Salvador Dalí

(1904-1989)

  • Salvador Dalí

    (1904-1989)

    Očistec. Zpěv 8: Andělé strážící údolí

    Položka č.: 233037

    Vyvolávací cena: 7.000 CZK (280 €)

    Plánované ukončení: 20. 08. 2019 20:14

    Aktuální cena: 7.000 CZK (280 €)

  • Salvador Dalí

    (1904-1989)

    El Retrato de mi hermano muerto

    Položka č.: 234293

    Vyvolávací cena: 3.000 CZK (120 €)

    Plánované ukončení: 20. 08. 2019 21:18

    Aktuální cena: 3.000 CZK (120 €)

  • Salvador Dalí

    (1904-1989)

    Les Songes drolatiques de Pantagruel

    Položka č.: 237014

    Vyvolávací cena: 16.500 CZK (660 €)

    Plánované ukončení: 02. 09. 2019 19:04

    litografie, 1973, 75 x 53 cm, sign. PD, značeno v tisku, rám, č. 38/250, studium na malířské akademii v Madridu u prof. Morena y Carbonero

    Aktuální cena: 16.500 CZK (660 €)

  • Salvador Dalí

    (1904-1989)

    Božská komedie

    Položka č.: 236435

    Vyvolávací cena: 2.000 CZK (80 €)

    Plánované ukončení: 04. 09. 2019 15:09

    dřevoryt, 24,5 x 18,5 cm, přiložena dokumentace ze soupisu Löpsinger č. 1106, studium na malířské akademii v Madridu u prof. Morena y Carbonero

    Aktuální cena: 2.000 CZK (80 €)

  • Salvador Dalí

    (1904-1989)

    Božská komedie

    Položka č.: 236436

    Vyvolávací cena: 8.000 CZK (320 €)

    Plánované ukončení: 04. 09. 2019 15:10

    dřevoryt, 24,5 x 18,5 cm, sign. DU v tisku Dalí, přiložena dokumentace ze soupisu Löpsinger č. 1107, studium na malířské akademii v Madridu u prof. Morena y Carbonero

    Aktuální cena: 8.000 CZK (320 €)

  • Salvador Dalí

    (1904-1989)

    Božská komedie

    Položka č.: 236437

    Plánované ukončení: 04. 09. 2019 15:11

    dřevoryt, 24,5 x 18,5 cm, sign. LD v tisku Dalí, přiložena dokumentace ze soupisu Löpsinger č. 1109, studium na malířské akademii v Madridu u prof. Morena y Carbonero

  • Salvador Dalí

    (1904-1989)

    Božská komedie

    Položka č.: 236438

    Plánované ukončení: 04. 09. 2019 15:12

    dřevoryt, 24 x 18,5 cm, sign. PD v tisku Dalí, přiložena dokumentace ze soupisu Löpsinger č. 1113, studium na malířské akademii v Madridu u prof. Morena y Carbonero

  • Salvador Dalí

    (1904-1989)

    Casanova list č. 8

    Položka č.: 236493

    Vyvolávací cena: 8.300 CZK (332 €)

    Plánované ukončení: 04. 09. 2019 16:07

    Aktuální cena: 8.300 CZK (332 €)

  • Salvador Dalí

    (1904-1989)

    Casanova list č. 12

    Položka č.: 236494

    Plánované ukončení: 04. 09. 2019 16:08

  • Salvador Dalí

    (1904-1989)

    Božská komedie

    Položka č.: 236604

    Plánované ukončení: 04. 09. 2019 17:58

    dřevoryt, 24 x 18 cm, přiložena dokumentace ze soupisu Löpsinger č. 1108, studium na malířské akademii v Madridu u prof. Morena y Carbonero

  • Salvador Dalí

    (1904-1989)

    Božská komedie

    Položka č.: 236605

    Plánované ukončení: 04. 09. 2019 17:59

    dřevoryt, 24 x 18,5 cm, přiložena dokumentace ze soupisu Löpsinger č. 1110, studium na malířské akademii v Madridu u prof. Morena y Carbonero

  • Salvador Dalí

    (1904-1989)

    Tristan a Isolda

    Položka č.: 236606

    Plánované ukončení: 04. 09. 2019 18:00

    litografie, 23,2 x 42 cm, sign. PD Dalí, MXVII/MM, Atelier Jobin Paris, LD značeno vodotiskovým razítkem Dalí, Antikvariát Dlážděná, studium na malířské akademii v Madridu u prof. Morena y Carbonero

  • Salvador Dalí

    (1904-1989)

    Bacchanale

    Položka č.: 236607

    Plánované ukončení: 04. 09. 2019 18:01

    litografie, 30,8 x 42,2 cm, sign. PD Dalí, CMLXXX/MM, Atelier Jobin Paris, LD značeno vodotiskovým razítkem Dalí, Antikvariát Dlážděná, studium na malířské akademii v Madridu u prof. Morena y Carbonero

  • Salvador Dalí

    (1904-1989)

    Fried Eggs on the Plate without the Plate

    Položka č.: 236608

    Plánované ukončení: 04. 09. 2019 18:02

    litografie, 43,7 x 36 cm, sign. PD Dalí, CMLXXX/MM, Atelier Jobin Paris, LD značeno vodotiskovým razítkem Dalí, Antikvariát Dlážděná, studium na malířské akademii v Madridu u prof. Morena y Carbonero