Salvador Dalí

(1904-1989)

  • Salvador Dalí

    (1904-1989)

    Autobiografía de Cellini

    Položka č.: 171

    Vyvolávací cena: 30.000 CZK (1.200 €)

    Plánované ukončení: 21. 02. 2019 15:00

    bibliofilie, 2004, 48,5 x 48,5 x 17 cm, 821/998, exkluzivní kniha s padesáti dvěma Dalího ilustracemi Životopisu Benvenuta Celliniho, tištěno na Fedrigoni cotton paper (140 gr.), 52 číslovaných reprodukcí s razítkem Fundación Gala-Salvador Dalí (41 kreseb a akvarelů, 2 skicy a 9 přípravných skic), r…

    Aktuální cena: 30.000 CZK (1.200 €)

  • Salvador Dalí

    (1904-1989)

    Arlecchino

    Položka č.: 263

    Vyvolávací cena: 9.000 CZK (360 €)

    litografie, 1968, 58 x 42 cm, sign. PD Dalí, značena na kameni LN Dalí 1968, rám, č. IV/XV, tisky draženy např. v Sain´t Agosstino galleria,Turino, Italy, zažloutlý papír, na papíře skvrny, studium na malířské akademii v Madridu u prof. Morena y Carbonero

    Aktuální cena: 9.000 CZK (360 €)

    Poslední dražitel: ID3820 Historie příhozu

  • Salvador Dalí

    (1904-1989)

    Očistec. Zpěv 8: Andělé strážící údolí

    Položka č.: 262

    Vyvolávací cena: 7.000 CZK (280 €)

    Aktuální cena: 7.000 CZK (280 €)

  • Salvador Dalí

    (1904-1989)

    The Wines of Gala and of God

    Položka č.: 230369

    Vyvolávací cena: 3.000 CZK (120 €)

    Plánované ukončení: 20. 02. 2019 16:34

    Aktuální cena: 3.000 CZK (120 €)

  • Salvador Dalí

    (1904-1989)

    Položka č.: 230370

    Plánované ukončení: 20. 02. 2019 16:35

    tisk, 35 x 44 cm, PD značeno v tisku Dalí, č. CCCXX/MM, na papíře slepotisková značka Dalí edition, antiqari.at Radhošťská, studium na malířské akademii v Madridu u prof. Morena y Carbonero

  • Salvador Dalí

    (1904-1989)

    Most Expensive Painting

    Položka č.: 230371

    Plánované ukončení: 20. 02. 2019 16:36

    tisk, 39,8 x 33,7 cm, PD značeno v tisku Dalí, č. CCLXIII/MM, na papíře slepotisková značka Dalí edition, antiqari.at Radhošťská, studium na malířské akademii v Madridu u prof. Morena y Carbonero

  • Salvador Dalí

    (1904-1989)

    Položka č.: 226175

    Vyvolávací cena: 3.500 CZK (140 €)

    Plánované ukončení: 04. 03. 2019 20:50

    tisk, 33 x 42 cm, PD značeno v tisku Dalí, č. MCLIVúMM, vydáno ateliérem Jobin, Paříž, 1984, na papíře slepotisková značka Dalí, antiqari.at Radhošťská, studium na malířské akademii v Madridu u prof. Morena y Carbonero

    Aktuální cena: 3.500 CZK (140 €)

  • Salvador Dalí

    (1904-1989)

    Vzpomínka na dětství ženy

    Položka č.: 226177

    Plánované ukončení: 04. 03. 2019 20:52

    tisk, 33 x 40 cm, PD značeno v tisku Dalí, č. MCLIVúMM, vydáno ateliérem Jobin, Paříž, 1984, katalogizováno A. Fieldem, na papíře slepotisková značka Dalí, antiqari.at Radhošťská, studium na malířské akademii v Madridu u prof. Morena y Carbonero