Ladislav Postupa

(1929-2016)

  • Ladislav Postupa

    (1929-2016)

    Město

    Položka č.: 816

    Vyvolávací cena: 1.200 CZK (48 €)

    Plánované ukončení: 11. 12. 2020 15:06

    solarizace, 1984, 39,5 x 29,8 cm, sign. na zadní straně L. Postupa, na zadní straně popsáno a značeno autorský razítkem, Antikvariát Dlážděná, studium na Vyšší průmyslové škole stavební v Liberci, člen AF ČR a Unie výtvarných umělců

    Aktuální cena: 1.200 CZK (48 €)

  • Ladislav Postupa

    (1929-2016)

    Úsměv

    Položka č.: 817

    Plánované ukončení: 11. 12. 2020 15:07

    bromostříbrná fotografie, 1989, 40 x 21,5 cm, sign. na zadní straně L. Postupa, na zadní straně popsáno, Antikvariát Dlážděná, studium na Vyšší průmyslové škole stavební v Liberci, člen AF ČR a Unie výtvarných umělců

  • Ladislav Postupa

    (1929-2016)

    Vulkán

    Položka č.: 818

    Plánované ukončení: 11. 12. 2020 15:08

    bromostříbrná fotografie, 1996, 30 x 30,7 cm, sign. na zadní straně L. Postupa, na zadní straně popsáno, Antikvariát Dlážděná, studium na Vyšší průmyslové škole stavební v Liberci, člen AF ČR a Unie výtvarných umělců

  • Ladislav Postupa

    (1929-2016)

    Tam za ohradou

    Položka č.: 214

    Vyvolávací cena: 1.400 CZK (56 €)

    Plánované ukončení: 10. 12. 2020 15:00

    bromostříbrná fotografie, 1961, 40 x 30,5 cm, sign. na zadní straně L. Postupa, na zadní straně popsáno, Antikvariát Dlážděná, studium na Vyšší průmyslové škole stavební v Liberci, člen AF ČR a Unie výtvarných umělců

    Aktuální cena: 1.400 CZK (56 €)

    Poslední dražitel: ID4**4 Historie příhozu