František Kaván

(1866-1941)

  • František Kaván

    (1866-1941)

    Stromy na horizontu

    Položka č.: 231004

    Vyvolávací cena: 28.000 CZK (1.120 €)

    Plánované ukončení: 23. 01. 2019 19:01

    olej, plátno, karton, kolem r. 1905, 13 x 15 cm, sign. PD Kaván, rám, přiložen posudek PhDr. Mgr. Michaela Zachaře, citujeme z něj: "Jde o originální krajinomalbu Františka Kavána, předního Mařákova žáka, z jeho ranější tvorby. Na podzim roku 1904 se přestěhoval ze Železnice u Jičína do vsi Vít…

    Aktuální cena: 28.000 CZK (1.120 €)