Salvador Dalí

(1904-1989)

  • Salvador Dalí

    (1904-1989)

    Casanova list č. 12

    Položka č.: 251921

    Vyvolávací cena: 5.500 CZK (220 €)

    Plánované ukončení: 18. 02. 2021 18:02

    litografický ofset, 47 x 32,3 cm, sign. PD Dalí, ilustrace ke knize Salvador Dalí llustra Casanova, vydal Delfino - Edizoni darte - Roma 1980, kniha obsahuje třináct ilustrací inspirovaných pamětmi Giacoma Casanovy, LD slepotiskové razítko, Antikvariát Dlážděná, studium na malířské akademii v Madrid…

    Aktuální cena: 5.500 CZK (220 €)