František Říha

(1910-1986)

  • František Říha

    (1910-1986)

    Bílé město

    Položka č.: 36

    Vyvolávací cena: 34.000 CZK (1.360 €)

    Plánované ukončení: 28. 05. 2019 18:31

    olej, sololit, 1984, 40 x 120 cm, sign. PD František Říha 84, rám, vzadu autorský štítek s popisem; Říha vystudoval architekturu na ČVUT v Praze, byl žákem prof. Boudy, Lidického a Salcmana. Výrazně se prosadil také jako ilustrátor dětských knih. Člen výtvarné skupiny Radar, která oficiálně vznikla …

    Aktuální cena: 34.000 CZK (1.360 €)

    Odhadní cena: 40 000 - 44 000 Kč CZK

  • František Říha

    (1910-1986)

    Za vsí

    Položka č.: 127683

    Vyvolávací cena: 17.100 CZK (684 €)

    Plánované ukončení: 29. 05. 2019 14:12

    akvarel, papír, 1954, 43,5 x 56 cm, sign. PD František Říha 54, studium architektury na ČVUT v Praze, žák prof. C. Boudy, K. Lidického a M. Salcmana na PedF UK tamtéž

    Aktuální cena: 17.100 CZK (684 €)

  • František Říha

    (1910-1986)

    Splav

    Položka č.: 200454

    Vyvolávací cena: 17.700 CZK (708 €)

    Plánované ukončení: 29. 05. 2019 17:00

    Aktuální cena: 17.700 CZK (708 €)

  • František Říha

    (1910-1986)

    Bílá vesnice

    Položka č.: 201299

    Vyvolávací cena: 4.800 CZK (192 €)

    Plánované ukončení: 29. 05. 2019 17:04

    olej, sololit, 19 x 10 cm, sign. PD František Říha, vzadu autorský štítek s popisem, studium architektury na ČVUT v Praze, žák prof. C. Boudy, K. Lidického a M. Salcmana na PedF UK tamtéž

    Aktuální cena: 4.800 CZK (192 €)

  • František Říha

    (1910-1986)

    Před stavbou

    Položka č.: 211838

    Vyvolávací cena: 29.000 CZK (1.160 €)

    Plánované ukončení: 29. 05. 2019 17:34

    Aktuální cena: 29.000 CZK (1.160 €)

  • František Říha

    (1910-1986)

    Zamyšlená

    Položka č.: 214168

    Vyvolávací cena: 8.400 CZK (336 €)

    Plánované ukončení: 29. 05. 2019 18:02

    olej, překližka, 37 x 24 cm, sign. PD Fr. Říha, vzadu štítek s popisem, studium architektury na ČVUT v Praze, žák prof. C. Boudy, K. Lidického a M. Salcmana na PedF UK tamtéž

    Aktuální cena: 8.400 CZK (336 €)