Marko Čermák
Brdy část hřebeny
Položka č.: 1042Vyvolávací cena: 700 CZK (30 €)
Plánované ukončení: 24. 05. 2024 11:06
tiskovina, mapa, 2008, 41,3 x 58,7 cm, signováno autorem, studium na Vysoké škole pedagogické v Praze
Aktuální cena: 700 CZK (30 €)
Marko Čermák
Dolní Berounka
Položka č.: 1043Vyvolávací cena: 700 CZK (30 €)
Plánované ukončení: 24. 05. 2024 11:07
tiskovina, mapa, 43,5 x 59, 5 cm, signováno autorem, studium na Vysoké škole pedagogické v Praze
Aktuální cena: 700 CZK (30 €)
Marko Čermák
Soutok Sázavy s Vltavou
Položka č.: 1044Vyvolávací cena: 700 CZK (30 €)
Plánované ukončení: 24. 05. 2024 11:08
tiskovina, mapa, 45 x 61,5 cm, signováno autorem, studium na Vysoké škole pedagogické v Praze
Aktuální cena: 700 CZK (30 €)
Marko Čermák
Horní Berounka, vodácko-tábornická mapa
Položka č.: 1045Vyvolávací cena: 700 CZK (30 €)
Plánované ukončení: 24. 05. 2024 11:09
tiskovina, mapa, 43,7 x 61 cm, signováno autorem, studium na Vysoké škole pedagogické v Praze
Aktuální cena: 700 CZK (30 €)
Marko Čermák
Střední Berounka, vodácko-tábornická mapa
Položka č.: 1046Vyvolávací cena: 700 CZK (30 €)
Plánované ukončení: 24. 05. 2024 11:10
tiskovina, mapa, 43,5 x 65,5 cm, signováno autorem, studium na Vysoké škole pedagogické v Praze
Aktuální cena: 700 CZK (30 €)
Marko Čermák
Karlštejnsko
Položka č.: 1047Vyvolávací cena: 700 CZK (30 €)
Plánované ukončení: 24. 05. 2024 11:11
tiskovina, mapa, 44 x 60,5 cm, signováno autorem, studium na Vysoké škole pedagogické v Praze
Aktuální cena: 700 CZK (30 €)
Marko Čermák
Bratrstvo kočičí pracky
Položka č.: 281409Vyvolávací cena: 19.000 CZK (792 €)
Plánované ukončení: 16. 05. 2024 18:14
serigrafie, 2020, 34,5 x 49,5 cm, sign. LD Marko Čermák, studium na Vysoké škole pedagogické v Praze
Aktuální cena: 19.000 CZK (792 €)
Marko Čermák
Rychlé šípy
Položka č.: 281410Vyvolávací cena: 19.000 CZK (792 €)
Plánované ukončení: 16. 05. 2024 18:15