Milan Albich

(1925-2000)

Malíř, grafik, ilustrátor. Žák prof. M. Salcmana, C. Boudy, K.Lidického a F. Kovárny. Od r.1959 člen výtvarné skupiny Proměna,člen Syndikátů výtvarných umělců a Unie českých výtvarných umělců. Zastoupen v NG Praha, v Galerii hl. m. Prahy, v soukromých sbírkách v ČR, Francii, Izraeli a jinde.

  • Milan Albich

    (1925-2000)

    Šedý dům

    Položka č.: 233146

    Vyvolávací cena: 5.500 CZK (220 €)

    Plánované ukončení: 26. 09. 2019 16:22

    akryl, plátno, 1985, 64 x 42 cm, sign. PD Albich 84, rám, vzadu popsáno, štítek s popisem, Antikvariát Ostrovní, žák prof. M. Salcmana, C. Boudy, K. Lidického a F. Kovárny na pedagogické fakultě UK - výtvarná výchova v Praze, člen výtvarné skupiny Proměna, člen Syndikátu výtvarných umělců a Unie čes…

    Aktuální cena: 5.500 CZK (220 €)