K. Marek
Na poli
Položka č.: 258995Vyvolávací cena: 800 CZK (34 €)
Plánované ukončení: 22. 05. 2024 18:19
olej, plátno, 47,5 x 63,5 cm, sign. PD K. Marek, chybí blindrám, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 800 CZK (34 €)