Klimeš

  • Klimeš

    Žně

    Položka č.: 50

    Vyvolávací cena: 3.000 CZK (125 €)

    Plánované ukončení: 14. 05. 2024 13:49

    olej, plátno, 80 x 139 cm, sign. LD Klimeš, rám

    Aktuální cena: 3.000 CZK (125 €)