F. Růžička
Skalní město
Položka č.: 136Vyvolávací cena: 30.000 CZK (1.250 €)
Plánované ukončení: 14. 05. 2024 15:15
olej, dřevo, 57 x 68,5 cm, sign. LD Růžička 1997, rám
Aktuální cena: 30.000 CZK (1.250 €)
F. Růžička
Položka č.: 140Vyvolávací cena: 1.800 CZK (75 €)
Plánované ukončení: 14. 05. 2024 15:19
olej, dřevo, 60 x 43 cm, sign. PD Růžička 1987, rám
Aktuální cena: 1.800 CZK (75 €)
Poslední dražitel: ID5**2 Historie příhozu