Emil Kotrba

(1912-1983)

  • Emil Kotrba

    (1912-1983)

    Ex libris Čacký Miroslav

    Položka č.: 220998

    Vyvolávací cena: 150 CZK (6 €)

    Plánované ukončení: 24. 07. 2018 22:56

    litografie, 8,8 x 6,5 cm, sign. PD Emil Kotrba , lehce zažloutlý, při okrajích pokrčený papír, antiqari.at Radhošťská, žák prof. P. Dillingera a T. F. Šimona na AVU v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

  • Emil Kotrba

    (1912-1983)

    Dívka s věnečkem (Ex libris Jiří Siblík)

    Položka č.: 224194

    Vyvolávací cena: 100 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 26. 07. 2018 21:00

    litografie, 9,2 x 6 cm, sign. DU Emil Kotrba, antiqari.at Radhošťská, žák prof. P. Dillingera a T. F. Šimona na AVU v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Emil Kotrba

    (1912-1983)

    Boek van J. G. Kooy

    Položka č.: 218334

    Plánované ukončení: 21. 08. 2018 19:57

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

  • Emil Kotrba

    (1912-1983)

    Spolek sběratelů

    Položka č.: 222255

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    Plánované ukončení: 23. 08. 2018 21:43

    litografie, 17,5 x 21,5 cm, sign. PD Emil Kotrba, pozvánka k valné hromadě Spolku sběratelů a přátel exlibris, lehce zažloutlý, uprostřed přeložený papír, antiqari.at Radhošťská, žák prof. P. Dillingera a T. F. Šimona na AVU v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

  • Emil Kotrba

    (1912-1983)

    Dívka s květy

    Položka č.: 220944

    Plánované ukončení: 23. 08. 2018 22:17

    litografie, 1961, 12,5 x 18 cm, sign. LD Emil Kotrba 1961, antiqari.at Radhošťská, žák prof. P. Dillingera a T. F. Šimona na AVU v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

  • Emil Kotrba

    (1912-1983)

    Znamení berana

    Položka č.: 226335

    Vyvolávací cena: 400 CZK (16 €)

    Plánované ukončení: 05. 09. 2018 11:16

    lept, 1942, 18,5 x 14,3 cm, sign. PD Emil Kotrba 1942, lehce zažloutlý papír, Antikvariát Ostrovní, žák prof. P. Dillingera a T. F. Šimona na AVU v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)