F. Pešl
Žně
Položka č.: 286Vyvolávací cena: 800 CZK (34 €)
Plánované ukončení: 14. 05. 2024 17:45
olej, lepenka, 23,5 x 33 cm, sign. PD F. Pešl, rám
Aktuální cena: 800 CZK (34 €)
Žně
Aktuální cena: 800 CZK (34 €)