Ladislav Postupa

(1929-2016)

  • Ladislav Postupa

    (1929-2016)

    Kompozice II.

    Položka č.: 244423

    Vyvolávací cena: 400 CZK (16 €)

    Plánované ukončení: 15. 04. 2020 12:02

    bromostříbrná fotografie, 27,8 x 20,2 cm, sign. na zadní straně L. Postupa, při okrajích mírně poškozeno, Antikvariát Dlážděná, studium na Vyšší průmyslové škole stavební v Liberci, člen AF ČR a Unie výtvarných umělců

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Ladislav Postupa

    (1929-2016)

    Hledající

    Položka č.: 244424

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (40 €)

    Plánované ukončení: 15. 04. 2020 12:03

    bromostříbrná fotografie, 70. léta, 47,5 x 45 cm, sign. na zadní straně L. Postupa, Antikvariát Dlážděná, studium na Vyšší průmyslové škole stavební v Liberci, člen AF ČR a Unie výtvarných umělců

    Aktuální cena: 1.000 CZK (40 €)

  • Ladislav Postupa

    (1929-2016)

    Položka č.: 244425

    Vyvolávací cena: 800 CZK (32 €)

    Plánované ukončení: 15. 04. 2020 12:04

    bromostříbrná fotografie, 35 x 29,2 cm, sign. na zadní straně, mírně pokrčený papír, Antikvariát Dlážděná, studium na Vyšší průmyslové škole stavební v Liberci, člen AF ČR a Unie výtvarných umělců

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)