Marko Čermák

(1940)

SEZNAM AUTORŮ

  • Marko Čermák

    (1940)

    Brdy část hřebeny

    Položka č.: 1042

    Vyvolávací cena: 700 CZK (30 €)

    Plánované ukončení: 24. 05. 2024 11:06

    tiskovina, mapa, 2008, 41,3 x 58,7 cm, signováno autorem, studium na Vysoké škole pedagogické v Praze

    Aktuální cena: 700 CZK (30 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Marko Čermák

    (1940)

    Dolní Berounka

    Položka č.: 1043

    Vyvolávací cena: 700 CZK (30 €)

    Plánované ukončení: 24. 05. 2024 11:07

    tiskovina, mapa, 43,5 x 59, 5 cm, signováno autorem, studium na Vysoké škole pedagogické v Praze

    Aktuální cena: 700 CZK (30 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Marko Čermák

    (1940)

    Soutok Sázavy s Vltavou

    Položka č.: 1044

    Vyvolávací cena: 700 CZK (30 €)

    Plánované ukončení: 24. 05. 2024 11:08

    tiskovina, mapa, 45 x 61,5 cm, signováno autorem, studium na Vysoké škole pedagogické v Praze

    Aktuální cena: 700 CZK (30 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Marko Čermák

    (1940)

    Horní Berounka, vodácko-tábornická mapa

    Položka č.: 1045

    Vyvolávací cena: 700 CZK (30 €)

    Plánované ukončení: 24. 05. 2024 11:09

    tiskovina, mapa, 43,7 x 61 cm, signováno autorem, studium na Vysoké škole pedagogické v Praze

    Aktuální cena: 700 CZK (30 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Marko Čermák

    (1940)

    Střední Berounka, vodácko-tábornická mapa

    Položka č.: 1046

    Vyvolávací cena: 700 CZK (30 €)

    Plánované ukončení: 24. 05. 2024 11:10

    tiskovina, mapa, 43,5 x 65,5 cm, signováno autorem, studium na Vysoké škole pedagogické v Praze

    Aktuální cena: 700 CZK (30 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Marko Čermák

    (1940)

    Karlštejnsko

    Položka č.: 1047

    Vyvolávací cena: 700 CZK (30 €)

    Plánované ukončení: 24. 05. 2024 11:11

    tiskovina, mapa, 44 x 60,5 cm, signováno autorem, studium na Vysoké škole pedagogické v Praze

    Aktuální cena: 700 CZK (30 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Marko Čermák

    (1940)

    Bratrstvo kočičí pracky

    Položka č.: 281409

    Vyvolávací cena: 19.000 CZK (792 €)

    Plánované ukončení: 16. 05. 2024 18:14

    serigrafie, 2020, 34,5 x 49,5 cm, sign. LD Marko Čermák, studium na Vysoké škole pedagogické v Praze

    Aktuální cena: 19.000 CZK (792 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Marko Čermák

    (1940)

    Rychlé šípy

    Položka č.: 281410

    Vyvolávací cena: 19.000 CZK (792 €)

    Plánované ukončení: 16. 05. 2024 18:15

    serigrafie, 2020, 34,5 x 49,5 cm, sign. LD Marko Čermák, studium na Vysoké škole pedagogické v Praze

    Aktuální cena: 19.000 CZK (792 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

Instagram

Facebook