F. Simichen

  • F. Simichen

    Krajina s vrchem

    Položka č.: 16

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)

    Plánované ukončení: 14. 05. 2024 13:15

    olej, papír, 1934, 24 x 29,5 cm, sign. PD F. Simichen 1934, rám

    Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)