Emil Kotrba

(1912-1983)

  • Emil Kotrba

    (1912-1983)

    Sv. Jan Křtitel

    Položka č.: 8

    Vyvolávací cena: 150 CZK (6 €)

    Plánované ukončení: 02. 04. 2019 15:50

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

  • Emil Kotrba

    (1912-1983)

    Kormorán

    Položka č.: 9

    Plánované ukončení: 02. 04. 2019 15:52

    dřevoryt, 1974, 17 x 11,5 cm, sign. PD Emil Kotrba 1974, antiqari.at Radhošťská, žák prof. P. Dillingera a T. F. Šimona na AVU v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

  • Emil Kotrba

    (1912-1983)

    Lov

    Položka č.: 232824

    Plánované ukončení: 26. 03. 2019 14:00

    litografie, 29 x 43 cm, sign. DU Emil Kotrba, Ddiplom Československé myslivecké jednoty, Antikvariát Dlážděná, žák prof. P. Dillingera a T. F. Šimona na AVU v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

  • Emil Kotrba

    (1912-1983)

    Antický motiv

    Položka č.: 222246

    Vyvolávací cena: 200 CZK (8 €)

    Plánované ukončení: 01. 04. 2019 22:54

    dřevoryt, 1967, 14 x 10 cm, sign. DU Emil Kotrba 1967, antiqari.at Radhošťská, žák prof. P. Dillingera a T. F. Šimona na AVU v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Emil Kotrba

    (1912-1983)

    Boek van J. G. Kooy

    Položka č.: 218334

    Vyvolávací cena: 100 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 02. 04. 2019 19:36

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Emil Kotrba

    (1912-1983)

    Na saních

    Položka č.: 232712

    Plánované ukončení: 04. 04. 2019 23:06

    litografie, 1981, 13,3 x 19,5 cm, sign. PD Emil Kotrba 1981, č. 95/200, antiqari.at Radhošťská, žák prof. P. Dillingera a T. F. Šimona na AVU v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

  • Emil Kotrba

    (1912-1983)

    Vyjížďka na saních

    Položka č.: 232713

    Plánované ukončení: 04. 04. 2019 23:08

    litografie, 1979, 13 x 19,5 cm, sign. PD Emil Kotrba 1979, č. 5/200, antiqari.at Radhošťská, žák prof. P. Dillingera a T. F. Šimona na AVU v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

  • Emil Kotrba

    (1912-1983)

    Okupace

    Položka č.: 199264

    Vyvolávací cena: 250 CZK (10 €)

    Plánované ukončení: 08. 04. 2019 12:00

    Aktuální cena: 250 CZK (10 €)

  • Emil Kotrba

    (1912-1983)

    Heliův vůz

    Položka č.: 233014

    Vyvolávací cena: 800 CZK (32 €)

    Plánované ukončení: 15. 04. 2019 16:39

    litografie, 1941, 30 x 39,5 cm, sign. PD Emil Kotrba 1941, rám, lehce zažloutlý papír, na papíře drobné skvrny, na rámu drobné oděrky, antiqari.at Radhošťská, žák prof. P. Dillingera a T. F. Šimona na AVU v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)