Emil Kotrba

(1912-1983)

  • Emil Kotrba

    (1912-1983)

    Znamení berana

    Položka č.: 226335

    Vyvolávací cena: 400 CZK (16 €)

    Plánované ukončení: 29. 08. 2019 14:05

    lept, 1942, 18,5 x 14,3 cm, sign. PD Emil Kotrba 1942, lehce zažloutlý papír, Antikvariát Ostrovní, žák prof. P. Dillingera a T. F. Šimona na AVU v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Emil Kotrba

    (1912-1983)

    Akrobatka na koni

    Položka č.: 235416

    Vyvolávací cena: 600 CZK (24 €)

    Plánované ukončení: 16. 09. 2019 20:14

    litografie, 1956, 18,5 x 14 cm, sign. PD Emil Kotrba 1956, č. 24/100, antiqari.at Radhošťská, žák prof. P. Dillingera a T. F. Šimona na AVU v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

  • Emil Kotrba

    (1912-1983)

    Mateřství (PF 1968 PhDr. Miloslav Bělohlávek s rodinou)

    Položka č.: 232631

    Vyvolávací cena: 80 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 17. 09. 2019 20:02

    litografie, 1967, 13,7 x 19 cm, sign. PD Emil Kotrba 1967, č. 155/200, antiqari.at Radhošťská, žák prof. P. Dillingera a T. F. Šimona na AVU v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 80 CZK (4 €)

  • Emil Kotrba

    (1912-1983)

    Archivář (PF 1966 PhDr. Miloslav Bělohlávek)

    Položka č.: 232632

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    Plánované ukončení: 17. 09. 2019 20:04

    dřevoryt, 1965, 14,5 x 10 cm, sign. PD Emil Kotrba 1965, lehce zažloutlý, při okrajích pokrčený papír, antiqari.at Radhošťská, žák prof. P. Dillingera a T. F. Šimona na AVU v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

  • Emil Kotrba

    (1912-1983)

    Na zahradě (PF 1972 PhDr. Miloslav Bělohlávek s rodinou)

    Položka č.: 232633

    Vyvolávací cena: 80 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 17. 09. 2019 20:06

    dřevoryt, 1971, 11,8 x 9,4 cm, sign. PD Emil Kotrba 1971, antiqari.at Radhošťská, žák prof. P. Dillingera a T. F. Šimona na AVU v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 80 CZK (4 €)