Emil Kotrba

(1912-1983)

  • Emil Kotrba

    (1912-1983)

    Koně

    Položka č.: 218072

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (60 €)

    Plánované ukončení: 21. 12. 2017 16:35

    tužka, papír, 1935, 25 x 33,5 cm, sign. LD Emil Kotrba 1935, Antikvariát Ostrovní, žák prof. P. Dillingera a T. F. Šimona na AVU v Praze, člen SČUG Hollar a Sociální skupiny Ho-Ho-Ko-Ko

    Aktuální cena: 1.500 CZK (60 €)

  • Emil Kotrba

    (1912-1983)

    Plavení koní

    Položka č.: 218091

    Vyvolávací cena: 800 CZK (32 €)

    Plánované ukončení: 21. 12. 2017 18:10

    litografie, 1941, 29,2 x 23,2 cm, sign. PD Emil Kotrba 1941, Antikvariát Ostrovní, žák prof. P. Dillingera a T. F. Šimona na AVU v Praze, člen SČUG Hollar a Sociální skupiny Ho-Ho-Ko-Ko

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

  • Emil Kotrba

    (1912-1983)

    M. Kaizl: Soubor exlibris

    Položka č.: 215971

    Vyvolávací cena: 500 CZK (20 €)

    Plánované ukončení: 25. 12. 2017 11:49

    bibliofilie, 12 barevných a 4 černobílé exlibris E. Kotrba, vše signováno, edice Kunstner-monografi nr. 1, vydala Grafolia, Rudkobing 1962, Ex. 84/100, 13 s., brož., lehce zašpiněná obálka, Antikvariát Ostrovní, žák prof. P. Dillingera a T. F. Šimona na AVU v Praze, člen SČUG Hollar a Sociální skupi…

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Emil Kotrba

    (1912-1983)

    J. Čep: Ponocný

    Položka č.: 216590

    Vyvolávací cena: 200 CZK (8 €)

    Plánované ukončení: 26. 12. 2017 15:28

    bibliofilie, dřevoryty E. Kotrba, vyd. Spolek českých bibliofilů jako soukromý tisk, Praha, 1935, upr. M. Kaláb, 400 výtisků, brož v ob., 31s., velmi dobrý stav, Antikvariát Ostrovní, žák prof. P. Dillingera a T. F. Šimona na AVU v Praze, člen SČUG Hollar a Sociální skupiny Ho-Ho-Ko-Ko

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

    Poslední dražitel: ID6050 Historie příhozu

  • Emil Kotrba

    (1912-1983)

    Aura koně

    Položka č.: 217014

    Vyvolávací cena: 250 CZK (10 €)

    Plánované ukončení: 27. 12. 2017 15:52

    dřevoryt, 1967, 17,1 x 11,3 cm, sign. DU Emil Kotrba 1967, Antikvariát Dlážděná, žák prof. P. Dillingera a T. F. Šimona na AVU v Praze, člen SČUG Hollar a Sociální skupiny Ho-Ho-Ko-Ko

    Aktuální cena: 250 CZK (10 €)

  • Emil Kotrba

    (1912-1983)

    Kráva

    Položka č.: 217026

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    Plánované ukončení: 27. 12. 2017 16:04

    tužka, papír, 1944, 28 x 38 cm, sign. PD Emil Kotrba 1944, Antikvariát Dlážděná, žák prof. P. Dillingera a T. F. Šimona na AVU v Praze, člen SČUG Hollar a Sociální skupiny Ho-Ho-Ko-Ko

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Emil Kotrba

    (1912-1983)

    Z Námluv Pelopových Jaroslava Vrchlického

    Položka č.: 205330

    Vyvolávací cena: 400 CZK (16 €)

    Plánované ukončení: 04. 01. 2018 14:40

    litografie, 26,5 x 41,5 cm, sign. PD Emil Kotrba 1944, rám, rám mírně poškozen, Antikvariát Dlážděná, žák prof. P. Dillingera a T. F. Šimona na AVU v Praze, člen SČUG Hollar a Sociální skupiny Ho-Ho-Ko-Ko

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Emil Kotrba

    (1912-1983)

    Rozhovor

    Položka č.: 206110

    Vyvolávací cena: 80 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 08. 01. 2018 20:14

    litografie, 1978, 5,6 x 4 cm, sign. PD Emil Kotrba 1978, č. 200/200, antiqari.at Radhošťská, žák prof. P. Dillingera a T. F. Šimona na AVU v Praze, člen SČUG Hollar a Sociální skupiny Ho-Ho-Ko-Ko

    Aktuální cena: 80 CZK (4 €)

  • Emil Kotrba

    (1912-1983)

    U klavíru

    Položka č.: 206112

    Vyvolávací cena: 80 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 08. 01. 2018 20:16

    litografie, 1978, 5,6 x 4 cm, sign. PD Emil Kotrba 1978, č. 199/200, antiqari.at Radhošťská, žák prof. P. Dillingera a T. F. Šimona na AVU v Praze, člen SČUG Hollar a Sociální skupiny Ho-Ho-Ko-Ko

    Aktuální cena: 80 CZK (4 €)