František Fuksa
Chalupy
Položka č.: 250176Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
Plánované ukončení: 22. 05. 2024 18:07
olej, plátno, 35 x 39 cm, sign. LD Fuksa, rám, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)
Chalupy
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)