Emil Kotrba

(1912-1983)

  • Emil Kotrba

    (1912-1983)

    Jezdec a umrlec

    Položka č.: 1136

    Vyvolávací cena: 250 CZK (10 €)

    Plánované ukončení: 24. 05. 2019 12:17

    litografie, 1976, 11,5 x 7 cm, sign. PD Emil Kotrba 1976, č. 1/200, Antikvariát Ostrovní, žák prof. P. Dillingera a T. F. Šimona na AVU v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 250 CZK (10 €)

  • Emil Kotrba

    (1912-1983)

    Ex libris Čacký Miroslav

    Položka č.: 220998

    Vyvolávací cena: 100 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 27. 05. 2019 20:54

    litografie, 8,8 x 6,5 cm, sign. PD Emil Kotrba , lehce zažloutlý, při okrajích pokrčený papír, antiqari.at Radhošťská, žák prof. P. Dillingera a T. F. Šimona na AVU v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

    Poslední dražitel: ID6878 Historie příhozu

  • Emil Kotrba

    (1912-1983)

    Taneční pár

    Položka č.: 222247

    Vyvolávací cena: 150 CZK (6 €)

    Plánované ukončení: 27. 05. 2019 21:18

    dřevoryt, 1962, 12,5 x 6,8 cm, sign. LD Emil Kotrba 1962, lehce zažloutlý papír, antiqari.at Radhošťská, žák prof. P. Dillingera a T. F. Šimona na AVU v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

    Poslední dražitel: ID6444 Historie příhozu

  • Emil Kotrba

    (1912-1983)

    Spolek sběratelů

    Položka č.: 222255

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    Plánované ukončení: 27. 05. 2019 21:24

    litografie, 17,5 x 21,5 cm, sign. PD Emil Kotrba, pozvánka k valné hromadě Spolku sběratelů a přátel exlibris, lehce zažloutlý, uprostřed přeložený papír, antiqari.at Radhošťská, žák prof. P. Dillingera a T. F. Šimona na AVU v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

  • Emil Kotrba

    (1912-1983)

    Kormorán

    Položka č.: 232713

    Plánované ukončení: 27. 05. 2019 23:12

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

  • Emil Kotrba

    (1912-1983)

    Kůň (Ex libris Václav Grégr)

    Položka č.: 227017

    Plánované ukončení: 28. 05. 2019 19:48

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Emil Kotrba

    (1912-1983)

    Vlk (Ex libris Václav Grégr)

    Položka č.: 227030

    Vyvolávací cena: 80 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 28. 05. 2019 20:02

    litografie, 1961, 3,2 x 1 cm, sign. DU Emil Kotrba 1961, antiqari.at Radhošťská, žák prof. P. Dillingera a T. F. Šimona na AVU v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 80 CZK (4 €)

  • Emil Kotrba

    (1912-1983)

    Kozoroh (Ex libris Vladimír Bujárek)

    Položka č.: 227031

    Vyvolávací cena: 80 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 28. 05. 2019 20:04

    Aktuální cena: 80 CZK (4 €)

  • Emil Kotrba

    (1912-1983)

    Vyjížďka na saních

    Položka č.: 234174

    Plánované ukončení: 30. 05. 2019 19:44

    litografie, 1979, 13 x 19,5 cm, sign. PD Emil Kotrba 1979, antiqari.at Radhošťská, žák prof. P. Dillingera a T. F. Šimona na AVU v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

  • Emil Kotrba

    (1912-1983)

    Sv. Jan Křtitel

    Položka č.: 234806

    Plánované ukončení: 30. 05. 2019 19:52

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

  • Emil Kotrba

    (1912-1983)

    V ráji

    Položka č.: 220292

    Vyvolávací cena: 450 CZK (18 €)

    Plánované ukončení: 04. 06. 2019 10:50

    litografie, 1961, 12,5 x 19 cm, sign. LD Emil Kotrba 1961, Antikvariát Ostrovní, žák prof. P. Dillingera a T. F. Šimona na AVU v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 450 CZK (18 €)

  • Emil Kotrba

    (1912-1983)

    Jezdkyně

    Položka č.: 231183

    Plánované ukončení: 24. 06. 2019 21:32

    litografie, 1963, 10,2 x 14,7 cm, sign. PD Emil Kotrba, antiqari.at Radhošťská, žák prof. P. Dillingera a T. F. Šimona na AVU v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Emil Kotrba

    (1912-1983)

    Dívka s věnečkem (Ex libris Jiří Siblík)

    Položka č.: 231196

    Plánované ukončení: 24. 06. 2019 21:40

    litografie, 9,2 x 6 cm, sign. DU Emil Kotrba, antiqari.at Radhošťská, žák prof. P. Dillingera a T. F. Šimona na AVU v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Emil Kotrba

    (1912-1983)

    Heliův vůz

    Položka č.: 235315

    Vyvolávací cena: 800 CZK (32 €)

    Plánované ukončení: 27. 06. 2019 18:56

    litografie, 1941, 30 x 39,5 cm, sign. PD Emil Kotrba 1941, rám, lehce zažloutlý papír, na papíře drobné skvrny, na rámu drobné oděrky, antiqari.at Radhošťská, žák prof. P. Dillingera a T. F. Šimona na AVU v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

  • Emil Kotrba

    (1912-1983)

    Akrobatka na koni

    Položka č.: 235416

    Vyvolávací cena: 600 CZK (24 €)

    Plánované ukončení: 27. 06. 2019 22:14

    litografie, 1956, 18,5 x 14 cm, sign. PD Emil Kotrba 1956, č. 24/100, antiqari.at Radhošťská, žák prof. P. Dillingera a T. F. Šimona na AVU v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

  • Emil Kotrba

    (1912-1983)

    Stádo koní

    Položka č.: 235417

    Plánované ukončení: 27. 06. 2019 22:16

    litografie, 1959, 13,5 x 20 cm, sign. LD Emil Kotrba 1959, č. 14/20, antiqari.at Radhošťská, žák prof. P. Dillingera a T. F. Šimona na AVU v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

  • Emil Kotrba

    (1912-1983)

    Poníci

    Položka č.: 235440

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    Plánované ukončení: 27. 06. 2019 23:02

    litografie, 11,5 x 18 cm, sign. LD Emil Kotrba, č. 38/100, papír má u horního okraje několik teček, antiqari.at Radhošťská, žák prof. P. Dillingera a T. F. Šimona na AVU v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Emil Kotrba

    (1912-1983)

    Děti na saních

    Položka č.: 235441

    Plánované ukončení: 27. 06. 2019 23:04

    litografie, 1952, 8 x 13,5 cm, sign. PD Emil Kotrba 1952, antiqari.at Radhošťská, žák prof. P. Dillingera a T. F. Šimona na AVU v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Emil Kotrba

    (1912-1983)

    V stáji

    Položka č.: 235442

    Plánované ukončení: 27. 06. 2019 23:06

    litografie, 1953, 19 x 13,3 cm, sign. PD Emil Kotrba 53, č. 70/100, antiqari.at Radhošťská, žák prof. P. Dillingera a T. F. Šimona na AVU v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)