František Říha

(1910-1986)

  • František Říha

    (1910-1986)

    Bílé město

    Položka č.: 58

    Vyvolávací cena: 33.000 CZK (1.223 €)

    Plánované ukončení: 29. 07. 2020 15:00

    olej, sololit, 40 x 120 cm, sign. PD František Říha, studium architektury na ČVUT v Praze, žák prof. C. Boudy, K. Lidického a M. Salcmana na PedF UK tamtéž

    Aktuální cena: 33.000 CZK (1.223 €)

  • František Říha

    (1910-1986)

    Nábřeží se stožárem

    Položka č.: 57

    Vyvolávací cena: 16.800 CZK (623 €)

    olej, sololit, 39 x 55 cm, sign. PD František Říha, studium architektury na ČVUT v Praze, žák prof. C. Boudy, K. Lidického a M. Salcmana na PedF UK tamtéž

    Aktuální cena: 16.800 CZK (623 €)

  • František Říha

    (1910-1986)

    Silnice v krajině

    Položka č.: 19697

    Vyvolávací cena: 29.500 CZK (1.093 €)

    ZAHÁJIT DRAŽBU ...

    olej, sololit, 40 x 12 cm, sign. PD František Říha, vzadu autorský štítek s popisem, studium architektury na ČVUT v Praze, žák prof. C. Boudy, K. Lidického a M. Salcmana na PedF UK tamtéž

    Aktuální cena: 29.500 CZK (1.093 €)