, č…

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

    Odhadní cena: v CZK

  • Milan Albich

    (1925-2000)

    Modrá džunka Vietnam

    Položka č.: 355

    Vyvolávací cena: 4.000 CZK (160 €)

    Plánované ukončení: 21. 02. 2019 15:00

    akryl, plátno, 1984, 41 x 34 cm, sign. LD Albich 84, rám, vzadu popsáno, štítek s popisem, Antikvariát Ostrovní, žák prof. M. Salcmana, C. Boudy, K. Lidického a F. Kovárny na pedagogické fakultě UK - výtvarná výchova v Praze, člen výtvarné skupiny Proměna, člen Syndikátu výtvarných umělců a Unie čes…

    Aktuální cena: 4.000 CZK (160 €)

  • Milan Albich

    (1925-2000)

    Šedý dům

    Položka č.: 426

    Vyvolávací cena: 6.000 CZK (240 €)

    akryl, plátno, 1985, 64 x 42 cm, sign. PD Albich 84, rám, vzadu popsáno, štítek s popisem, Antikvariát Ostrovní, žák prof. M. Salcmana, C. Boudy, K. Lidického a F. Kovárny na pedagogické fakultě UK - výtvarná výchova v Praze, člen výtvarné skupiny Proměna, člen Syndikátu výtvarných umělců a Unie čes…

    Aktuální cena: 6.000 CZK (240 €)