Salvador Dalí

(1904-1989)

  • Salvador Dalí

    (1904-1989)

    Les Caprices de Goya de Dalí, Melancolia sórdida

    Položka č.: 55

    Vyvolávací cena: 10.000 CZK (400 €)

    Plánované ukončení: 25. 04. 2019 15:00

    plošný tisk, suchá jehla, lept na heliogravuře, 1977, 17,1 x 11,5 cm, sign. PD Dalí, č. 95/200, španělský malíř, fotograf a sochař, který po celý svůj život věřil, že je reinkarnací svého zemřelého bratra. Svojí tvorbou inspirovanou hravým surrealismem, ovlivnil celé generace umělců. Celým jménem Sa…

    Aktuální cena: 10.000 CZK (400 €)

    Odhadní cena: 12 000 - 14 000 Kč CZK

  • Salvador Dalí

    (1904-1989)

    Les Caprices de Goya de Dalí, Esto es, ésto no es

    Položka č.: 54

    plošný tisk, suchá jehla, lept na heliogravuře, 1977, 18,5 x 12,4 cm, sign. PD Dalí, č. 95/200, tištěno na papír BFK Rives France; španělský malíř, fotograf a sochař, který po celý svůj život věřil, že je reinkarnací svého zemřelého bratra. Svojí tvorbou inspirovanou hravým surrealismem, ovlivnil ce…

  • Salvador Dalí

    (1904-1989)

    Les Caprices de Goya de Dalí, El horizonte

    Položka č.: 53

    plošný tisk, suchá jehla, lept na heliogravuře, 1977, 18,8 x 13,4 cm, sign. PD Dalí, č. 95/200, španělský malíř, fotograf a sochař, který po celý svůj život věřil, že je reinkarnací svého zemřelého bratra. Svojí tvorbou inspirovanou hravým surrealismem, ovlivnil celé generace umělců. Celým jménem Sa…

  • Salvador Dalí

    (1904-1989)

    Les Caprices de Goya de Dalí, Antecendentes de los tripodes fotograficos

    Položka č.: 52

    plošný tisk, suchá jehla, lept na heliogravuře, 1977, 17,2 x 12,3 cm, sign. PD Dalí, č. 95/200, tištěno na papír BFK Rives France; španělský malíř, fotograf a sochař, který po celý svůj život věřil, že je reinkarnací svého zemřelého bratra. Svojí tvorbou inspirovanou hravým surrealismem, ovlivnil ce…

  • Salvador Dalí

    (1904-1989)

    The Wines of Gala and of God

    Položka č.: 84

    Vyvolávací cena: 3.000 CZK (120 €)

    Plánované ukončení: 24. 04. 2019 21:55

    Aktuální cena: 3.000 CZK (120 €)

  • Salvador Dalí

    (1904-1989)

    Položka č.: 226175

    Vyvolávací cena: 3.500 CZK (140 €)

    Plánované ukončení: 28. 05. 2019 19:26

    tisk, 33 x 42 cm, PD značeno v tisku Dalí, č. MCLIVúMM, vydáno ateliérem Jobin, Paříž, 1984, na papíře slepotisková značka Dalí, antiqari.at Radhošťská, studium na malířské akademii v Madridu u prof. Morena y Carbonero

    Aktuální cena: 3.500 CZK (140 €)

  • Salvador Dalí

    (1904-1989)

    Vzpomínka na dětství ženy

    Položka č.: 226177

    Plánované ukončení: 28. 05. 2019 19:28

    tisk, 33 x 40 cm, PD značeno v tisku Dalí, č. MCLIVúMM, vydáno ateliérem Jobin, Paříž, 1984, katalogizováno A. Fieldem, na papíře slepotisková značka Dalí, antiqari.at Radhošťská, studium na malířské akademii v Madridu u prof. Morena y Carbonero

  • Salvador Dalí

    (1904-1989)

    Položka č.: 230370

    Plánované ukončení: 28. 05. 2019 22:16

    tisk, 35 x 44 cm, PD značeno v tisku Dalí, č. CCCXX/MM, na papíře slepotisková značka Dalí edition, antiqari.at Radhošťská, studium na malířské akademii v Madridu u prof. Morena y Carbonero

  • Salvador Dalí

    (1904-1989)

    Most Expensive Painting

    Položka č.: 230371

    Plánované ukončení: 28. 05. 2019 22:18

    tisk, 39,8 x 33,7 cm, PD značeno v tisku Dalí, č. CCLXIII/MM, na papíře slepotisková značka Dalí edition, antiqari.at Radhošťská, studium na malířské akademii v Madridu u prof. Morena y Carbonero

  • Salvador Dalí

    (1904-1989)

    Shirley Temple

    Položka č.: 234291

    Plánované ukončení: 08. 07. 2019 18:48

    tisk, 29,9 x 39,9 cm, PD značeno v tisku Dalí, č. MCMXXV/MM, na papíře slepotisková značka Dalí edition, antiqari.at Radhošťská, studium na malířské akademii v Madridu u prof. Morena y Carbonero

  • Salvador Dalí

    (1904-1989)

    Metamorphosis of Narcissus

    Položka č.: 234292

    Plánované ukončení: 08. 07. 2019 18:49

    tisk, 25,2 x 39 cm, PD značeno v tisku Dalí, č. CCCXLIX/MM, na papíře slepotisková značka Dalí edition, antiqari.at Radhošťská, studium na malířské akademii v Madridu u prof. Morena y Carbonero

  • Salvador Dalí

    (1904-1989)

    El Retrato de mi hermano muerto

    Položka č.: 234293

    Plánované ukončení: 08. 07. 2019 18:50