Vlastimil Beneš

(1919-1981)

  • Vlastimil Beneš

    (1919-1981)

    Dům

    Položka č.: 241531

    Vyvolávací cena: 1.100 CZK (44 €)

    Plánované ukončení: 19. 02. 2020 15:21

    lept, 1948, 7,4 x 14 cm, označeno PD, č. 3/4, papír zažloutlý, na papíru tři černé skvrnky od barvy, antiqari.at Radhošťská, studium na UK a VŠUP v Praze, soukromý žák E. Frinty, člen skupiny Máj 57

    Aktuální cena: 1.100 CZK (44 €)

  • Vlastimil Beneš

    (1919-1981)

    Žižkovský BK

    Položka č.: 241532

    Vyvolávací cena: 4.000 CZK (160 €)

    Plánované ukončení: 19. 02. 2020 15:22

    monotyp, 1949, 4,8 x 17 cm, sign. PD Beneš 49, zažloutlý papír, antiqari.at Radhošťská, studium na UK a VŠUP v Praze, soukromý žák E. Frinty, člen skupiny Máj 57

    Aktuální cena: 4.000 CZK (160 €)

  • Vlastimil Beneš

    (1919-1981)

    Zámecká zahrada I.

    Položka č.: 241793

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    Plánované ukončení: 20. 02. 2020 16:23

    tužka, papír, 20,8 x 43,5 cm, rám, vzadu razítko: Z pozůstalosti Vlastimila Beneše, uprostřed přeložený papír, studium na UK a VŠUP v Praze, soukromý žák E. Frinty, člen skupiny Máj 57

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Vlastimil Beneš

    (1919-1981)

    Zámecká zahrada II.

    Položka č.: 241794

    Plánované ukončení: 20. 02. 2020 16:24

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)